Jak v naších článcích často zdůrazňujeme, rádi ale opravdu rádi, zkoušíme a testujeme nové produkty nebo ty, které nás jakýmkoliv způsobem zaujmou a osloví. Na druhou stranu vás nechceme přehltit a každému tématu se věnujeme opravdu do hloubky, takže recenze na tomto magazínu nevycházejí častěji než několikrát do měsíce.

Záběr je opravdu široký. Vždycky se dá totiž sáhnout do šuplíčku s přípravky pro podporu hubnutí, po zbrusu nové a ještě nevyzkoušené detoxikační kůře apod. Mužská část redakce zase s oblibou testuje přípravky pro lepší libido a erekci. A ženy si navíc ještě přibírají nejrůznější vitamíny nebo třeba doplňky stravy, určené pro děti. Sami bychom takovou nálož rozhodně nezvládli, a proto máme k ruce celou řadu šikovných testerů, kamarádů nebo jednoduše lidí, kteří se potýkají s právě prověřovaným zdravotním problémem. Recenze pro vás tedy píšeme vždy na základě osobních zkušeností. Nedoporučili bychom vám nic, co své rodině nebo přátelům.

A na jaké recenze se na magazínu Můj-lékař.cz můžete těšit? Paleta recenzovaných produktů je opravdu pestrá. Ale pokud bychom měli udělat mix těch nejzajímavějších. Byly by to určitě tyto:

Testomax recenze
IONIC CARE
PRODETOX RECENZE

Jak vidíte, po našich redakčních stolech se v rámi recenze nepovalují jen nejrůznější doplňky stravy, ale také třeba čističky vzduchu nebo produkty, určené pro zdravý životní styl, který je zároveň šetrný k přírodě. Záleží na přístupu i filosofii, proto vás seznámíme i s historií té které značky a přes svá přísná redakční síta nepropustíme nic, co by se nám (nebo vám) nelíbilo. Začínáme proto od základního shrnutí a představení recenzovaného produktu a teprve později se propracováváme ke konkrétním hodnotícím kritériím a hodnocení jako takovému.

provexin recenze
Recenze

PROVEXIN recenze

Možná to bude znít zvláštně, ale ačkoli se o problémech s erekcí u mužů ve vyšším věku hodně mluví, jiná potíž je trápí ještě daleko více, a tou je vypadávání vlasů. Naštěstí toto onemocnění už dávno nemá punc neřešitelného bludného kruhu. Náš článek Provexin ®A100HF recenze, zkušenosti a cena vám ukáže, jak na to. Ubývající…

Psoriáza
Recenze

Ionic Care

Máte pocit, že se vám v místnosti těžko dýchá? Slibujete si od úniku domů úlevu od svých obtíží, ale vše se naopak ještě zhorší? Věřte mi, jako matka šestileté astmatičky s alergií na široké spektrum pylů, to velmi dobře znám. Takže proč právě Ionic Care? Najít jakoukoliv možnost úlevy se pro mě stalo doslova posláním….

Food Detective
Recenze

Food Detective

Trápí vás blíže nespecifikované zdravotní potíže a máte podezření, že by za nimi mohla stát intolerance potravin? Chcete si ověřit doporučení svého lékaře nebo má ordinace vašeho alergologa příliš dlouhou objednací lhůtu? Pak je tu Food Detective test potravinové intolerance, s jehož pomocí vše potřebné snadno zjistíte z pohodlí domova! Jde o první samodiagnostický test…

Psoriáza
Recenze

Carun recenze

Konopí je možné k léčebným účelům používat v ČR teprve od roku 2013, ale první zdravotnický prostředek s účinnými kanabinoidy – konopná mast Carun – prošel náročným kolečkem schvalovacího procesu již dříve. A náš článek na téma Carun recenze vám ukáže proč. Přírodní kosmetika s obsahem extraktu z konopí zažívá v několika posledních letech doslova boom….

Prodetox recenze
Recenze

Prodetox recenze

Jen málokdo z nás se stravuje zcela správně. Dímy tomu se v těle nevyhnutelně časem hromadí nečistoty a odpadní látky, které brání jeho správnému fungování a maří tak například i naše snahyo hubnutí. Nejkomplexnější a nejsilnější detoxikační směs na trhu Prodetox s nimi ale umí rychle a účinně zatočit. Naše tělo funguje jako dokonalý stroj….

testomax recenze
Recenze

TestoMax recenze

TestoMax recenze – O problémech souvisejících s nadváhou nebo ztrátou chuti na sex se s přibývajícím věkem hovoří zejména v souvislosti se ženami a jejich životním cyklem. Mnoho lidí ale netuší, že stejné problémy mohou potkat i muže. Projevují se ovšem o něco skrytěji. Stojí za nimi úbytek hormonu testosteronu, jehož množství v těle se snižuje…