Prostadyne
Doplňky stravy

Prostadyne

S přibývajícími léty u mužů často neodmyslitelně souvisí problémy s prostatou. Ty se mohou projevit mnoha způsoby od častější návštěvy toalety až po problémy v intimním životě. Jsou-li tyto problémy zachyceny včas, bývá velmi účinná medikamentózní léčba. Prostadyne staví na osvědčených rostlinných extraktech a látkách, které dokáží se zvětšením prostaty a dalšími chronickými změnami účinně bojovat.

Již od 40. roku věku na sobě většina mužů začne pozorovat neklamné známky blížících se problémů s prostatou. Ukazatelů může být celá řada. Patří mezi ně např.:

  • přerušované močení
  • časté nutkání na močení
  • nemožnost rychlého vymočení
  • pocit nedokonalého vymočení
  • inkontinence (neschopnost udržet moč)
  • časté močení během noci

Prostadyne recenze

Vše je způsobeno tzv. hyperplazií, což je zmnožení buněk v ohraničené části prostaty. Někdy je zvětšená celá prostata jako taková, jindy se na jejím těle tvoří jen malé hrbolky či uzlíky, které však při nevhodném umístění dokáží potrápit ještě více.

Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici a zároveň deformuje močový měchýř, ve kterém se pak tvoří kapsy naplněné močí, které se nikdy nedokáží zcela vyprázdnit. K rizikovým faktorům vzniku onemocnění prostaty patří kromě vysokého věku (po 70. roce života trpí těmito potížemi přes 90% mužů) i obezita, cukrovka nebo vysoký krevní tlak.

Chitomax

Co je Prostadyne

Funkci prostaty napomáhá vrátit do normálu několik účinných látek. Doplněk stravy Prostadyne vychází z poznatků lidové medicíny a podle účinného švýcarského receptu.  Využívá extraktů z bylin získávaných v čerstvém stavu – tedy v maximálně účinné formě. Obsah účinných látek není snižován sušením ani jinými úpravami.

A jaké je složení přípravku Prostadyne?

Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum) je známým prostředkem a používá se při zánětu prostaty, onemocnění ledvin a močového ústrojí. Patří rovněž mezi účinné antioxidanty a používá se také na klouby. U nás roste velmi vzácně, na světe však existuje několik farem zabývajících se její produkcí pro farmakologické účely.

Prostadyne se inspiruje nejnovějšími výzkumy a sází proto právě na vrbovku malokvětou, než běžněji používané Saw palmetto, tak dobře známé z konkurenčních přípravků.

Pýr plazivý (Elytrigia repens) se také významně používá na potlačení problémů s vylučováním.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) normalizuje činnost prostaty, ledvin, cévní soustavy a střevního traktu. Dle lidového lečitelství působí proti problémům s erekcí, podporuje obranyschopnost a dodává organismus důležité minerály.

Cibule  (Allium cepa)  silný antioxidant. Obsahuje vitamíny,  vitamíny B1 a B2, méně vitamínu C.

Přípravek na problémy s prostatou vybírejte podle druhu potíží

 

Prostadyne

Prostadyne recenze přípravků

Pokud na sobě teprve pozorujete první příznaky v podobě zvýšeného nutkání na močení a přerušovaného močení, začněte se základní kůrou Prostadyne 250 ml na 50 dní. Pozor – proces vylučování moči nesmí doprovázet řezání ani pálení – to je známkou zánětu a vyžaduje urychlený zásah lékaře.

Chitomax

Prostadyne forte

Jestliže jsou vaše problémy již trvalejšího rázu a vy se často budíte v noci s nutkáním na močení, máte pocit neustále plného měchýře nebo se jednoduše nemůžete rychle zbavit moči, ani když skutečně potřebujete, vyberte si kúru Prostadyne forte 500 ml na 100 dní.

Prostadyne extra forte

Pakliže se k výše zmíněným problémům přidá ještě nemožnost udržení moči a močení velmi tenkým a navíc přerušovaným pramínkem, na nic nečekejte a sáhněte po Prostadyne extra forte 750 ml na 150 dní.

Užívání přírodního doplňku stravy Prostadyne je možné kdykoliv prodloužit. Doporučena je jedna kávová lžička denně nalačno, po ústupu potíží pak již jen udržovací režim stejného množství jednou za dva až tři dny.

Prostadyne recenze a reference

Přípravků pro správnou funkci a zdraví prostaty-je na našem trhu velké množství. Pojďme se tedy podívat na to, co právě o Prostadynu soudí jeho uživatelé. Právě reference nás mohou přesvědčit o účinnosti lépe než líbivá slova na reklamním letáku.

„Doporučeno kamarádem, s přípravkem jsem spokojen. Vyzkoušel jsem už i jiné přípravky, ale docela bez úspěchu. Prostadyne je nejlepší. Má můj obdiv a vážně absolutní spokojenost. ”

Aleš P. (68 let)

„Prostadyne je velice kvalitní přípravek. užívám ho asi tři týdny a už na záchod chodím v noci jen 2x. Dříve jsem chodíval 4x. Opravdu velmi pomáhá, děkuji.”

Petr K. (57 let)

Ale nezůstává jen u slibů. Prostadyne nabízí i program ZKOUŠKA ZDARMA během nějž mohou všichni uživatelé vyzkoušet Prostadyne na 30 dní zcela zdarma. V případě nespokojenosti totiž dostanou své peníze zpět a to i za částečně vypotřebované balení. Výrobce svému produktu skutečně věří. A co vy? Vyzkoušíte ho také?

Similar Posts

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *