VitaePro recenze

VitaePro recenze

Omega3 mastné kyseliny jsou pro náš organismus velmi důležité. Sami si je ale vytvořit nedokážeme, proto je musíme pravidelně doplňovat ze stravy.  VitaePro recenze vám ukáže, jak důležité je vybírat ty správné doplňky stravy a soustředit se na produkty, které jsou skutečně účinné.
Omega3 mastné kyseliny jsou pro náš organismus velmi důležité. Příznivě ovlivňují zdraví srdce a cév a mají nenahraditelný vliv na fungování mozku. Slouží jako snadno využitelný zdroj energie, který se prostřednictvím krve přenáší přímo k mozkovým buňkám, takže dokáže dodat potřebné živiny mozku rychleji, než jakákoli jiná složka potravy.
VitaePro je ale mnohem komplexnější. Omega3 mastné kyseliny totiž velmi dobře působí ve vzájemné synergii s pryskyřicí z rostliny z Boswellia serrata. Ta obsahuje  působící látku 5-lipoxygenázu, jenž příznivě ovlivňuje syntézu leukotrienů, což jsou látky podněcující záněty a alergické reakce.
Extrakt z Boswellie proto tyto nežádoucí reakce tlumí. A díky tomu posiluje a regeneruje především pohybový a kloubní systém, ale také imunitní systém a procesy zodpovídají za nízkou hladinu stresu v našem organismu.

VitaePro recenze – jak poznat kvalitní doplněk stravy s Omega3 mastnými kyselinami?

Omega3 mastné kyseliny dnes obsahuje každé druhé balení vitamínů, jak se ale vyznat v jejich kvalitě? V zásadě existují dvě nejčastěji používané Omega3 mastné kyseliny:
• DHA – kyselina dohosahexaenová
• EPA – kyselina eikosapentaenová
Obě jsou pro náš organismus důležité, kyselina DHA však mnohem více. Naše červené krvinky totiž dokáží přenést přibližně 4x více DHA než EPA. Rozhodně se proto vyplatí sledovat obsah DHA, uvádění ve složení konkrétního produktu.
Rovněž nejmodernější vědecké studie potvrzují, že pro správné fungování organismu je mnohem důležitější kyselina DHA než EPA. Dobře vyvážené doplňky stravy s obsahem Omega3 mastných kyselin proto musí mít vždy alespoň 2x více DHA oproti kyselině EPA. A přesně takové složení má i VitaePro.

VitaePro recenze – důležitý je zdroj Omega3

Pokud se jen trochu zajímáte o zdravou výživu, jistě víte, že velmi vysoký obsah Omega3 mastných kyselin mají především mořské ryby. Naše babičky věděly, proč nám tak usilovně nutily lžičku rybího tuku denně. Kdo ví, možná i ony slyšely o legendárním zdraví eskymáků, kteří vůbec neznají infarkt – dokonce pro něj ve svém jazyce nemají ani žádný výraz! A to jen proto, že se celý život živí velkým množstvím čerstvých mořských ryb a obsah škodlivého cholesterolu v jejich krvi se pohybuje na rekordně nízkých hodnotách.
Ale čerpat dnes Omega3 mastné kyseliny z těl mořských ryb se často rovná doslova hazardu se zdravím. Obvykle jsou k tomuto účelu používány ančovičky a tuňák, ale ty do sebe zároveň absorbují velké množství těžkých kovů, vyskytujících se v oceánech. Ale kde tedy brát?
Přírodní doplněk stravy VitaePro čerpá Omega3 nenasycených mastné kyseliny z  jiných mořských živočichů – kalamárů. Ty jsou standardně doporučovány jako kvalitní zdroj této nepostradatelné látky převážně v severských zemích, kde mají s extrakcí výživných látek z mořské fauny a flóry bohaté zkušenosti. Omega3 získávaná z kalamár má navíc ideální poměr DHA a EPA. Těch prospěšných DHA totiž obsahuje hned 3x víc. U nás je možné získat tento jedinečný doplněk stravy výhradně přes jediného distributora, kterým je Nordic Health s.r.o.

Vitaepro recenze

VitaePro recenze – něco málo o extraktu z Boswellie

Ale Omega3 nenasycené mastné kyseliny nejsou jedinou aktivní složkou přírodního doplňku stravy VitaePro. Jejich působení totiž dokáže velmi dobře podpořit již zmíněný extrakt z pryskyřice rostliny Boswellia serrata. Její pozitivní působení potvrdila již studie z roku 2008, potvrzující, že látky obsažené v Boswelii účinně tlumí záněty kloubů a potlačují degenerativní procesy v chrupavkách, jež v našem těle začínají již ve velmi nízkém věku.

 

VitaePro recenze – na co tedy pomáhá

 • Boswelia serrata a vitamín D a C mají vliv na vytrvalost a fyzickou sílu – je vhodná pro sportovce a lidi v pokročilejším věku.
 • Boswelia serrata a vitamín D a C pečuje o stávající svalovou tkáň, což je nezbytné pro správné fungování pohybového a kloubního systému.
 • Omega3 nenasycené kyseliny přispívají k normální činnosti srdce.
 • Selen podporuje imunitu.

 

VitaePro – složení

 • extrakt z pryskyřice boswellia serrata
 • Omega3 mastné kyselina DHA a EPA
 • vitaminy C a E (podporují přirozenou tvorbu kolagenu a tím i regeneraci chrupavek, vitamín E se také podílí na správném fungování imunitního systému)
 • selen – přispívá k ochraně buněk v našem těle před zatěžujícím oxidačním stresem
 • astaxanthin, zeaxanthin a lutein – látky důležité pro správné fungování organismu

VitaePro – zkušenosti uživatelů

Z televizního vysílání si možná pamatujete, že produkt VitaePro s úspěchem pravidelně užívá i náš nejslavnější oštěpař a světový rekordman Jan Železný. My vám ale přinášíme zkušenosti i běžných uživatelů, kteří možná před nasazením kúry VitaePro trpěli stejnými potížemi jako vy.

„Po oslavě svých 45 narozenin, na kterých se mi udělalo opravdu špatně jsem se začala více zajímat o své zdraví, protože jsem poznala, že si již nemohu dovolit to, co dříve. VitaePro mě zaujal, protože má čistě přírodní složení a cena za balení byla oproti některým doplňkům prodávaných v lékárnách velmi příznivá. Užívám ho již několik měsíců a musím připustit, že mé zdraví se opravdu znatelně zlepšilo.“

Jana Skálníková, Opava

 

„VitaePro mi doporučil kolega, také řidič náklaďáku, na moje problémy s klouby a pohybovým systémem všeobecně. Chtěl jsem už svého povolání nechat, ale pak jsem dal šanci přírodě a moje bolesti opravdu postupně zmizely. VitaePro si nemohu vynachválit.“

Petr Vasila, Libišany

 

„Ráda jezdím na kole a věnuji se nordic walking turistice, takže vím, že se o své tělo musím dobře starat, abych si podobné aktivity mohla bez potíží užívat i nadále. VitaePro se mi líbí, protože se dobře stará o mé klouby, svaly a především srdce.“

Ester Ševčíková, Jirny

VitaePro – cena

Nyní si můžete sami vyzkoušet příznivé účinky přírodního doplňku stravy VitaePro na váš organismus. Pro nové zákazníky totiž společnost Nordic Health s.r.o. připravila jedinečnou zaváděcí akci, díky které můžete získat první dvě balení přípravku VitaePro z poloviční cenu.

Zaplatíte pouze 349 Kč za první dva měsíce užívání. Žádné další poplatky za poštovné a balné nehradíte, to je vždy zdarma. Běžná cena dvouměsíčního balení je poté 698 Kč. V lékarnách zatím není přípravek VitaePro běžně k dostání. Objednat ho proto musíte na internetu nebo na bezplatné telefonické lince 800 888 524.

 

ViaePro recenze – výhody a nevýhody

Na předchozích řádcích jsme se vám snažili ukázat, že složení produktu Vitaepro je po všech stránkách opravdu skvěle vyladěné, protože jednotlivé složky se vzájemně podporují a posilují ve svém účinku. Ale nechcete-li číst dlouhé elaboráty, máme pro vás jasné shrnutí kladů a záporů VitaePro.

 

Vitaepro – pozitiva

 •  + Komplexní složení pro srdce, cévy, klouby a svaly 
 •  + Komplexní složení pro srdce, cévy, klouby a svaly 
 •  + Čistě přírodní výtažky kvalitní norský produkt 
 •  + Příznivá cena pohodlné užívání (stačí jedna tableta denně) 

 

VitaePro – negativa:

 •   – Nutnost objednání přes telefon nebo po internetu