Hledáte informace určené přímo pro vás? Nechcete se probírat ryze ženskými tématy, nýbrž si z celého našeho šikovného webu o zdraví vyhmátnout je to, co je pro vás skutečně důležité? Pak je kategorie Pro muže určená přímo pro vás. Dáváme si pozor, aby mužská témata zpracovávali převážně páni tvorstva naší redakce, protože žena jen těžko může pochopit, jaké to je, když válčíte s neposlušnou prostatou nebo právě řešíte klesající formu i chuť na sex díky andropauze.

Muži mužům – tak by se klidně mohla tahle část našeho webu jmenovat a na tom si opravdu zakládáme. Věnujeme se těm nejčastějším mužským obtížím – třeba již zmíněné andropauze nebo problémům s prostatou. Poradíme vám, kdy a na co si dát pozor a kdy si naopak ještě nemusíte dělat vůbec žádné starosti. Víme všechno o tom, co s vaším tělem udělá nedostatek testosteronu a pokles hladiny dalších důležitých hormonů. Chcete se o tom dozvědět více i vy, pak máme pro vás třeba tyto články:

ANDROPAUZA
PROSTATA A JEJÍ PŘÍZNAKY

Samozřejmě nezapomínáme ani ty „drobnější“ problémy a příznaky, které se mohou vázat třeba k vašim kloubům nebo celkovému stavu vaši kondice. Také cítíte, že to v poslední době není na trénincích ono nebo byste prostě „jen“ rádi předešli možným budoucím problémům? Pak vás moc rádi přivítáme i ve všeobecně zaměřených článcích, jako např.:

DOPLŇKY STRAVY NA KLOUBY

A na co ještě nesmíme zapomenout? Samozřejmě na konkrétní recenze zdraví prospěšných produktů. Nelibujeme si ve všeobecných popisech převzatých ze stránek prodejce, naopak. Neváháme všechny preparáty vyzkoušet na vlastní kůži a jako bonus se poohlédnout i po zkušenostech dalších uživatelů. Víme, co „letí“ a jaké důležité látky by měl ten který přípravek mít. Porovnáváme, hodnotíme a doporučujeme. A protože máme na toto téma i samostatnou kategorii, tak jen jeden drobný článek na ukázku:

MAXULEN RECENZE

Zkrátka a dobře věříme, že vás tato kategorie zásobí celou řadou skvělých rad a doporučení, takže se k nám budete rádi a často vracet.

Amarex recenze
Pro muže

Amarex recenze

V poslední době na tom se zdravím nejsem právě nejlíp. A to jak s tím běžným, abych tak řekl, tak i s tím sexuálním. Určitě to taky občas znáte – není chuť, není výdrž a čas od času ani ta erekce. Jenže u mně se ono „čas od času“ přelilo v téměř permanentní neschopnost. Abyste…

Zvýšení testosteronu
Pro muže

Zvýšení testosteronu

I když se na správném fungování podílí více hormonů, testosteron je zdaleka nejprotežovanější. A proč tomu tak je? Jeho klesající hladina se totiž v organismu projevuje mnoha negativními příznaky, jež mnohdy ohrožují i mužské zdraví. Pro by muži měli přemýšlet nad zvýšením testosteronu.

Prostadyne
Pro muže

Prostadyne

S přibývajícími léty u mužů často neodmyslitelně souvisí problémy s prostatou. Ty se mohou projevit mnoha způsoby od častější návštěvy toalety až po problémy v intimním životě. Jsou-li tyto problémy zachyceny včas, bývá velmi účinná medikamentózní léčba. Prostadyne staví na osvědčených rostlinných extraktech a látkách, které dokáží se zvětšením prostaty a dalšími chronickými změnami účinně…

ProstaXin recenze
Pro muže

ProstaXin recenze

Problémy s prostatou patří mezi muži stále ještě k tématům, o kterých se nemluví. Přerušované močení nebo noční výměna spodního prádla jsou téměř ničím nepřekonatelná tabu. Tato recenze ProstaXin  si proto dala za cíl, představit všem trpícím mužům přírodní přípravek, díky němuž se vyhnout nepříjemné návštěvě specializovaného lékaře. Prostata je orgán, který dokáže svého majitele…

Primulus cena
Pro muže

Primulus recenze, zkušenosti a cena

Primulus recenze – Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše – tohle rčení rádi a často do omrzení opakujeme, aniž bychom se zamýšleli nad tím, jak hluboce je pravdivé. Vezměme to třeba z oblasti výživy. Mužský a ženský organismus je hodně rozdílný a nejrůznější multivitamínové preparáty to často berou v úvahu jen velmi vlažně…