Obsah článku

[block]0[/block]

[block]1[/block]

Pro zdraví kloubů můžeme udělat mnohé, užívání neověřených přípravků určených zvířatům mezi doporučené postupy však rozhodně nepatří. Čím lze veterinární prostředky účinně nahradit?

[block]2[/block]

Obáváte se účinků, jaké by mohla mít antibiotika na přátelské bakterie žijící v našem těle? Obnovte jejich populaci díky inovativnímu přípravku Bactoral.

[block]3[/block]

Toužíte po pevných a plných ňadrech, ale nechcete podstupovat riskantní chirurgické zákroky? Breast extra může být jejich velmi účinnou alternativou.

[block]4[/block]

Osteoartróza je horkým tématem až pro 12 % populace. Jak nám v tomto ohledu mohou pomoci přípravky určené pro podporu vitality kloubní chrupavky?

[block]5[/block][block]6[/block]

Hledáte způsob, jak přirozeně doplnit hořčík ale neradi polykáte nejrůznější tabletky? Vykoušejte blahodárnou koupel s přídavkem epsomské soli!

[block]7[/block][block]8[/block]

Hyperaktivita je u dnešních dětí častým problémem. Mezi nejrůznější doporučovaná preventivní opatření může patřit i úprava jídelníčku a zařazení všech důležitých vitamínů a minerálů.

[block]9[/block][block]10[/block]

Kyselina listová je pro zdárný průběh fyziologicky probíhajícího těhotenství velmi důležitá. Jak vám ji pomůže doplnit přípravek Femibion?

[block]11[/block][block]12[/block]

Zavodnění organismu může přinášet celou řadu zdravotních obtíží. Forfemina Slim si umí poradit například s otoky nohou nebo odvodněním organismu při hubnutí.

[block]13[/block][block]14[/block]

Nedaří se vám otěhotnět nebo máte potíže se svým menstruačním cyklem? Vyzkoušejte pomoc z přírody, kombinující účinné byliny s nejmodernějšími technologiemi…

[block]15[/block]

Kyselina hyaluronová je pro zdraví a krásu naší pleti nezbytná. Ale proč utrácet mnoho peněz za drahou kosmetiku, když můžete tuto látku dodat pleti přímo?

[block]16[/block]

Dostatek vlákniny je pro zdraví našich střev velmi důležitý. Chitosan ji dokáže do stravy dodat přirozeným a snadným způsobem.

[block]17[/block]

Již mnohé studie dokázaly příznivé účinky beta-glukanů na naše zdraví. Podívejte se, jaké benefity můžete díky jejich užívání načerpat vy!

[block]18[/block][block]19[/block]

Chybí vaší pleti pružnost nebo se jednoduše potýkáte s přibývajícími vráskami? Vyzkoušejte přírodní kolagen se strukturou velmi podobnou tomu, jež se přirozeně nachází v naší pokožce.

[block]20[/block][block]21[/block]

Najdeme ji v těch nejlepších kosmetických řadách ale málokdo ví, že kyselina hyaluronová je k dostání i samostatně. Proč ji využít?

[block]22[/block]

Po 45. roce věku už ženské tělo nefunguje úplně tak, jak by mělo. Menopauza dokáže přivodit nejde zdravotní problém, ale přírodní doplněk stravy Menox 45 vystavuje jejímu působení stopku.

[block]23[/block]

Zdraví je výsledkem mnoha složitých procesů, na kterých se podílí výživa, léky ale i zdravotní pomůcky. Poradíme vám, kde všechny tyto věci nakoupit se slevou.

[block]24[/block]

Zdravý a ostrý zrak je přáním snad každého z nás. Někdy však pro jeho optimální vývoj pouze běžná strava nestačí.

[block]25[/block]

Primulus patří mezi oblíbené přírodní doplňky stravy, užívané při problémech s erekcí. Její hlavní devízou je podpora přirozené tvorby mužských pohlavních hormonů.

[block]26[/block]

Přírodních doplňků stravy určených pro boj s nemoci prostaty je na našem trhu celá řada. Skutečně účinných je však jen několik z nich.

[block]27[/block]

Potíže s prostatou trápí velkou část mužů po 50. roce věku. Přírodní doplněk stravy Prostaxin je však dokáže vykázat do patřičných mezí.

[block]28[/block]

Na potíže se s spánkem, soustředěním nebo stresem bývá často doporučován vitamín B. S některými stavy si však tento šikovný pomocník neporadí a tehdy je třeba sáhnout po účinnějším konceptu.

[block]29[/block]

Enzymy jsou pro fungování lidského těla nadmíru důležité, a pokud je nedokážeme doplnit vhodnou stravou, je třeba sáhnout k jinému řešení.

[block]30[/block]

Schindeleho minerály jsou schválený potravinový doplněk ve formě kamenné moučky bohaté na rozdrcené minerály. Doporučují se při problémech s imunitou nebo zažíváním.

[block]31[/block]

Víte, jak důležitou roli v naší výživě hrají Omega3 nenasycené mastné kyseliny? Ověřte si, jestli jich právě vy máte ve stravě dostatek. Pokud ne, může být VitaePro skvělou první pomocí.

[block]32[/block]

Víte, proč je pro náš organismus důležitý dostatek vitamínu K? Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi běžnými doplňky stravy a těmi skutečně profesionálními.

[block]33[/block]

Syrovátkový Whey protein je kvalitním zdrojem bílkovin pro nadšence fitness i všechny, kteří se zajímají o zdravou výživu. Je lehce stravitelný a 100% přírodní.

[block]34[/block]

Léčivé účinky zázvoru jsou velmi všestranné od nachlazení až po posilování imunity. Prospěšná je čerstvá i sušená rostlina, kterou by ale neměly užívat děti a těhotné ženy.

[block]35[/block]

Pokud hledáte jednoduchý a chutný způsob, jak svůj jídelníček obohatit o všechny důležití vitamíny a minerály, určitě vám nejsou Zdravé shaky neznámé.

[block]36[/block]

[block]37[/block]

Sestavit proteinovou nebo také keto-dietu v domácích podmínkách je skoro nemožné. Jídelníček Ketofit se postará o účinné hubnutí i vyvážená jídla.

[block]38[/block]

Hubnout bez námahy se může zdát jako splněný sen. A někdy k tomu stačí jen správně sestavený jídelníček, jako v případě oblíbené ketogenní diety.

[block]39[/block]

Vaše tělo hubne za vás – to je oblíbený slogan programu Ketomix. Podívali jsme se na to, jak účinné může být hubnutí za pomoci profesionální ketogenní diety.

[block]40[/block]

Při hubnutí se mohou hodit přírodní prostředky a doplňky podporující úbytek tuků. Na jakém principu funguje Lipoxal a jak jsou s ním uživatelé spokojení?

[block]41[/block]

Ketogenní nebo také bílkovinové diety jsou v posledních letech horkým trendem. Prodietix nabízí nejenom ověřené účinky, ale také chutný a vyvážený jídelníček.

[block]42[/block]

[block]43[/block]

Jde o velmi oblíbený lék proti bolesti, k němuž se však pojí řada otazníků. Neodpověděl vám lékař na všechny vaše otázky? Vyzkoušejte naše přehledné shrnutí.

[block]44[/block]

Aromaterapie je v poslední době velmi populárním prostředkem k normalizaci psychických i fyzických onemocnění. A Bachovy květové esence patří v tomto oboru k nejznámějším.

[block]45[/block]

Moderní desinfekce by neměla děti strašit bolestivým a náročným použitím. Betadine mast naštěstí umí pomoci i bez nepříjemného štípání a pálení.

[block]46[/block]

Zajímáte se o léčebné účinky konopí? Carun patří v ČR v této oblasti k průkopníkům, může vám tedy nabídnout skutečně jen to nejlepší.

[block]47[/block][block]48[/block]

Onemocnění cévního systému nás dokáží pěkně potrápit. A když běžné léky z lékárny nepomohou, je rozhodně na čase sáhnout po něčem účinnějším…

[block]49[/block]

Trápíte se se svými vlasy, kterým chybí lesk, třepí se nebo vypadají jinak nezdravě? Sáhněte po osvědčených prostředcích našich babiček podpořených využitím moderních technologií a postupů.

[block]50[/block]

Problémy s krční páteří se nevyhýbají lidem žádného věku. Velmi účinným pomocníkem při jejich rychlé léčbě může být Dorsiflex.

[block]51[/block]

Trpíte vlhkým kašlem a hromaděním hlenu? Těžce se vám dýchá? Pák vám lékař může předepsat právě Erdomed. Jak ho užívat a s čím počítat?

[block]52[/block]

Onemocnění zad trápí podle statistik každého pátého člověka. Jak vám může pomoci Guajacuran, a kdy je naopak nevhodný?

[block]53[/block]

Trpíte bolestmi žaludku nebo pálením žáhy? Helicid lze v nízké koncentraci užívat i bez doporučení specialisty. Na co se připravit?

[block]54[/block]

V poslední době hovoří odborníci přímo o invazi obtížného hmyzu do našich hlav. Jak se zbavit vší, když je i vy ve vlasech náhodou objevíte?

[block]55[/block]

Účinné kosmetické přípravky často není třeba hledat na předražených pultech drogerií. Nenápadné produkty jako třeba Jarischův roztok někdy dokáží stejné zázraky.

[block]56[/block]

Malý výrůstek, který se znenadání objeví na okraji očního víčka svou bolestivostí často překoná obávané vrtání zubů. Jak se ječného zrna co nejrychleji zbavit?

[block]57[/block]

Při léčbě chronických zánětů se často používají právě syntetické kortikosteroidy. Proč patří Prednison k těm nejoblíbenějším a co od něj očekávat?

[block]58[/block][block]59[/block]

Jizvy na našem těle patří k nepříjemných připomínkách těch nepříliš dobrých okamžiků v našem životě. Mohou však postupně samy od sebe zmizet, pokud je v tom vhodně podpoříme.

[block]60[/block][block]61[/block]

Nimesil patří v ČR k nejčastěji předepisovaným lékům proti bolesti vůbec. Podívejte se, jaké jeho formy jsou dostupné a co rozhodně nepřehlédnout v příbalovém letáku.

[block]62[/block][block]63[/block]

Pokud se potýkáte s horečkou, která na jinou medikaci prakticky nereaguje, může se pro vás Novalgin stát doslova spásným zachráncem. Jak funguje a na co si dát při jeho užívání pozor?

[block]64[/block][block]65[/block]

Také patříte mezi ženy trpící úpornou těhotenskou nevolností? Pak vám může pomoci právě Torecan, jež se stará o celkové zdraví našeho organismu s tou největší péčí.

[block]66[/block]

I když je považujeme spíše za kosmetický problém, mohou varixy způsobit i velmi nepříjemné zdravotní komplikace. Co všechno byste o nich měli vědět?

[block]67[/block]

Pří potížích s alergií patří Xyzal mezi nejoblíbenější prostředky z lékárny. Jak může pomoci právě vám a jak staré děti ho mohou užívat

[block]68[/block][block]69[/block]

Oxid zinečnatý nám může pomoci s léčbou celé řady kožních onemocnění. Zajímá vás, k čemu se hodí zinková mast nebo jak si ji vyrobit doma?

[block]70[/block]

[block]71[/block]

Nemoci endokrinního původu patř mezi velmi závažné a Addisonova choroba se navíc často projevuje velmi nenápadně. Netrpíte jí náhodou také?

[block]72[/block]

Vypadávání vlasů je velmi nepříjemným zdravotním i kosmetickým problémem. Co je to vlastně alopecie a jak se jí účinně bránit?

[block]73[/block]

Alzheimer je onemocnění mozku, které se v prvních stádiích projevuje velmi netypicky. Ještě před obvyklou ztrátou paměti se objevují poruchy osobnosti a ztráta zájmu o dřívější koníčky a záliby. Včasná léčba může prodloužit aktivní život nemocného i o několik let.

[block]74[/block]

Onemocnění kloubů se řadí mezi velmi závažné zdravotní problémy, které mohou pacientovi zcela znemožnit plnohodnotné prožívání života. A artróza patří bezpochyby k těm nejhorším.

[block]75[/block]

Nejspíš ji známe pod starým označením maniakální nebo manio-depresivní. Jak se bipolární porucha projevu, a co od ní čekat?

[block]76[/block]

Onemocnění páteře dokáže znepříjemnit život tím nejhorším možným způsobem. Cervikobrachiální syndrom se pak zaměřuje především na páteř krční.

[block]77[/block]

Zánět v těle může probíhat zcela bez příznaků. Poukázat na něj může právě jen zvýšené CRP v krvi – jaká by měla být jeho ideální hodnota?

[block]78[/block]

Jde o intimní problém, o němž muži příliš nemluví – ke své vlastní škodě. Erektilní dysfunkce se obvykle dá velmi snadno léčit a váš sexuální život může být opět takový jako dřív.

[block]79[/block]

Pokud se v anální oblasti cítíte diskomfortně a pociťujete pálení, štípání nebo dokonce řezání, pravděpodobně vás navštívily hemoroidy. Jak si s nimi poradit a co dělat při akutních obtížích?

[block]80[/block]

Obávané onemocnění dětí se v poslední době nevyhýbá ani dospělým. Jaké jsou jeho příznaky a jak vypadá účinná léčba?

[block]81[/block]

Třas rukou nemusí být jen příznakem horšícího se zdravotního stavu vlivem stáří. Svůj podíl na něm může mít i onemocnění zvané latentní tetanie.

[block]82[/block]

Necítíte se dobře nebo máte strach  zdraví svých blízkých? Nechcete zbytečně volat sanitku nebo se plahočit do ordinace? Lékař na telefonu vám dokáže pomoci i na dálku.

[block]83[/block]

Lymská borelióza patří mezi závažná onemocnění přenášená především klíšťaty. První příznaky se podobají chřipce, po několika měsících se přidávají bolesti kloubů a celková únava.

[block]84[/block]

Nadledvinky patří v našem těle k velmi důležitým producentům pohlavních hormonů. A pokud začnou selhávat, nebude to pro organismus dobré.

[block]85[/block]

Ostruhy na patě jsou velmi bolestivým onemocněním. Seznámíme vás s jejich příznaky a ukážeme metody klasické i alternativní léčby.

[block]86[/block]

Onemocnění virového typu, postihující zejména děti. Projevuje se hnisavými puchýřky a horečkami. U dětí je průběh mírný, zatímco dospělí mohou být ohroženi komplikacemi, např. postižením mozku. Proti planým neštovicím lze očkovat.

[block]87[/block]

Chlamydie patří mezi onemocnění přenášené pohlavním stykem s velmi netypickými příznaky a projevy. Postiženy mohou být plíce, srdce i ledviny. Obvykle jsou odhaleny díky vyšetření krve.

[block]88[/block]

Mezi typické příznaky cukrovky patří pocit žízně v jakoukoli dobu a neschopnost být delší dobu bez jídla (člověku se poté dělá špatně). Nezbytná je konzultace s lékařem.

[block]89[/block]

Asi nejznámější onemocnění administrativních pracovníku. Mezi příznaky karpálního tunelu patří bolest zápěstí zhoršující se v klidovém režimu nebo atypické trnutí ruky. Účinnou pomoci je jednoduchý chirurgický zákrok.

[block]90[/block]

Klonazepam je velmi známá účinná látka při léčbě úzkostných stavů. Proč by vám měl lékař předepsat právě lék Rivotril?

[block]91[/block]

Patří k obávaným strašákům nejmenších dětí, ale onemocnět s nimi mohou i dospělí. Co jsou to rotaviry a jak se proti nim účinně bránit?

[block]92[/block][block]93[/block]

Poznáte lupy nebo neškodnou vyrážku od obávaného nepřítele zvaného seborea? A jaká léčba je v případě prokázání této nemoci nejúčinnější?

[block]94[/block]

I když toto velmi nepříjemné nemocnění postihuje především děti, ušetřeni někdy nejsou ani dospělí. Jaké má příznaky a jaká je účinná léčba?

[block]95[/block]

Steatóza jater je velmi závažné onemocnění, které může vyústit až v orgánové selhání. Projděte si nejčastější příznaky a varovné signály.

[block]96[/block]

vrozené neuropsychiatrické onemocnění známé mezi laiky hlavně kvůli přítomnosti nepříjemných obličejových tiků nebo záškubů, kterými si postižený kompenzuje vnitřní napětí. Léčbou a vhodným psychologickým přístupem lze Tourettův syndrom dostat pod kontrolu.

[block]97[/block]

Jak poznat virus Zika, kde se lze s ním setkat nejčastěji a na co si dát pozor při cestě do exotických destinací, kde se vyskytuje nejčastěji.

[block]98[/block]

Onemocnění virem Zika je nebezpečné hlavně pro těhotné ženy, u kterých může dojít k poškození plodu. Mezi typické virus Zika příznaky patří po návratu z tropů horečka a stav podobný chřipce.

[block]99[/block]

Potýkáte se s nepravidelnou stolicí a jste přesvědčeni, že v lékárně vám nepomohou? Pak vyzkoušejte osvědčené tipy a triky našich babiček.

[block]100[/block]

Zahlenění organismu bývá v alternativní medicíně považováno za původce celé řady onemocnění. Co to vlastně je a jaká je účinná léčba?

[block]101[/block]

Zánět středního ucha postihuje osoby bez rozdílu věku, ale nejčastější bývá u dětí. Mezi příznaky patří bolest v uchu, závratě nebo zvláštní pískání, které nikdo jiný neslyší

[block]102[/block]

[block]103[/block]

Kanadské doplňky stravy mají mezi lidmi velmi dobrou pověst. A Alavis pro zdraví kloubů patří rozhodně k těm nejlepším.

[block]104[/block]

Návštěva lázní už přestává být nedostupných luxusem nebo výjimkou vázanou na pojišťovnu. Jaké možnosti se v tomto směru otevírají Čechům?

[block]105[/block]

Pravidelné návštěvy posilovny mohou vašemu zdraví prospět více než si myslíte. Jaký vliv má posilování na naši fyzickou i psychickou kondici?

[block]106[/block]

[block]107[/block]

Při detoxikaci se organismus očišťuje od škodlivých látek, uložených ve tkáním. Nejlepším způsobem pro detoxikaci a očistu organismu je mírný půst kombinovaný s potravinami s vysokým obsahem antioxidantů.

[block]108[/block]

Klouby patří k nejzatěžovanějším částem lidského těla s přibývajícím věkem se jejich správná funkce zhoršuje. Správně zvolené doplňky stravy na klouby mohou jejich zdraví významně zlepšit.

[block]109[/block]

Máte dojem, že vám v poslední době chybí energie? Potřebujete inspiraci nebo jednoduše nevíte, co je špatně? Poradíme vám, jak se opět cítit skvěle.

[block]110[/block]

Pokud hledáte účinný dermatologický prostředek prověřený generaci, určitě by neměla vaší pozornosti uniknout kalciová mast.

[block]111[/block]

Na matrace pro děti je kladen stejný důraz jako na matrace pro dospělé. Měly by být z pružného antialergického materiálu s podílem paměťové pěny, která brání proleženinám a tím i poškození páteře.

[block]112[/block]

Klasická cvičební sestava Pět Tibeťanů pochází z Asie. Jednoduché cviky mají za úkol protáhnout a procvičit tělo a přitom navodit vnitřní klid a rovnováhu.

[block]113[/block]

Absence rovnováhy mezi jednotlivými složkami v organismu dokáže s naším zdravím nepříjemně zatočit. Příkladem může být odkyselení organismu.

[block]114[/block]

Bělení zubů patří k oblíbeným kosmetickým úkonům, ne vždy je ale pr náš chrup zcela bezpečné. Víte, proč byste měli používat pouze kvalitní bělící pásky?

[block]115[/block]

Lidé s vyšší váhou mají specifické požadavky na spánkovou hygienu. Zdravotní matrace nad 120 kg zaručují ničím nerušený odpočinek bez proleženin nebo bolestí zad. Používají se i v nemocnicích nebo pečovatelských domech.

[block]116[/block]

Pravidelný pohyb je pro naše zdraví důležitá. Ale jak by měl správně vypadat a na co si dát při jeho volbě pozor?

[block]117[/block]

[block]118[/block]

Symptomy celiakie u dospělých jsou velmi nejednoznačné. Může mezi ně patři například zvýšená únava, bolesti kloubů nebo imunitní problémy. Celiakie je velmi závažným onemocněním, proto byste měli věnovat varovným signálům svého těla zvýšenou pozornost.

[block]119[/block]

Čínská medicína konkrétní stav pacienta obvykle neurčuje,  zaměřuje na komplexní fungování organismus za pomoci techniky známé jako pět okruhů. Kruhy se dělí podle orgánu a jejich stav prozradí tak zvané odrazové body.

[block]120[/block]

Dříve známá jako nemoc králů se DNA stále častěji objevuje i v naší zejména stárnoucí populaci. Jak ji rozpoznat a léčit?

[block]121[/block]

Chronické nemoci patří často mezi zdravotní oříšky, s nimiž si lékaři nedokáží poradit. A tehdy musí přijít ke slovu alternativní medicína.

[block]122[/block]

Poranění menisku důvěrně znají všichni běžci, ale vyznavači zahrádkaření nebo kutilství. Projevuje se prudkou bolestí a zčervenáním a neobejde se bez zásahu lékaře.

[block]123[/block]

Příznaky nedostatku hořčíku jsou v naší populaci poměrně časté, často jsou postiženy zejména těhotné ženy. Nemocné osoby si stěžují na křeče horních i dolních končetin nebo nekontrolovatelný tik v očních víčkách.

[block]124[/block]

Mezi typické příznaky příušnic patří zduřelé uzliny v obličeji, na krku nebo v podpaží a zvýšená teplota a to ještě dříve, než se objeví červená vyrážka. Postupně se přidávají potíže s polykáním a mluvením. Jednou prodělané příušnice obvykle zajistí imunitu na celý život.

[block]125[/block]

Nepříjemné parazity jménem štěnice si snadno můžeme přivézt třeba ze zahraniční dovolené. Jejich kousnutí je velmi bolestivé.

[block]126[/block]

Štítná žláza je jednou z nejdůležitějších částí endokrinní soustavy. Vylučuj do těla životně důležité hormony, které brání například předčasnému stárnutí. Mezi příznaky poruchy štítné žlázy patří hlavně struma (zduřenina na krku nad hrudní kostí).

[block]127[/block]

Příznaky zánětu močového měchýře lze nejčastěji odhalit u žen, které jsou k onemocnění náchylnější díky krátké močové trubici. Patří mezi ně bolest při močení, bolest v podbřišku a vysoká teplota.

[block]128[/block]

[block]129[/block]

Andropauza je jiný název pro období mužského přechodu. Pojí se se sníženou produkcí pohlavních hormonů a tím i menší chutí na sex a šedivění či vypadávání vlasů.

[block]130[/block]

Potýkáte se také s úbytkem testosteronu nebo byste naopak tomuto nepříjemnému stavu rádi předešli? Přírodní doplňky stravy mohou pomoci nastartovat v organismu ty správné procesy a pomoci vám tak přirozenou cestou.

[block]131[/block]

Muži po 45. roce věku by neměli zapomínat na pravidelné urologické vyšetření předcházející potížím s prostatou. Mezi příznaky prostaty patří především časté nucení na močení a to i během noci. Charakteristické je také problematické přerušované vylučování.

[block]132[/block]

[block]133[/block]

Akné je zánětlivé onemocnění pokožky (obvykle v oblasti obličeje) způsobené nadměrnou tvorbou kožního mazu, který ucpává póry a vede k zánětu. Vhodnou kosmetikou nebo farmaceutickými příznaky lze akné úspěšné léčit.

[block]134[/block]

Zdravé a krásné vlasy jsou snem každé ženy, ne vždy je však cesta k nim jednoduchá. A právě proto je tu Ducran Neoptide.

[block]135[/block]

Toužíte po hebké a zdravé pokožce, ale stále cítíte, že je něco špatně? Kávový peeling se postará o dokonalou výživu i šetrné odstranění špíny a odumřelé kůže v několika minutách.

[block]136[/block]

pro období poklesu ženských pohlavních hormonů (menopauza) jsou typické příznaky související s termoregulací (návaly horka a zimy) a také psychikou – žena může upadat do depresí a ztrácí zájem o své koníčky. Stav lze částečně upravit hormonální léčbou.

[block]137[/block]

Ne každá žena je spokojena s velikostí svých prsou. A pokud cviky a jiné zaručené postupy nepomáhají, je občas třeba hledat pomoc zvenčí.

[block]138[/block]

Naturcomp je přirozený antikoncepční prostředek pomáhající při zodpovědném plánování rodiny. Pomáhá ženě určit její plodné a neplodné dny a tím minimalizovat riziko nechtěného otěhotnění.

[block]139[/block]

Mateřské mléko je pro dítě tou nejlepší výživou, ale ne vždy je jeho produkce přiměřená apetitu miminka. Užitečnou pomůckou pro takovou situaci se může stát kvalitní odsávačka.

[block]140[/block]

Statistiky uvádějí, že problémy s početím má u nás každý třetí pár. A často nevede k úspěchu jiná cesta než návštěva specializovaných reprodukčních klinik.

[block]141[/block]

Pilulky po styku mají mezi lidmi stále ještě velmi negativní pověst. Někdy se ale jejich užití nevyhneme. V žádném případě ale nejde o antikoncepci.

[block]142[/block]

Stala se vám během sexu malá nehoda, a vy byste se jen neradi potýkali s jejími nepříjemnými následky? Pomoci vám může prášek proti otěhotnění po styku.

[block]143[/block]

Novinky v péči o chodidla Scholl velvet s diamantem pečuje o kůži na patách a kloubech s přirozenou šetrností a jemnou péčí. Ostré hrany diamantů na pohyblivém válečku zaručují bezbolestné odstranění mrtvé kůže, ale zdravou tkáň nepoškozují.

[block]144[/block]

Dokáží být velmi nepříjemné a zkazit celkový dojem z naší tváře. Jak se vráskám kolem očí co nejúčinněji bránit?

[block]145[/block]

Nepříjemné vypadávání vlasů u žen je nejčastěji zapříčiněno stresem nebo vážným onemocněním. Posilovací přípravky na vlasy je vhodné nasadit jen v prvních týdnech potíží, poté je třeba navštívit lékaře a vyloučit závažnější příčiny.

[block]146[/block]

[block]147[/block]

Intolerance potravin je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Ne vždy je však váš lékař ochoten provést potřebné testy, a právě proto je tu volně dostupný Food Detective.

[block]148[/block][block]149[/block]

Rádi byste ve svém domě vytvořili maximálně komfortní a čisté prostředí? Čistička vzduchu Ionic Care vám může s tímto úkolem významně pomoci, pokud ji vyberete správně.

[block]150[/block]

Dnes už není třeba dávat dětem rybí ruk jen proto, aby byla jejich výživa optimální. Omegamarine Forte se o vše postará.

[block]151[/block]

Detoxikace je častým tématem zejména v jarních měsících. Doplněk stravy Prodetox s pomerančovou příchutí představuje příjemný způsob, jak tělo pročistit a ozdravit.

[block]152[/block]

S věkem v mužském těle ubývá pohlavních hormonů. S tímto procesem se pojí celá řada negativních doprovodných jevů, které však lze zvrátit přirozenou cestou.

[block]153[/block]

[block]154[/block]

Jen těžko byste v přírodě hledali tak všestrannou rostlinu, jako je právě aloe vera? Na co vše lze její části použít?

[block]155[/block]

Léčivé účinky citrónů všichni známe, ale věděli jste, že listy neb kůra jsou v mnoha ohledech ještě lepším zdravotnickým prostředkem? Potvrzují to ostatně i některé lékařské studie.

[block]156[/block]

Říká se mu také strom dlouhověkosti a do Evropy se dostal až z daleké Asie. Jak využít jeho léčivých vlastností co nejlépe?

[block]157[/block]

Jde o malý poklad našich luk a strání, který je však nedostatečně doceněn zejména proto, že je možná záměna s jedovatou konkurencí. Na co si tedy dát při léčbě a sběru pozor?

[block]158[/block]

Pravý ženšen je v našich končinách k dostání jen velmi těžko. Naštěstí h může plnohodnotně nahradit jeho jmenovec ženšen pětilistý. Proč se po něm v lékárně pozeptat?

[block]159[/block]

[block]160[/block]

Mezi klasické příznaky těhotenství patří porucha menstruačního cyklu a ranní nevolnosti, neobvyklé ale nejsou ani bolesti v podbřišku, únava nebo chuť na neobvyklé věci.

[block]161[/block]

Myslíte si, že jste těhotná, ale nemůže nebo nechcete navštívit nejbližší lékárnu? Poradíme vám, jak poznat těhotenství doma.

[block]162[/block]

[block]163[/block][block]164[/block]

Lupénka nebo také psoriáza má pověst neléčitelného autoimunitního onemocnění. Přesto však je možné dosáhnout u některých pacientů významného zlepšení.

[block]165[/block][block]166[/block]

Mezi lidmi mají velmi negativní pověst, ovšem často představují jedinou cestu k rychlé a účinné úlevě. Jaký je rozdíl mezi lokálně a systémově působícími kortikoidy a čím se při léčbě řídit?

[block]167[/block]

Tenisový loket nebo patní ostruha už nemusí patřit mezi obtížně zvládnutelné zdravotní problémy. Rázová vlna představuje moderní způsob léčby, který si teprve hledá své spokojené příznivce.

[block]168[/block]

[block]169[/block]

Antioxidanty bývají v oblasti zdravé výživa velmi skloňovaným tématem. Přírodní doplněk stravy Acai berry představuje skvělý způsob, jak jich do našeho organismu dodat co nejvíce.

[block]170[/block]

Známe ji především jako vynikající vlasové tonikum, ale březová voda toho umí mnohem více? Jaké jsou její klady a kdy ji naopak neužívat?

[block]171[/block]

Nemůže usnout nebo se v noci často budíte? I naši předkové se potýkali s těmito problémy, proto jsme pro vás připravili řadu osvědčených babských rad.

[block]172[/block]

Schází vám energie, ale vy netušíte proč? Zkuste najít řešení prostřednictvím našeho článku, který se na tuto problematiku dívá z různých úhlů pohledu.

[block]173[/block]

Porucha žlučového barviva bilirubinu v krvi, způsobující zažloutlou pokožku u dospělých. Gilbertův syndrom není životu nebezpečný a předává se díky genetickým dispozicím.

[block]174[/block]

Ovocné plody goji patří mezi oblíbené superpotraviny. Vysoký obsah minerálů a stopových prvků se osvědčil i při použití goji na hubnutí.

[block]175[/block]

Chia semínka jsou asi nejznámější superpotravinou. Chia semínka jsou hubnoucí zázrak, který urychluje spalování tuků a potlačuje chuť na sladká a tučná jídla. Jako bonus navíc dodávají organismu řadu prospěšných látek.

[block]176[/block]

Jestliže není váš krevní tlak v úplně optimálních hodnotách, nemusíte se hned spoléhat na drahé preparáty z lékárny. Existuje i řada přírodních postupů, které dokáží  tímto problémem zatočit.

[block]177[/block]

Známe ho především z exotických receptů, ale velmi dobře se uplatní i v kosmetice. Co všechno umí kokosový olej?

[block]178[/block]

Kyselina šťavelová je přirozeně přítomná v mnoha potravinách (špenát, rebarbora apod). Organismu je velmi prospěšná, ale příliš velké množství může zapříčinit problémy s ledvinami nebo játry.

[block]179[/block]

Chcete připravovat jídlo tak, aby při úpravě surovin nebyly zničeny žádné důležité živiny? Toužíte po pevném zdraví, optimální váze a krásném vzhledu? Pak může být raw stravování pro vás tím správným směrem.

[block]180[/block]

Šťávy z ovoce nebo zeleniny podávané včetně dužiny, tzv. smoothie, jsou jsou velmi zdravou snídaní nebo svačinou. Navíc pomáhají dodržet pravidlo konzumace pěti malých porcí ovoce nebo zeleniny denně.

[block]181[/block]

Potraviny s neobvykle vysokým obsahem prospěšných nebo léčivých látek. Nejčastěji jde o antioxidanty, vitamíny a minerály. Mezi nejznámější superpotraviny patří bobulovité ovoce, goji nebo chia semínka.

[block]182[/block]

Patří mezi onemocnění, které si pacient doma diagnostikuje jen velmi těžko. Vysoký krevní tlak nebolí, ale může vést k potížím se srdcem nebo oběhovou soustavou, včasná a intenzivní léčba je nezbytná.

[block]183[/block]

[block]184[/block]

Hledáte spolehlivého dodavatele zdravotnické nábytku pro domácí i profesionální využití? Poradíme vám, kde hledat.

[block]185[/block]

Při onemocnění cévního systém nemusí terapie za pomoci léků stačit. Mnohem rychlejší úlevu mohou vašim nohám přinést dobře vybrané kompresní punčochy.

[block]186[/block][block]187[/block]

Únik moči není příjemný v žádném věku. U seniorů vám s ním však může pomoci pojišťovna – třeba tím, že uhradí potřebné pomůcky.