ProstaXin recenze

Problémy s prostatou patří mezi muži stále ještě k tématům, o kterých se nemluví. Přerušované močení nebo noční výměna spodního prádla jsou téměř ničím nepřekonatelná tabu. Tato recenze ProstaXin  si proto dala za cíl, představit všem trpícím mužům přírodní přípravek, díky němuž se vyhnout nepříjemné návštěvě specializovaného lékaře.

Prostaxin a prostata
Recenze prostaxin na prostatu

Prostata je orgán, který dokáže svého majitele v pokročilém věku velmi nepříjemně potrápit. Běžně má velikost vlašského ořechu a najdeme ji mezi močovým měchýřem a pánevním dnem. Leckdy může svému majiteli dokonce přinést příjemné erotické zážitky, nechá-li se zlákat na prozatím málo známou masáž prostaty. S přibývajícím věkem se ale často začíná zvětšovat a tlačit na močové cesty.

Jak vypadají problémy s prostatou?

Celý proces onemocnění prostaty je zpočátku velmi nenápadný. Čas od času dojde k nebolestivému přerušení močení nebo vytékání moči malým praménkem. Později se tyto potíže stupňují a navíc vyhání nemocného z postele často i několikrát za noc, o zvýšené frekvenci navštěvování toalety přes den ani nemluvě. Velmi brzy se také přidávají problémy s nechtěným únikem moči a potupnou výměnou spodního prádla. Onemocnění prostaty se většinou týká mužů nad 50 let věku, ale může se objevit i u mladších osob.

Prostata

Recenze ProstaXin– v čem pomůže příroda?

Zvětšení prostaty, které výše zmíněné problémy způsobuje, není ve většině případů nebezpečné nýbrž pouze nepříjemné. A jako takové je zvládnutelné čistě přírodními prostředky, jenž působí cíleně přesně tam, kde je to třeba. Nová a unikátní kombinace aktivním přírodních složek v přípravku ProstaXin se již brzy od svého uvedení stala ve světě doslova bestsellerem. Spojení aktivně působící směsi Saw palmetto a nezbytného lykopenu, který si naše tělo nedokáže samo vyrobit, se ukázalo jako jedinečné. Navíc ProstaXin obsahuje i další prospěšné látky ovlivňující pozitivně hladinu testosteronu a tím i celkové zdraví, imunitu a plodnost u mužů

Prostaxin recenze

ProstaXin recenze – složení

Výrobcem přírodního doplňku stravy ProstaXin je známá norská společnost Pharmatech AS. Z účinných látek je třeba vyzdvihnout tyto čtyři nejdůležitější.

 • Saw palmetto – pod poněkud exotickým názvem se skrývá extrakt z červeno-černých bobulí malé palmy s názvem Serenoa. Ta je osvědčeným lékem v lidové jihoamerické medicíně a její účinky na prostatu potvrzují i moderní lékařské studie. Největší důraz je kladen především na obsažené mastné kyseliny a fytosteroly, jež rovněž podporují normální funkci močové soustavy a tím i reprodukčního systému.
 • Zinek se v přípravcích pro podporu mužské potence a potížích s prostatou objevuje téměř pravidelně. Ne nadarmo se často nazývá minerálem mužů. Buňky v prostatě obsahují největší množství zinku a chybí-li jim, nefungují správně. Zinek má proto pozitivní vliv na zdravotní stav prostaty i tvorbu spermatu. Je důležitý i pro správné fungování imunitního systému a přispívá rovněž k udržování stabilní hladiny testosteronu v krvi. A pokud je to stále ještě málo, budete mít díky němu rovněž zdravé a silné nehty a vlasy.
 • Lykopen si většina z nás pamatuje jako jednu z mála látek, které si naše tělo nedokáže vyrobit a musíme ho tedy přijímat v potravě v dostatečném množství. Je obsažen především v červeném ovoci a zelenině (mrkve, rajčata, červený meloun nebo papája). Jde o silný antioxidant, který omezuje působení škodlivých volných radikálů na buňky v našem organismu a tím je chrání před celou řadou onemocnění včetně rakoviny. Zároveň podporuje imunitní systém a zlepšuje zdraví kardiovaskulárního systému, což se pozitivně projeví i na sexuálních aktivitách.
 • Selen si rovněž zaslouží naši pozornost. I on přispívá k udržení optimální hladiny testosteronu v krvi a podporuje naši imunitu a tvorbu semene.

Úplné složení přípravku ProstaXin:

 
Složení: Serenoa plazivá extrakt z plodů (Saw Palmetto – Serenoa serrulata) 160 mg, plnidla: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, extrakt z plodů rajčat 13,34 mg (obsah lykopenu 2 mg), zinek (citrát zinečnatý) 12,5 mg (tj. 125 % RVH*).
Protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý,selen (seleničitan sodný) 50 μg (91 % RVH).
Obal kapsle: želatina, barviva: indigokarmín, oxid titaničitý.

 

ProstaXin užívání a nástup účinku

Užívání přípravku ProstaXin je velmi jednoduché. Stačí si vzít každý den jednu tabletu a zapít ji dostatečným množstvím vody. Fixace a určitou denní hodinu, předchozí jídlo a další faktroy není vůbec důležitá. Přípravek zvyšuje hladinu žádoucích látek v těle pozvolna, takže pro vaše zdraví nemá žádné negativní účinky případné vynechání jedné dávky, proto ji určitě nezdvojujte!

Stejné je to i v případě, že se rozhodnete s užíváním přípravku ProstaXin z jakéhokoliv důvodu přestat. Váš organismus se tak jednoduše postupně vrátí do původního stavu bez nežádoucího šokového skokového stavu, který mohou způsobit syntetické farmaceutické přípravky.

Nástup účinku u přírodního doplňku stravy ProstaXin je velmi individuální. Někteří uživatelé hlásí první pozitivní změny již po dvou týdnech od počátku léčebné kúry, u dalších se pozitivní zlepšení projevilo až po téměř dvou měsících. Záleží především na tom, v jak pokročilém stádiu již vaše problémy s prostatou jsou a také na zavedené životosprávě. Přípravek ProstaXin nemá žádné závažné zaznamenané vedlejší účinky. Pouze u několika málo osob došlo k potížím se zažíváním nebo mírným alergickým reakcím.

ProstaXin recenze doporučení:
Prostaxin je možno rovněž užívat preventivně ještě předtím, než se jakékoliv problémy vyskytnou.

ProstaXin cena

 • Přípravek ProstaXin není běžně dostupný v lékárnách, jeho nákup tedy musíte uskutečnit na internetu.
 • V současnosti běží dlouhodobá promoakce, umožňující zakoupení prvního balení zdarma pouze za cenu poštovného a balného 49 Kč.

ProstaXin – výhody a nevýhody

Pozitiva přípravku ProstaXin plus:

 • čistě přírodní složení
 • pohodlné doručení až domů bez nutnosti minimálního odběru
 • balení na zkoušku zcela zdarma (krom poštovného a balného)
 • příznivé recenze uživatelů na internetu
 • lze užívat preventivně

Negativa přípravku ProstaXin plus:

 • nutnost každodenního užívání
 • možnost výskytu alergické reakce nebo zažívacích potíží

Podobné příspěvky