Maxulen

Maxulen recenze

Maxulen recenze – O nedostatku testosteronu se u mužů ve zralém věku poměrně často mluví. Konkrétně o tom jak pokles hladiny testosteronu negativně ovlivňuje život mužů po třicítce.

maxulen recenze
Tablety Maxulen

Doplněk stravy Maxulen cílí již na muže, kteří zatím projevují jen minimální příznaky nedostatku testosteronu, jako je únava, nechuť k dosavadním zájmům nebo občasné potíže s erekcí. Snaží se tak potenciální problémy podchytit ještě předtím, že skutečně přijdou.

Maxulen pro koho je určen

Pozorujete-li na sobě některý z těchto příznaků anebo začínáte-li přibírat na váze nebo trpíte neustálou podrážděností a nedostatkem tvůrčího myšlení, je velmi pravděpodobné, že se nedostatek testosteronu začíná projevovat i u vás. Jde koneckonců o přirozený proces, v němž jsou upřednostňováni především mladí a silní jedinci, zatímco muži ve zralých letech jsou přirozeně odsouváni dozadu.

Náš styl života však s něčím podobným nesouzní. Stačí se jen podívat na stále se zvyšující věk otců. Muži mezi 30 a 50 rokem věku by tedy měli být v té nejlepší formě, a nikoli se pomalu stahovat do ústraní.

Jak se bránit úbytku testosteronu?

Je prokázáno, že muži před 100 lety měli násobně vyšší hladinu testosteronu než jejich dnešní stejně staré protějšky. Na vině je především sedavý způsob života a nevhodná strava. Obojí lze s trochou snahy úspěšně zvrátit, někdy se však výsledky nedostavují tak rychle, jak bychom očekávali. A přitom málokdo ví, že testosteronu v těle vlastně máme dost, jen je uložen takříkajíc na horší časy v bílkovinových strukturách. A jak ho odsud dostat a efektivně využít?

Na tuto otázku odpovídá Maxulen za pomoci patentované složky Testofen®, který dokáže uvolnit vázaný  testosteron mužském těle.

Měli byste vědět:
Testofen® je extrahován ze semen rostliny Trigonella foenum-graecum alias Pískavice řeckého sena. Tuto rostlinu velmi dobře známe z jiných přípravků podporujících erekci a mužskou vitalitu. Testofen® je však v mnoha ohledech unikátní.

Maxulen recenze složení

To však není vše. Společnost Nordic Health s.r.o., stojící i za jinými úspěšnými doplňky stravy, ve svých unikátních recepturách vždy spoléhá také na synergii, jež dokáže účinnost použitých látek podpořit a zefektivnit. O mužský organismus se tak stará komplexně, a to především díky přidání

 • hořčíku (vhodný pro zdraví kardiovaskulárního a imunitního systému, stará se o správné fungování svalů a pohybové soustavy celkově)
 • zinku (zvyšuje produkci vlastního tělesného testosteronu, stará se o funkčnost imunitního systému)
 • vitamínu B6 (pečuje o nervovou soustavu, vytváří dobrou náladu a podporuje efektivní vstřebávání hořčíku a zinku)
Toto je název boxu
Testofen®, výtažek ze semene pískavice řeckého sena (Trigonella foenum graecum), plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin) a pyridoxin-hydrochlorid

Maxulen zkušenosti

Speciálně pro Muže a Pro lepší výkon – tak účinky Maxulenu uvozuje sám výrobce.

 • výdrž
 • svaly
 • energie
 • libido
To jsou oblasti, jež potřebují zlepšení v případě, že se testosteronu v organismu nedostává. A jak účinky Maxulenu hodnotí skuteční uživatelé? O tomto výrobku najdete na internetu opravdu hodně diskuzí a zkušeností, tady jsou některé z nich. 

„Zaujalo mě jeho složení. Mám velmi náročnou práci, a to psychicky i fyzicky, a po příchodu domů jsem se cítil vyčerpaný a neschopný věnovat se rodině. Díky Maxulenu se cítím o hodně lépe, což v povděkem kvitovala manželka i děti. David (38) z Brna
Objevil jsem ho na internetu a zaujalo mě jeho složení. Vyzkoušel jsem ho a zjistil, že mi pomáhá, že se cítím lépe a jsem v pohodě i přes veškerý celodenní shon.Michal Škorpil z Prahy.
Měli byste vědět:
Maxulen je vyráběn v souladu s pokyny správné výrobní praxe (GMP) a neobsahuje složky zatížené genetickou modifikací (GMO free).
Maxulen mi opravdu pomohl. Mám hodně náročných koníčků, třeba in-line, fotbal ale i potápění na dovolené, ale energie na ně mi ubývalo. Nechal jsem se inspirovat zkušenostmi na internetu a po několika měsících užívání Maxulenu se cítím novou energii a chuť do života.Petr B. (42), Doksy

Ale nejsou to jen muži, kdo mohou účinky testosteronu zasvěceně hodnotit. Něco k tomu by měly říct i jejich protějšky v ložnicích, nemyslíte?

Ahoj, manžel bere 1. měsíc a dle mého názoru funguje, ale těhotný ještě nejsme, ale má lepší výkonnost, energii. Zatím tak mohu hodnotit.Tereza H. emimino.cz

Maxulen – co od něho očekávat?

Doplněk stravy Maxulen je ideálním produktem pro všechny muže, kteří mají starost o své zdraví. Bojuje totiž už s prvními příznaky andropauzy a nenechá tak nepříjemné problémy nikdy zajít příliš daleko. Nejde však o lék, Maxulen je doplněk stravy, který nijak neovlivňuje hladinu testosteronu ve vašem těle, jen bojuje proti negativním dopadům, které pokles hladiny testosteronu přináší.


Co je andropauza?
Jde o proces ne nepodobný ženské menopauze, při níž dochází k úbytku přirozeně produkovaných hormonů a k výskytu s tím souvisejících obtíží. Není bez zajímavosti, že již mírné příznaky andropauzy postihují každému druhého muže po 30. roce věku. S věkem se pak samozřejmě obtíže zhoršují.

Výrobce proto doporučuje pravidelné užívání během 4-6 měsíců, po nichž můžete vyhodnotit všechny pozitivní přínosy a rozhodnout se, zda chcete v podpoře svého zdraví a vitality i nadále pokračovat.

Díky obsažených aktivním látkám má přípravek Maxulen podle výrobce tyto účinky:

 • podporuje růst svalové hmoty
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • podporuje a udržení rovnováhy metabolismu tuků
 • přispívá k normální plodnosti
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání


Maxulen vedlejší účinky

Díky svému složení nebyly u Maxulenu zaznamenány žádné vedlejší účinky. Někteří muži si v počátku stěžovali na nepříjemné pocity po užití, to však lze vyřešit užíváním Maxulenu zároveň s jídlem, a to libovolnou denní hodinu. Jedna tableta denně stačí, podmínkou je její důkladné zapití alespoň sklenicí vody, slabého čaje nebo džusu.

 

Měli byste vědět:
Maxulen je vyráběn v souladu s pokyny správné výrobní praxe (GMP) a neobsahuje složky zatížené genetickou modifikací (GMO free).

Maxulen cena

Každodennímu užívání velmi výrazně nahrává i cena. Měsíční balení 30 tablet vás totiž bude stát  598 Kč.

 Ale pozor nyní na první testovací zásilku lze navíc získat 300 Kč slevu a cena je 298 Kč.  

Vše vyřídíte jednoduše na internetu na oficiálních stránkách prodejce nebo na bezplatné zákaznické lince, a každý měsíc vám přijde balení Maxulenu až do schránky. Vyhnete se tak nepříjemné návštěvě lékárny a popisu svých problémů cizí osobě.

Měli byste vědět:
Zrušení odběru se nemusíte bát, vše vyřeší e-mail nebo telefonát na zákaznickou linku. Nordic Health s.r.o. je v ČR již zavedeným producentem výživových doplňků a nekorektního jednání z její strany se není třeba v žádném případě obávat. Na první místě je totiž vždy spokojenost zákazníků.

Maxulen Heuréka

Zvykli jste si porovnávat cenu nejrůznějších produktů přes tento oblíbený internetový porovnávač cen? Pak vás určitě potěší, že vaše návštěva tam bude v případě Maxulenu zcela zbytečná. Výhodnější cenu než z oficiálního webu, nikde neseženete. Jak jsme už předeslali výše, neplatíte nic za zprostředkování prodeje, žádné přirážky lékárníkům ani osobní bonus dealerovi. Cena je opravdu jen a pouze za Maxulen se všemi jeho účinky a výhodami.

Maxulen SK

A jak je to se zasíláním na Slovensko? Prozatím vás bohužel musíme zklamat. Produkt je prozatím dostupný jen pro zákazníky v České republice. Prozatím není jisté, kdy budou výrobní kapacity rozšířeny natolik, aby stačily zásobovat i zákazníky na Slovensku. Až se to stane, budete to ovšem od nás vědět jako první!

Maxulen recenze zhodnocení na závěr

Na závěr si ještě shrneme všechna pozitiva a negativa doplňku stravy Maxulen.

Klady

 • vyvážené složení
 • pozitivní recenze na internetu
 • příznivá cena
 • množství ověřených účinků
 • jednoduché užívání
Zápory
 • nutnost užívat dlouhodobě
 Tento výrobek lze doporučit všem mužům po 30. roce věku, kteří se potýkají s prvními příznaky menopauzy nebo chtějí těmto potížím účinně předejít. Ovšem výraznější projevy nedostatku testosteronu je vhodné řešit jinými přípravky.  

Zdroje:

https://www.emimino.cz

https://www.heureka.cz

Podobné příspěvky