Trápí vás přebytečné kilogramy nebo jednoduše jen chcete trochu podráždit svůj dosavadní životní styl a dozvědět se všechno o tom, co je zdravé a prospěšné? Hubnutí není jednoduchá cesta, ale někde se s ní začít musí, tak proč ne právě v naší specializované kategorii?

Při hubnutí je třeba vzít v úvahu celou řadu faktorů. Nejde jen o úpravu stravy jako takovou, leckdy si dobře míněnými radami spíše škodíme. Víte například, že snížíte-li svému organismu příjem kalorií až příliš, může se místo hubnutí zacyklit spíše v kolečku ukládání dalšího přebytečného tuku? Je rovněž pravdou, že při běžných dietách zhubnete, ale to neznamená, že shazujete přesně to, co potřebujete. Poradíme vám, jak místo tuku nepřijít o svaly a vyhnout se tak jo-jo efektu.

A to ještě není všechno. Sestavili jsme pro vás články plné dobrých rad a tipů, věnujících se pouze konkrétním tématům a rychle tak najdete o hubnutí vše, co vás zajímá. Inspirujte se třeba v tématech:

KETOFIT RECENZE

KETOMIX RECENZE

Myslíte si, že nemáte na klasické hubnutí dostatek času? Zbývá vám několik měsíců do svatby, ale vy byste přesto ráda zhubla efektivně, rychle a bez jo-jo efektu? Pak právě proto jsme pro vás připravili i pěknou řádku recenzí, zabývajících se aktuálně populárními dietami.

Na prvním místě žebříčku se rozhodně vypínají ketodiety, ale najdete tu i mnohé další. Diety recenze a zkušensoti skutečných uživatelů – to jsou hlavní nosná témata naší kategorie. O každé novince víme jako první a rádi vám ji představíme. A jak to vypadá v praxi? Vyberte si právě tu svou dietu například díky článkům:

KETOGENNÍ DIETA
JAK ZHUBNOUT BŘICHO

Načerpejte inspiraci pro své hubnutí a těšte se na svou novou postavu, k níž se díky našim radám a tipům můžete propracovat!

KetoMIX proto nabízí vyváženou a chutnou dietu sestavenou tak, abyste v žádném případě nemuseli hladovět kvůli malým porcím nebo nepříliš vábné chuti jídla. Nabízí pestrou směs polévek, kaší, omelet a drinků

Recenze ketofit
Hubnutí

KetoFit recenze

Naše KetoFit recenze  Vám představí  dietu speciálně určenou pro ženy, která  se může pochlubit tím, že zcela zavrhuje hladovění a naopak podporuje hubnutí na základě optimálního příjmu výživově hodnotného jídla. S dietami má většina žen neodmyslitelně spojený tzv. JOJO efekt, který se dostaví velmi brzy poté, co z diety přejdou zpět na běžnou stravu. Jde…

Myketo recenze
Hubnutí

MyKETO recenze

Recenze MyKeto –  Rádi byste naopak vsadili na dlouhodobě udržitelný postup bez nepříjemného a leckdy i nebezpečného jo-jo efektu? Může vám pomoci proteinová dieta – čtěte naši recenzi.

15 potravin, které posilují imunitní systém
Hubnutí

KetoMIX Proteinový koktejl

Hubnutí samo o sobě není žádná věda. Stačí optimalizovat příjem ideálních výživových prvků a hlídat si celkovou denní nálož kalorií. Mnohem horším problémem bývá stanovený jídelníček dodržet a především si najít čas na jeho přípravu. A právě v tom nám může pomoci KetoMIX proteinový koktejl.  

Prodietix recenze
Hubnutí

Prodietix recenze

O proteinových dietách se v poslední době často mluví. Ketóza je skloňována ze všech stran stejně jako často nepříliš dobrá chuť nabízených produktů. Prodietix recenze vám ukáže, že hubnout lze i příjemně a chutně. Jednotlivé recepty byly po chuťové stránce vylazeny šikovným francouzskými kuchaři a nabízejí mnohdy netradiční chuťové kombinace s přesvědčivými výsledky v oblasti…

Ketogenní dieta
Hubnutí

Ketogenní dieta

Hubnutí za pomoci metody známé jako ketogenní dieta je v současné době velmi populární. Nutí tělo zpracovávat přebytečné tuky, aniž by hladovělo. Celý princip spočívá v omezení příjmu sacharidů, který spustí blahodárný proces vedoucí k úbytku tělesné váhy, známý jako ketóza. Jde o mírně náročnější formu hubnutí, a to především z důvodu nutnosti důsledného dodržování…

Chia shake recenze
Hubnutí

Chia Shake recenze

Jako produkt zdravé výživy se dnes tváří mnoho věcí. Ovšem pokud se podíváte na přesné složení takových výrobků, často spíš jen „zapláčete nad výdělkem.“ A jak je na tom aktuálně oblíbený zdravý Chia Shake? Má opravdu vyznavačům zdravého životního stylu co nabídnout nebo jde jen o další prázdné lákadlo? Naše Chia Shake recenze vám to…

Express diet
Hubnutí

Express diet

Opravdu se dají shodit přebytečné kilogramy za necelý týden? Pokud tomu nevěříte, vyzkoušejte jedinečný koncept Express Diet. Neslibuje zázraky, nýbrž funguje na lékařsky ověřeném principu. A co je nejlepší, všechna jídla chutnají skvěle a opravdu snadno se připravují.

Keto dieta pro muže
Hubnutí

Keto dieta pro muže

Hubnutí není zdaleka jen doménou žen, naopak. Podle průzkumů na tom bývají muži se svou váhou v průměru o něco hůře, než jejich něžné polovičky. Když se řekne hubnutí, upínají se lékaři zpravidla na jedinou mantru, a tou je pohyb. Nikdo vám však už neřekne, že 60-80 % úspěchu závisí také na dobře nastaveném jídelníčku….

DailyMix
Hubnutí

DailyMix

Také se vám stává, že občas nestíháte? Rádi byste si dopřáli kvalitní jídlo, ale jednoduše na to nemáte čas? A nakonec vše v časovém presu řešíte nákupem bagety, pizzy nebo podobným nezdravým občerstvením?

Jak zhubnout břicho
Hubnutí

Jak zhubnout břicho

Pokud se zajímáte o to, jak zhubnout břicho, pak určitě víte, že jde o absolutně nejhorší část jakékoliv redukce váhy. Zvláště oblast žaludku si svou nabytou tukovou vrstvu drží velmi ráda a velmi dlouho. V tomto může pomoci dobře zvolená strava, ale i porce vhodného a především efektivního cvičení.

KetoMIX recenze
Hubnutí

KetoMIX recenze

KetoMIX recenze diety, která vám chce dát nový životní styl a štíhlejší postavu. Máte za sebou už řadu nejrůznějších diet, ale žádná nedopadla podle vašeho očekávání? Nebo naopak hledáte svého favorita, který vám dovolí zbavit se přebytečných kil hned a bez nežádoucího jojo efektu? Proteinová nebo také nízkosacharidová dieta bude pro vás tím pravým a…

Ketodieta
Hubnutí

Ketodieta

Velmi zjednodušeně bychom ji mohli definovat jako výživový směr, upřednostňující příjem tuků a bílkovin na úkor sacharidů. Ovšem ketodieta toho v sobě skrývá mnohem víc, a rozhodně není vhodné se do ní pouštět bez důkladné předchozí přípravy. Ketodieta – co to vlastně je?   Jinými slovy, Principiálně je podobná Atkinsově nízko-sacharidové dietě, jež byla vynalezena…

Lipoxal zkušenosti, recenze
Hubnutí

Lipoxal zkušenosti, recenze

Udržení přijatelné hmotnosti je stále aktuálním tématem pro řadu z nás. Omezení příjmu kalorií a zvýšení fyzické námahy ale k vytouženému efektu často nestačí. Je dobré proto podpořit svou snahu ještě dalšími prvky. Článek Lipoxal zkušenosti, recenze ukazuje, jak by taková efektivní podpora založená na přírodní bázi měla vypadat.