Ducray neoptide recenze
Pro ženy

Ducray neoptide recenze

Ztráta vlasového porostu je pro mnoho žen více než kosmetickým problémem. Tato zdánlivá banalita se negativně odráží na jejich sebevědomí a tím i na kvalitě života. Jen stěží navazují nové vztahy na pracovišti i v soukromém životě. Kožní lékaři je s problémem obvykle odešlou do kadeřnictví a doporučí kratší sestřih nebo paruku. To ale neznamená, že je cesta k bujnému vlasovému porostu pro ženy definitivně uzavřena, jak dokazuje i Ducray neoptide recenze.

Na trhu je dostupná celá řada kosmetických přípravků, ale jejich účinnost je často pochybná. Jásavá slovní spojení jako „vyživí vlasy po celé délce“ nebo „vrátí zdraví roztřepeným konečkům“ jsou jen bohapustými reklamními výmysly. Zdraví vlasů totiž začíná pod pokožkou hlavy ve vlasových folikulech, na které je také nutné celou léčbu zacílit. Tato Ducray neoptide recenze vám ukáže, jak na to.

ducray neoptide recenze

Ducray neoptide recenze – léčba v souladu s životním cyklem vlasu

Období růstu a vypadávání vlasů u žen není náhodné. Souvisí s životním cyklem vlasu. Každý vlas totiž jednou vypadne, my můžeme jen prodloužit dobu, za kterou se to stane. Vlas nejdříve roste. Jakmile dosáhne své maximální délky, která je u každé ženy individuální a záleží na mnoha faktorech od věku až po skladbu jídelníčku, začne oslabovat až nakonec vypadne. Čím je žena starší, tím rychleji klesá délka růstové fáze vlasu. Vlasy jsou pak kratší a tenčí.

Jako první můžeme tento jev pozorovat na temeni u středu pěšinky, odkud se postupně šíří na celou hlavu. Ženy jsou navíc tomuto procesu ještě naproti díky barvení a stylistickým úpravám účesu. Kadeřnické regenerační kůry nic nevyřeší, jejich efekt bývá pouze optický a zřídka vydrží déle než tři týdny. A snažíme-li se zregenerovat vlasy po náročným zásazích výživnými zábaly, opravíme částečně jen jejich strukturu. Ale tam, kde je výživa skutečně potřeba – u vlasových folikulů, jsou tyto snahy zaznamenatelné jen minimálně. Přitom aktivace a posílení vlasového folikulu není žádný složitý proces. Stačí jen vhodným způsobem podpořit krevní mikrocirkulaci v horních vrstvách pokožky hlavy a nechat tělo, aby si se zbytkem poradilo samo. Je prokázáno, že právě přírodní cesta mívá ty nejdelší účinky. A na to pamatuje i Ducray neoptide.

 

Ducray neoptide recenze – účinky na přírodní bázi

Existuje několik spolehlivých ukazatelů, podle nichž lze identifikovat skutečně účinný preparát podporující růst vlasů. Jedním z nich je přítomnost cenných biologicky aktivních složek, které obsahují jen vlasové produkty té nejvyšší kvality. A právě takto vypadá složení Ducray neoptide. Najdeme v něm hned několik účinných složek, propojených ve vzájemné synergii:

  • výtažek z Ruscusu (bylina listnatec)
  • niacinamid
  • tetrapeptid
  • olej z máty

Ducray neoptide je velmi účinný roztok. Jeho složení působí především proti chronickému vypadávání vlasů u žen (vypadání v nadměrné míře, které trvá déle než tři týdny). Kombinace vitamínů, rostlinných výtažků a tetrapeptidu působí přímo ve vlasovém folikulu. Podporuje rychlejší dělení buněk a významně prodlužuje růstovou fázi vlasu. Vlasy nejsou po aplikaci Ducray neoptide nijak zatížené a dokonce se ani nadměrně nemastí. Přípravek je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou.

 

Ducray neoptide recenze – snadná a jednoduchá aplikace

Ducray neoptide recenze by nebyla kompletní bez popisu té správné aplikace. Ta není nijak složitá. Stačí 1x denně vmasírovat do pokožky hlavy optimální dávku přípravku – 12 stisknutí pumpičkou, nechat zaschnout a dále stylingově upravovat účes podle potřeby. Ještě vlhké vlasy je doporučeno prokartáčovat, ale pokud jsou ty vaše příliš křehké a lámavé, vyčkejte s tímto krokem až po několika týdnech pravidelné aplikace, kdy už vlasové vlákno zpevní a zesílí.

Klíčem k vysoké účinnosti přípravku Ducray neoptide je jeho pravidelné a hlavně dlouhodobé používání. Proto najdete v balení rovnou tři lahvičky určené pro tříměsíční kůru. První výsledky je možné pozorovat již po 3-4 týdnech. Vypadávání vlasů se omezí a začínají být patrné o nově narůstající vlasy – jakési chmýří blízko pokožky hlavy. Pokračující procedura tyto výsledky ještě umocní.

 

Similar Posts