Primulus recenze

Primulus recenze, zkušenosti a cena

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše – tohle rčení rádi a často do omrzení opakujeme, aniž bychom se zamýšleli nad tím, jak hluboce je pravdivé. Vezměme to třeba z oblasti výživy. Mužský a ženský organismus je hodně rozdílný a nejrůznější multivitamínové preparáty to často berou v úvahu jen velmi vlažně a nekomplexně.

Uvažovali jste někdy o tom, proč jsou muži častěji nemocní a i banální nachlazení má u nich horší průběh? Jednoduše potřebují více posilovačů imunity (vitamín C a zinek) a neobejdou se také bez selenu a důležitých hormonů. Z nich je na prvním místě rozhodně testosteron, jehož produkce začíná v jejich organismu klesat již okolo 30. roku věku.

Přirodní přípravky s pozitivním vlivem na vznik  testosteronu by proto měly být první volbou ve chvíli, kdy je třeba uvažovat o doplňcích stravy. A právě přípravek PRIMULUS se vám pokusíme popsat v této recenzi .

Primulus recenze – primárně pro muže

Právě testosteron jakožto primární mužský pohlavní hormon má v mužském těle vliv na ty nejdůležitější činnosti a oceňované mužské vlastnosti od dosažení té správné výšky a optimálního růstu přes nabírání síly a svalové hmoty až po charakteristické zabarvení mužského hlasu a růst penisu. Nedostatek testosteronu s sebou spolu s přibývajícím věkem přináší stále více potíží a negativních vlivů.

Jak zvýšit hladinu testosteronu
Nízka hladina testosteronu souvisí s:

  • přibýváním tělesného tuku a nárůstem hmotnosti
  • úbytkem energie, únavou
  • úbytkem svalové hmoty
  • podrážděností a duševní nestálostí
  • snížením sexuálního libida

Jak vidíte, optimální hladina testosteronu je pro pevné mužské zdraví a vitalitu opravdu nezbytná. Klasické multivitamíny pro muže se, ale touto stránkou důležitých stavebních prvků mužského těla příliš nezabývá. A právě proto je tu PRIMULUS:

 

 

 

Primulus kvalitní výživový doplněk z české provenience

Původ toho může o samotném výrobku prozradit opravdu hodně. Často marně tápeme, co se schovává pod označením vyrobeno v EU nebo nedůvěřivě hledíme na nápis Made in China. Ale PRIMULUS je jiný. Neschovává se. Vyrábí se u nás doma v Česku a to pouze z přírodních ingrediencí.

Jedinečné složení z pečlivě vybraných minerálů, vitamínů a výtažků z bylin z něj dělá jeden z nejlepších komplexních multivitamínů pro muže na českém trhu. Unikátní receptura s vysokým obsahem účinných látek reflektuje nejnovější vědecké výzkumy. Vše je samozřejmě laboratorně testováno.

primulus-banner-a3-970x310px.jpg

 

Primulus recenze

 

A co v tomto  přírodním koktejlu najdete?
Výtažky z bylin a koření. Najdete tu hned tři, které mají vědecky potvrzený vliv na  tvorbu testosteronu  a zdraví všeobecně:

  • kotvičník zemní
  • pískavici řecké seno
  • extrakt z černého pepře

Kotvičník zemní je v produktu obsažen jako práškový extrakt  s celkovým obsahem 60 % steroidních saponinů v obsahu 300 mg.

Pískavice řecké seno je  v produktu  obsažena jako extrakt ze semen této rostliny v obsahu 350,6 mg.

Extrakt z černého pepře, je často jako používán aditivum a antioxidant , které urychluje vstřebávání dalších účinných látek.

Společně  tyto výtažky působí jako účinné antioxidanty a podpůrné složky pro ještě efektivnější vstřebávání ostatních účinných látek obsažených v multivitamínu Primulus.
Dále je zde vitamín D3, který podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá ke správnému růstu kostí a svalů. Díky našim podnebním podmínkám  trpí nedostatkem vitamínu D3 až 50% populace. V přípravku Primulus je obsah tohoto vitamínu 2000 jednotek Ul.

Zinek je nezbytný při správné aktivitě většiny enzymů . Bojuje proti únavě, ztrátě chuti k jídlu i zhoršenému stavu kůže a bolavým koutkům úst. Zinek v produktu Primulus je snadno vstřebatelný jeho obsah činí 15,4 mg.

Tablety primulus

Hořčík je důležitý mimo jiné pro správný metabolismus vápníku a draslíku a vitalitu svalů a nervů. Rovněž pomáhá udržet stabilní srdeční rytmus, funkční imunitní systém a zdraví kostí a zubů, takže muži mohou kdykoli oslnit dámy svým zářivým úsměvem. Obsah hořčíku v produktu PRIMULUS je 245mg.

Vitamín C patří mezi významné posilovače imunity, jak už jsme psali výše. Kromě toho se podílí na celé řadě důležitých procesů v organismu a jeho nedostatek má pro naše tělo závažné důsledky, mezi které patří například otoky kloubů, časté infekce, ztráta zubů a dokonce i neplodnost. Komplexní multivitamín pro muže Primulus obsahuje 100 mg kyseliny askorbové, což je velmi snadno vstřebatelná forma vitamínu C.

Vitamín B6 jsme si nechali nakonec a to z dobrých důvodů. Při jeho nedostatku totiž můžete pociťovat slabost, podrážděnost, mrazení v končetinách nebo dokonce nepříjemné cukání očních víček. Každá tableta produktu Primulus dodá vašemu organismu 2mg tohoto důležitého vitamínu.

Kolik stojí PRIMULUS?

Na závěr recenze jsme si nechali cenu tohoto úžasného produktu. Jedno balení (60 tablet pro užívání 2 x denně) vás vyjde na pouhých 549 Kč, takže za denní dávku zaplatíte pouhých 18 Kč. To je opravdu směšná částka přihlédneme-li k tolika pozitivním účinkům.

První pozitivní výsledky zaznamenáte obvykle již po 1-2 měsících užívání, ale i dříve dle metabolismu.  PRIMULUS aktivně podporuje tvorbu testosteronu.  Nehrozí tedy žádné metabolické problémy ani abstinenční příznaky po vysazení produktu.

Žádné vedlejší účinky, efektivita a čistě přírodní složení – to je PRIMULUS. Podpořte své zdraví a vyzkoušejte ho ještě dnes.

[wp-review id=”460″]

 

primulus