Amarex recenze

Amarex recenze

V poslední době na tom se zdravím nejsem právě nejlíp. A to jak s tím běžným, abych tak řekl, tak i s tím sexuálním. Určitě to taky občas znáte – není chuť, není výdrž a čas od času ani ta erekce. Jenže u mně se ono „čas od času“ přelilo v téměř permanentní neschopnost.

Abyste tomu rozuměli – než k něčemu došlo, bylo zapotřebí pořádné a poctivé stimulace a ani to ne vždy vedlo k onomu kýženému účinku. Lékaři mi s problémem příliš nepomohli. Svedli to na můj životní styl (tam by se nějaké rezervy našly, to přiznávám) a odkázali mně na „nějaké bylinky, co vám prodají v lékárně.“  Viagra na předpis? Ani náhodou, na to je mi prý málo a moje problémy nejsou nic moc. Tak jsem se tedy vydal pro ty bylinky.

Proč Amarex?

Amarex. Podpora přirozeného sexuálního zdraví zcela bez chemie – na bázi opravdu kvalitních extraktů výtažků z bylin.

Jenže to jsem neměl dělat. Už jen žádat o něco takového ženu (protože na lékárníka se mi narazit nepodařilo), a když vám navíc doporučí „asi ten kotvičník, protože se na to používá“, nezní to příliš přesvědčivě. Upřímně – dal jsem tomu dva pokusy a šmytec. Takže co mi zbývalo? Samozřejmě internet. A tam jsem už po poměrně krátkém průzkumu narazil na Amarex.

Jde o přírodní doplněk stravy, který by měl podporovat přirozené sexuální zdraví zcela bez chemie – zato na bázi opravdu kvalitních extraktů výtažků z bylin. Tedy nic na předpis, co by mohlo znamenat hrozbu pro vaše srdce, že ano. Když jsem se podíval na složení, opravdu mě potěšilo. Nejenom, že tam byl ten zmíněný kotvičník, ale také spousta dalších užitečných látek.

 • kotvičník zemní (standardizovaný extrakt 90% saponinů) – 220 mg
 • L-Arginin HCL – 100 mg
 • L-Citrulin – 75 mg
 • maca peruánská – 75 mg
 • muira puama – 75 mg
 • vitamin C – 50mg (62,5 % RHP – Referenční hodnoty příjmu)
 • extrakt černého pepře – 5 mg
Každá kapsle tedy obsahuje rovných 600 mg účinných látek. Účinek nastupuje do 30-60 minut a nehrozí vám žádné vedlejší účinky, protože jde o látky čistě přírodní.

Amarex složení

Amarex své přesné složení netají a může se tedy hrdě pochlubit vysokými dávkami jednotlivých bylin v každé tobolce.

Složení amarex

Většinu těchto účinných látek nejspíš znáte z jiných přípravků určených pro 100 % podporu erekce. Je tedy jisté, že patří mezi ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější na trhu. Amarex však na rozdíl od mnoha jiných produktů své přesné složení netají a může se tedy hrdě pochlubit vysokými dávkami jednotlivých bylin v každé tobolce.  A ve hře jsou samozřejmě také další účinné látky jako L-Arginin HCL nebo L-Citrulin.

 • rychlý nástup do 30-60 minut
 • jedinečné, synergicky působící a extra silné složení
 • testováno a doporučeno renomovaným urologem (Mudr. Ivo Pažourek)
 • vyrobeno z certifikovaných extraktů bylin
 • bez nežádoucích vedlejších účinků
 • bez nutnosti lékařského předpisu
Ale pojďme se už podívat na to, jak jednotlivé složky působí a proč jsou pro naše tělo důležité. Každá z nich má totiž při podpoře sexuálního zdraví v té správné koncentraci opravdu nezastupitelnou roli.

TIP
V Amarexu je nejsilněji zastoupen kotvičník zemní, L-Arginin HCL, L-Citrulin, maca peruánská a také muira puama.

Kotvičník zemní

Uvádí se, že může napomáhat k přirozeně zvýšené produkci hormonu testosteronu.

Kotvičník zemní, leckdy také uváděný pod svým latinským názvem (Tribulus terrestris), je velmi oblíbená jednoletá poléhavá bylina, využívaná především v doplňcích výživy u sportovců nebo v těch určených pro lidi, kteří se snaží bylinkami vyvážit svůj nesprávný životní styl. Amarex obsahuje standardizovaný extrakt 90% saponinů v množství 220 mg. Říká se mu také životabudič pro muže, má totiž příznivý účinek na pohlavní orgány a také velmi příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu metabolismu i celkovou energii.  Uvádí se také, že může napomáhat k přirozeně zvýšené produkci hlavního mužského pohlavního hormonu testosteronu, čímž mimo jiní přispívá k podpoře erekce. Není tedy náhodou, že složení Amarexu tato bylinka jednoznačně dominuje.

L-Arginin a jeho přednosti

Je to biogenní aminokyselina, velmi důležitá pro syntézu oxidu dusnatého. Ten má v našem těle celou řadu funkcí, ovšem především je to tkáňový hormon, příznivě působící na vazodilataci. Jinými slovy – právě díky němu je možná pevná a dlouhotrvající erekce, kterou působení oxidu dusnatého přímo podmiňuje. A často ho také využívají kulturisté, a to pro změnu pro lepší prokrvení svalů, což se ovšem při sexuální stimulaci také hodí. V Amarexu najdete L-Arginin HCL v množství 100 mg.

L-Citrulin se využívá hlavně ve sportu

Citrulin je α-aminokyselina, ale to vám o něm asi příliš neřekne. Mnohem zajímavější bude, když vám prozradíme, že se často využívá ve sportu, a to kvůli podpoře tvorby oxidu dusnatého. Ano, to je právě ten oxid, o kterém jsme mluvili o pár řádků výše. Důležitost jeho role v celém procesu vám tedy znovu objasňovat nemusíme. V přípravku Amarex se můžete těšit na L-Citrulin – 75 mg.

Maca peruánská aneb americký zázrak

V doplňku stravy, který se snaží vyvážit náš nezdravý životní styl, nesmí chybět ani antioxidant.

Nenápadná maca peruánská (Lepidium meyenii) je jednoletá rostlina, nazývaná leckdy také peruánským zázrakem na potenci. Je totiž velmi univerzální a napomáhá zlepšit stav jak při mužské impotenci, tak jedním dechem i při ženské frigiditě.

 

TIP
V jedné tobolce Amarexu najdete 75 mg a často je doporučována také na zlepšení imunity.

Muira puama aneb přírodní afrodiziakum

Muira puama (Ptychopetalum olacoides) je přírodním klenotem z Brazílie. Pochází z amazonských deštných pralesů a její domorodé jméno znamená doslova „dřevo potence“, na podporu mužské sexuality je totiž používána už po staletí. V Amarexu najdete přírodní extrakt v množství 75 mg.

Antioxidant aneb vitamin C

V doplňku stravy, který se snaží vyvážit náš nezdravý životní styl, nesmí chybět ani antioxidant, který se postará o všechny škodliviny a vyloučí je ven z těla. V tomto případě jde o vitamin C v množství 50mg, což je 62,5 % RHP. Není tedy třeba pořizovat jiný doplněk stravy, v tomhle najdete všechno. A tento vitamín také působí na naši imunitu a zdraví celkově.

Extrakt černého pepře

Poslední účinnou složku přípravku Amarex je extrakt černého pepře – 5 mg. Najdeme ho tu kvůli piperinu, což je účinná látka pepře, která působí jako jakýsi booster. Jinými slovy pepř podporuje a posiluje působení ostatních látek, celkové složení tedy působí především synergicky. Jde tedy o lepší koncept, než kdybyste jednotlivé složky užívali zvlášť.

TIP
Účinky piperinu na zvýšení efektu jiných látek byly prokázány studiemi. Koneckonců, s oblibou se používá třeba i do oblíbeného zlatého mléka, bullet proof apod.

Moje zkušenost s Amarexem

Amarex mi dorazil v unifikované hnědé krabičce bez jakéhokoli loga nebo polepky.

Po tom, co jsem si tohle všechno přečetl, jsem se samozřejmě rozhodl produkt objednat. Přesvědčily mě k tomu i recenze spokojených zákazníků a doufal jsem, že k nim brzy přidám i tu svoji. Největší strach jsem ale měl z toho, v jakém balení mi tenhle doplněk stravy dorazí. Pro jistotu jsem byl připraven, že se vymluvím na kamaráda nebo tak něco, ale nebylo to třeba.

 Amarex mi dorazil v unifikované hnědé krabičce bez jakéhokoli loga  nebo polepky, takže ani ten nejzvídavější pošťák nemohl zjistit, co si vlastně objednávám. Další velký kámen mi spadl ze srdce. A co teď dál?

Amarex recenze

Amarex recenze – uplatní se jako podpora erekce?

Problémy s erekcí vznikají z nějakého důvodu a bylinkám nějakou dobu trvá, než se s tím vším poperou.

V návodu (v tomhle případě se ho opravdu vyplatí číst) jsem se dozvěděl, že tablety je třeba užívat s předstihem 30-60 minut před akcí. 2-3 bohatě stačí. Ale čekat, že erekce přijde sama od sebe, by bylo bláhové. Chce to pořádnou předehru a stimulaci, což potvrzuju. Ale zase člověk nemá pocit, že dostal něco zadarmo.

To je asi jediná nevýhoda, kterou vidím – sex je zkrátka třeba plánovat. A to zejména ve chvíli, kdy budete unavení nebo ne úplně dobře naladění, což se prostě občas stává. Ale byla by chyba očekávat pozitivní výsledky hned. Problémy s erekcí (a vším ostatním) totiž vznikají z nějakého důvodu a bylinkám prostě nějakou dobu trvá, než se s tím vším poperou.

Funguje Amarex? Nástup je pozvolný

Takže očekávat, že se z vás hned po první dávce stane sexuální predátor, je tak trochu mimo mísu. Balení obsahuje 30 kapslí, takže pokud si chcete povyrazit 2-3x do týdne, vystačí vám jedno blanek přibližně na měsíc. A tak jsem ho také užíval já. Zpočátku bych o nějakých hodně výrazných účincích nemluvil. Že by se erekce dostavila bleskově, to ani náhodou. Ale té energie bylo nějak víc, což se postupně začalo pěkně propisovat i do výdrže, což už samo o sobě je pecka. 

Amarex balení

TIP
Selhání jsem nezaznamenal ani jedno, ale i předtím se mi něco podobného dělo spíš nárazově, takže to bych na první místo nekladl.

Postupně to však i v ostatní oblastech začalo být lepší a lepší. Doba stimulace se zkracuje a čísla jsou delší a energičtější, pokud víte, jak to myslím. A manželka si přestala stěžovat na to, že to už v posteli není takové jako dřív. A já? Já si rozhodně taky nestěžuju. Takže kdo říká, že to po padesátce nejde, šeredně se plete. Jde to, jen musíte mít po ruce toho správného pomocníka. Já si vybral Amarex a rozhodně nelituju.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *