O redakci Můj-lékař.cz

Milí čtenáři a přátelé stránky muj-lekar.cz,

vidíme, že vám není lhostejné, od koho čerpáte dobré rady a tipy, rádi bychom se vám tedy touto formou přirozeně představili. Už je to nějaký ten pátek, co jsme začali dávat dohromady partu lidí – odborníků a milovníků zdravého životního stylu, která by dokázala každý měsíc přinést našim čtenářům něco zajímavého.

Magazín, který pro vás píší odborníci

Cesta to byla trnitá, protože najít skutečně zapáleného znalce s citem pro dobrý článek, který byste vy, naši čtenáři, nezavřeli hned po první minutě, nebylo lehké. Nakonec úplně první článek na magazínu Můj-lékař.cz vyšel přesně 3. března 2016. Bylo to hodně symbolické, protože právě na jaře se probouzí po dlouhém spánku život v okolní přírodě a lidé se snaží rychle načerpat síly po předcházejícím nepříznivém období.

Nesnažíme se vás zahltit množstvím článků každý měsíc – naopak. Dáváme přednost kvalitě. Věříme, že upevnění zdraví si žádá nějaký čas, a že je lepší každou informaci dvakrát ověřit, než pustit do světa lákavě znějící zprávy, které by však ve výsledku mohly spíše ublížit než pomoci.

Odborný garant
Našim odborným garantem je MUDr. Pavel Both, který je odborným lékař s více než 30-ti letou praxí v oboru.

Odborný garant

 

Právě proto zpracováváme na magazínu aktuální témata i ta dlouhodobě vyhledávaná, jež se snažíme obohacovat o nejnovější poznatky a odborné výzkumy. Neobjevujeme tedy již objevené, ale hledáme nové cesty, jak našim čtenářům co nejsnadněji pomoci ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu po všech stránkách.

Na ověřených informacích si zakládáme, a to i v produktových recenzích

Věříme, že díky modernímu způsobu života a specifikům západní civilizace, se nejrůznější doplňky stravy či kosmetické produkty s přírodními výtažky z bylin a dalších prospěšných elementů, mohou stát nepostradatelnými společníky na vaší cestě životem. Aby ovšem pomohly a neublížily, neváháme je testovat sami na sobě a ptát se názory specialistů.

Právě proto si bereme na paškál nejrůznější přípravky určené na detoxikaci, hubnutí, péči o pokožku nebo třeba intimního zdraví. Za recenze však nejsme placeni ani ponoukáni výrobci k tomu, abychom tu a tam nad lecčíms přimhouřili oko. Naopak, myšlenka našeho magazínu je docela jiná.

Naši redaktoři

Vaše porce zdraví zcela zdarma a bez dalších požadavků

Určitě s povděkem kvitujete, že se po brouzdání na našem internetovém magazínu Můj-lékař.cz nemusíte registrovat ani hradit pravidelné měsíční či roční předplatné. A nejspíš jste se neubránili ani otázkám na téma „proč je to právě tady tak výhodné.“

Ne, nechceme po vás žádné příspěvky, protože náš magazín je postaven na tzv. provizním systému affiliate spolupráce. Ano, jde o všechny ty recenze a dobré tipy na produkty, které si u nás můžete pravidelně přečíst.

Nejde však o žádné pochybné produkty za jidášský stříbrňák. Takové formě spolupráce se bráníme a na přímé nabídky výrobců nikdy neodpovídáme. Svou osobní zkušenost klademe na vrchol, a teprve podle ní vybíráme témata vhodná ke zpracování.

Navzájem si pomáháme, takže když aktuálně běží naší redakcí třeba téma potíže s prostatou, hledáme účinné řešení doslova na všech světových stranách. Vybraného favorita nebo favority pak testujeme, zkoušíme – a recenzujeme. A spadá-li do některého z provizních systémů, tím lépe. Díky tomuto systému vám vždy magazín Můj-lékař.cz může přinášet věrohodné a aktuální poznatky na konkrétním produktu. Pracujeme nezávisle a tak, abychom svým čtenářům zcela bez uzardění pokaždé přinesli nestrannou a mnohokrát prověřenou zkušenost.

 

Chcete ušetřit? Zkuste to s námi

A pokud je to možné, snažíme se s vybraným partnerem navázat i oboustranně výhodnou spolupráci. Díky tomu tak můžete vybrané produkty nakoupit přes naše stránky s příjemnou slevou. Pokud ji však u článku nenajdete, nemusíte se bát. Nákup přes naše stránky není nikdy dražší než přes oficiální web výrobce a z každého prodaného kusu navíc připluje do naší kapsy pár drobných, díky nimž můžeme zaplatit chod těchto stránek, spolupracovníky redakce a v případě potřeby i některý z užitečných kurzů a seminářů, jejichž prostřednictvím se naši jednotlivý redaktoři vydělávají a zlepšují.

Zdraví a vše okolo něj je zkrátka náš koníček. Rádi se o něj podělíme s vámi. Děkujeme, že nás pravidelně navštěvujete, hodnotíte naše články, posíláte nám dotazy a pomáháte nám tak tvořit ještě lepší a zajímavější obsah.

 

Vaše redakce
Honza Andres,  Šárka FryšarováHana Fusíková

Napište nám  rvx.redakce@gmail.com