Primulus recenze

Primulus recenze, zkušenosti a cena

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše – tohle rčení rádi a často do omrzení opakujeme, aniž bychom se zamýšleli nad tím, jak hluboce je pravdivé. Vezměme to třeba z oblasti výživy. Mužský a ženský organismus je hodně rozdílný a nejrůznější multivitamínové preparáty to často berou v úvahu jen velmi vlažně a nekomplexně.

Uvažovali jste někdy o tom, proč jsou muži častěji nemocní a i banální nachlazení má u nich horší průběh? Jednoduše potřebují více posilovačů imunity (vitamín C a zinek) a neobejdou se také bez selenu a důležitých hormonů. Z nich je na prvním místě rozhodně testosteron, jehož produkce začíná v jejich organismu klesat již okolo 30. roku věku.

Netrpíte také Syndromem mrzutého muže?

Zpočátku jde o změny zcela minimální, pokles se totiž děje nenápadně – v řádu jednotek procent za rok. Tento deficit se však s přibývajícími léty nasčítá a  okolo 50. roku věku pociťuje obtíž související s úbytkem testosteronu už každý pátý muž .

Měli byste vědět:
Prvním varovným signálem je snížení libida a počtu ranních rekcí, následuje ztráta zájmu o koníčky, únava, vyšší sklon k obezitě, nespavost, nervozita a podráždění. I proto se tomuto stavu laicky říká syndrom mrzutého muže.
Není bez zajímavosti, že muži na nízkou hladinu testosteronu reagují podobně jako ženy na nízkou hladinu estrogenu. Jsou citlivější, náladovější, věci si na sebe více vztahují, reagují podrážděněji, přestávají se zajímat o lidi okolo sebe. Následují potíže v partnerském vztahu, ale i pracovním životě. Není náhodou, že se s obdobím výrazného úbytku testosteronu kryje i vyšší rozvodovost. A přitom může za všechno jen jeden nenápadný hormon…

Ale pozor, díky modernímu životnímu stylu, kterému dominuje nezdravá strava, nedostatek pohybu, kouření a vysoká míra stresu, se mohou tyto potíže objevit už u třicátníků! A nejde zdaleka jen o potíže v sexuální oblasti a po psychické stránce. Nízká hladina testosteronu s sebou přináší i vyšší riziko:

 • cukrovky,
 • vysokého krevního tlaku,
 • srdečně-cévních onemocnění,
 • a v neposlední řadě také osteoporózy.
Měli byste vědět:
Kromě nízké hladiny testosteronu může „syndrom mrzutého muže“ vyvolat i několik dalších zdravotních příčin. Zejména jde o vyčerpání nadledvin (a s tím související úbytek produkovaného kortizolu), hypertyreóza (nadbytek hormonů štítné žlázy) nebo hypotyreóza (nedostatek hormonů štítné žlázy). Jestliže se tedy váš stav nezlepší ani během několika měsíců od nasazení léčby nebo přírodních doplňků stravy, vyhledejte pomoc odborníka.

Přírodní přípravky s pozitivním vlivem na vznik  testosteronu by proto měly být první volbou ve chvíli, kdy je třeba uvažovat o doplňcích stravy. A právě přípravek PRIMULUS se vám pokusíme popsat v této recenzi .

Primulus recenze – primárně pro muže

Právě testosteron jakožto primární mužský pohlavní hormon má v mužském těle vliv na ty nejdůležitější činnosti a oceňované mužské vlastnosti, od dosažení té správné výšky a optimálního růstu, přes nabírání síly a svalové hmoty, až po charakteristické zabarvení mužského hlasu a růst penisu. Nedostatek testosteronu s sebou spolu s přibývajícím věkem přináší stále více potíží a negativních vlivů.

Jak zvýšit hladinu testosteronu
Nízka hladina testosteronu souvisí s:

 • přibýváním tělesného tuku a nárůstem hmotnosti
 • úbytkem energie, únavou
 • úbytkem svalové hmoty
 • podrážděností a duševní nestálostí
 • snížením sexuálního libida
Jak vidíte,  optimální hladina testosteronu  je pro pevné mužské zdraví a vitalitu opravdu nezbytná. Klasické multivitamíny pro muže se, ale touto stránkou důležitých stavebních prvků mužského těla příliš nezabývá. A právě proto je tu PRIMULUS:

Primulus kvalitní výživový doplněk z české provenience

Původ toho může o samotném výrobku prozradit opravdu hodně. Často marně tápeme, co se schovává pod označením vyrobeno v EU nebo nedůvěřivě hledíme na nápis Made in China. Ale PRIMULUS je jiný. Neschovává se.  Vyrábí se u nás doma v Česku a to pouze z přírodních ingrediencí .

Měli byste vědět:
Jedinečné složení z pečlivě vybraných minerálů, vitamínů a výtažků z bylin z něj dělá jeden z nejlepších komplexních multivitamínů pro muže na českém trhu. Unikátní receptura s vysokým obsahem účinných látek reflektuje nejnovější vědecké výzkumy. Vše je samozřejmě laboratorně testováno.

Primulus recenze

A co v tomto  přírodním koktejlu najdete?

Výtažky z bylin a koření. Najdete tu hned tři, které mají vědecky potvrzený vliv na  tvorbu testosteronu  a zdraví všeobecně:

 • kotvičník zemní
 • pískavici řecké seno
 • extrakt z černého pepře
Kotvičník zemní je v produktu obsažen jako práškový extrakt  s celkovým obsahem 60 % steroidních saponinů v obsahu 300 mg.

Pískavice řecké seno je  v produktu  obsažena jako extrakt ze semen této rostliny v obsahu 350,6 mg.

Extrakt z černého pepře, je často jako používán aditivum a antioxidant , které urychluje vstřebávání dalších účinných látek.

Měli byste vědět:
Společně  tyto výtažky působí jako účinné antioxidanty a podpůrné složky pro ještě efektivnější vstřebávání ostatních účinných látek obsažených v multivitamínu Primulus. Dále je zde vitamín D3, který podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá ke správnému růstu kostí a svalů. Díky našim podnebním podmínkám  trpí nedostatkem vitamínu D3 až 50% populace. V přípravku Primulus je obsah tohoto vitamínu 2000 jednotek Ul.
Zinek je nezbytný při správné aktivitě většiny enzymů . Bojuje proti únavě, ztrátě chuti k jídlu i zhoršenému stavu kůže a bolavým koutkům úst. Zinek v produktu Primulus je snadno vstřebatelný jeho obsah činí 15,4 mg.

Tablety primulus

Hořčík je důležitý mimo jiné pro správný metabolismus vápníku a draslíku a vitalitu svalů a nervů. Rovněž pomáhá udržet stabilní srdeční rytmus, funkční imunitní systém a zdraví kostí a zubů, takže muži mohou kdykoli oslnit dámy svým zářivým úsměvem. Obsah hořčíku v produktu PRIMULUS je 245mg.

Vitamín C patří mezi významné posilovače imunity, jak už jsme psali výše. Kromě toho se podílí na celé řadě důležitých procesů v organismu a jeho nedostatek má pro naše tělo závažné důsledky, mezi které patří například otoky kloubů, časté infekce, ztráta zubů a dokonce i neplodnost. Komplexní multivitamín pro muže Primulus obsahuje 100 mg kyseliny askorbové, což je velmi snadno vstřebatelná forma vitamínu C.

Vitamín B6 jsme si nechali nakonec a to z dobrých důvodů. Při jeho nedostatku totiž můžete pociťovat slabost, podrážděnost, mrazení v končetinách nebo dokonce nepříjemné cukání očních víček. Každá tableta produktu Primulus dodá vašemu organismu 2mg tohoto důležitého vitamínu.

PRIMULUS reference

Zbývá se ještě podívat na to, co může PRIMULUS nabídnout skutečným uživatelům. Nejlépe bude, pokud se na to zeptáme přímo jich, co říkáte? Chcete ověřené zkušenosti a reference? Tak tady jsou v plné parádě!

Býval jsem často unavený a každý průvan jsem odmarodil. Díky PRIMULUSu se zlepšila moje imunita, přes den neusínám a např. i po těžké fyzické práci se ráno vzbudím plný síly.” Daniel, 30 let

Prvních cca 20 dní jsem na sobě nepozoroval žádný rozdíl, ale věděl jsem, že u doplňků stravy je nutné vydržet a držet se předepsaného užívání. Od 20. dne přišel zlom a já začal pozorovat první pozitivní projevy užívání. Začal jsem mít více energie, potřeboval jsem méně spánku a byl jsem celkově spokojenější (možná vitálnější?).

V užívání jsem i nadále pokračoval a po měsíci a půl nastal další zlom. Výkon v posilovně šel rapidně nahoru, zvýšil jsem váhy a postupně i rýsovat svaly. V užívání tablet na podporu testosteronu (Primulusu) pokračuji i nadále a nemůžu si stěžovat. Na rovinu říkám, není to zázračná pilulka, po které naberete 5 kg svalové hmoty za týden a k tomu zhubnete další 3 kg tukových zásob. Přesto, pozitivní vliv to na mé tělo má a výsledky vidí i moje přítelkyně.

Libor Krejčí

“Balení jsem koupila pro manžela, jako dárek k narozeninám. Pořád má problémy s únavou, ale Primulus to o 100% zlepšil. Říkal, že se jedná o nejlepší tablety na zvýšení testosteronu, co měl. Takže za nás oba, spokojenost veliká! Děkuju.”Lucka

PRIMULUS cena?

Na závěr recenze jsme si nechali cenu tohoto úžasného produktu. Jedno balení (60 tablet pro užívání 2 x denně) vás vyjde na pouhých 549 Kč, takže za denní dávku zaplatíte pouhých 18 Kč. To je opravdu směšná částka přihlédneme-li k tolika pozitivním účinkům. Směs vitamínů ušitá na míru, tři nejsilnější bylinky pro vaši energii a pohodu a snadné dávkování – to vše jen za necelých 20 Kč denně. Porozhlédnete-li se po našem trhu, pak zjistíte, že většina produktů, slibujících podobné účinky, stojí násobně více. Primulus však neplatí nic za doporučení v lékárnách, ani do své ceny nemusí zahrnovat marži obchodních zástupů nebo přeprodejců. Platíte si pouze a jen cenu šikovných a zdraví prospěšných tabletek. Nic víc.

První pozitivní výsledky zaznamenáte obvykle již po 1-2 měsících užívání, ale i dříve dle metabolismu.  PRIMULUS aktivně podporuje tvorbu testosteronu.  Nehrozí tedy žádné metabolické problémy ani abstinenční příznaky po vysazení produktu.

Žádné vedlejší účinky, efektivita a čistě přírodní složení – to je PRIMULUS. Podpořte své zdraví a vyzkoušejte ho ještě dnes.

 

primulus Zdroje:
https://www.perfektnipostava.cz
https://www.emimino.cz

Aktualizováno 18. 8. 2019

No Responses

 1. Honza Listopad 5, 2016
 2. Anonym Listopad 5, 2016
 3. Anonym Listopad 16, 2016
 4. Anonym Listopad 24, 2016
 5. Anonym Prosinec 14, 2016
 6. Anonym Prosinec 15, 2016
 7. Anonym Prosinec 27, 2016
 8. Anonym Leden 10, 2017
 9. Anonym Leden 16, 2017
 10. Anonym Únor 11, 2017
 11. Anonym Únor 18, 2017
 12. Anonym Únor 18, 2017
 13. Anonym Březen 3, 2017
 14. Anonym Březen 12, 2017
 15. Anonym Březen 13, 2017
 16. Anonym Březen 15, 2017
 17. Anonym Duben 15, 2017
 18. Anonym Duben 23, 2017
 19. Anonym Duben 28, 2017
 20. Anonym Květen 2, 2017
 21. Anonym Květen 22, 2017
 22. Anonym Květen 29, 2017
 23. Anonym Červen 29, 2017
 24. Anonym Červenec 24, 2017
 25. Anonym Srpen 8, 2017
 26. Anonym Srpen 12, 2017
 27. Anonym Srpen 27, 2017
 28. Anonym Září 27, 2017
 29. Anonym Září 27, 2017
 30. Anonym Říjen 12, 2017
 31. Anonym Listopad 7, 2017
 32. Anonym Prosinec 3, 2017
 33. Anonym Prosinec 3, 2017
 34. Anonym Prosinec 7, 2017
 35. Anonym Leden 2, 2018
 36. Anonym Leden 8, 2018
 37. Anonym Leden 9, 2018
 38. Anonym Leden 11, 2018
 39. Anonym Leden 30, 2018
 40. Anonym Únor 27, 2018
 41. Anonym Březen 2, 2018
 42. Anonym Březen 7, 2018
 43. Anonym Březen 14, 2018
 44. Anonym Březen 29, 2018
 45. Anonym Duben 3, 2018
 46. Anonym Duben 9, 2018
 47. Anonym Duben 10, 2018
 48. Anonym Duben 19, 2018
 49. Anonym Duben 21, 2018
 50. Anonym Duben 26, 2018
 51. Anonym Květen 13, 2018
 52. Anonym Květen 14, 2018
 53. Anonym Červen 12, 2018
 54. Anonym Červen 18, 2018
 55. Anonym Červen 19, 2018
 56. Anonym Červenec 16, 2018
 57. Anonym Červenec 26, 2018
 58. Anonym Srpen 2, 2018
 59. Anonym Srpen 20, 2018
 60. Anonym Září 9, 2018