provexin recenze

PROVEXIN recenze

Možná to bude znít zvláštně, ale ačkoli se o problémech s erekcí u mužů ve vyšším věku hodně mluví, jiná potíž je trápí ještě daleko více, a tou je vypadávání vlasů. Naštěstí toto onemocnění už dávno nemá punc neřešitelného bludného kruhu. Náš článek Provexin ®A100HF recenze, zkušenosti a cena vám ukáže, jak na to.

provexin recenze

Ubývající hustota vlasů, ale i jejich lámavost a nedostatečná síla – to jsou problémy, které trápí muže v pokročilém ale i mladém věku velmi často. Pohled do zrcadla na svůj vlastní obraz se stále se zvětšujícími kouty nebo rozšiřujícím s kolečkem pleši na temeni hlavy je často přivádí k zoufalství, i když to před rodinou úspěšně tají. A pohled a mnohé hollywoodské i české herce vyššího věku s bujnou hřívou vlasů (často doháněných oblíbenými a drahými implantacemi) jim také na sebevědomí nepřidá.

 Chtěli byste mít také šarm a sexappeal jako George Clooney, ale vaše vlasy tohle nadšení nesdílejí?  Na trhu existuje celá řada přípravků, které se snaží neposlušné ozdobě hlavy domluvit. My se zaměřili na oblíbený přípravek Provexin®A100HF a pokusíme se vám poradit, jestli zrovna vám pomůže nebo ne.

Provexin recenze  pro koho je určený?

Základem úspěšné léčby je regenerace pokožky hlavy a vlasových folikulů, a to nejlépe přípravky obsahujícími prospěšné aminokyseliny (bez obsahu SLS a parabenů).

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. 90% alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Ta je dědičná a je způsobena zvýšenou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku.

Přečtěte si více o alopecii 

Provexin®A100HF je registrovaný jako zdravotnický prostředek třídy I. se složením vyvinutým tak, aby zabránilo vypadávání vlasů, které je způsobeno právě androgenní alopecií. Stojí za ním známá norská společnost Nordic Health, která mu dala pro snadno komfortní aplikaci podobu lehkého gel.

Náš tip:
Gel se nanáší na pokožku hlavy, resp na její části postižené vypadáváním vlasů, a po zaschnutí je zcela neviditelný. V severských zemích si již získal tisíce pozitivní recenzí od spokojených zákazníků, v ČR je stále novinkou.

Provexin®A100HF recenze složení

Na první pohled zaujme jeho komplexní složení s mnoha účinnými prvky:

Pojďme se na některé z nich podívat podrobněji:

1,5 1,5-Pentanediol

Gel s tímto obsaženým prvkem dokáže zvýšit množství vody ve svrchní vrstvě pokožky hlavy (stratum corneum) a pomáhá tak rozpouštět nečistoty, které brání vlasovému folikulu v jeho správné funkci. Jde především o odumřelé kožní buňky a kožní maz. Právě vyčištěné folikuly jsou tím nejlepším základem pro obnovení přirozeného růstu a vitality vlasů.

 

Pollen extrakt A100

Nejde o nic jiného než extrakt z pylu, v němž najdeme hojné množství antioxidantů, enzymů a stopových prvků, které se často používají například v přírodní medicíně. A100 je speciálně patentovaný extrakt užívaný pro usnadnění růstu vlasů.

 

Provexin recenze

Vitamín E

Je velmi oblíbený u výrobců kosmetiky i výživových doplňků. Jeho hlavním úkolem je totiž ochrana buněk před působením oxidačního stresu.

Zinek

Tento minerál je důležitý při normálním metabolismu vitamínu A, makroživin i mastných kyselin a bílkovin. Přispívá také k udržení normálního stavu vlasů, nehtů i pokožky. A podílí se také na naší obranyschopnosti a udržení optimální hladiny testosteronu v krvi.

Biotin

I biotin je důležitý pro udržení normálního stavu vlasů, ale také sliznic a pokožky. A nezastupitelnou úlohu hraje také při metabolismu makroživin.

 

Účinné látky v přípravku Provexin

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Vitamín  E      ochrana buněk před oxidativním stresem
Zinek normální metabolismus kyselin a zásad, dále také makroživin, vitamínu A a bílkovin

péče o zdraví kostí, vlasů a nehtů

vitalita pokožky

péče o zrak

normální funkce imunitního systému

ochrana buněk před oxidativním stresem

Biotin normální energetický metabolismus

psychika

udržení normálního stavu vlasů

péče o sliznice a pokožku

 

Provexin®A100HF recenze první dojmy

Velmi nás potěšily oficiální stránky produktu, na nichž je Provexin dostupný (prozatím ho nikde jinde nekoupíte). Objednávka je snadná (a momentálně běží akce na výhodné první balení) a balíček opravdu dorazí domů během pár dnů. Balení je diskrétní, takže nikdo nebude vědět, co si objednáváte.

Aplikace:
Provexin má podobu malé lahvičky s aplikátorem. Stačí stisknout, nanést gel na postižené místo, lehce rozetřít a hotovo. Gel uschne již po pár minutách a okamžitě se zneviditelní. Nic neviděli ani kamarádi, kterým jsme na potřené místo přímo ukázali, takže absolutně OK. Nic nebylo poznat ani na dotek, gel se zkrátka beze zbytku vstřebal.

Gel není mastný, po jeho rozetření si stačí běžně opláchnout nebo umýt ruce. A potěší vás i příjemnou jemnou vůní. Rozhodně se nemusíte bát sterilního odéru jako u některých přípravků z lékáren. Je vidět, že na komfort zákazníka tu bylo myšleno na prvním místě.

Náš tip:

Po aplikaci je třeba gel Provexin nechat působit co nejdéle. Ideální je aplikovat přípravek těsně po umytí hlavy,pak by měl bez potíží vydržet dostatečně dlouhou dobu.

Každodenní aplikace (doporučeno nanášení 1-2x denně) tak nebude problém ani na cestách nebo při výletu do hor. Malá lahvička se vejde kamkoliv, nikde neprotéká, ani nehrozí náhodné stisknutí v případě zmáčknutí zavazadla.

Dlouhodobé účinky zatím nemůžeme posoudit, ale stovky spokojených recenzí na internetu ze severských zemí, kde máte tento produkt již velmi dlouhou tradici, na nás dělají velmi dobrý dojem. Také nás potěšil, že se u žádné z osob testovaných v našem kruhu neprojevily žádné alergické reakce. Objevily se sice stížnosti na mírný pocit pnutí, ty však do pěti minut odezněly. Kůže nebyla suchá,. Neloupala se ani nešupila. V tomto ohledu lze Provexin bez potíží srovnat s běžně dostupnou značkovou kosmetikou.

Podle výrobce je třeba produkt používat nejméně šest měsíců, než lze objektivně posoudit jeho působení. Je to logické. Vlasové folikuly potřebují čas ke své obnově, tady zkrátka nejde nic uspěchat.

Provexin recenze – výhody a nevýhody

Pojďme si nyní shrnout vše, co jsme se o Provexinu dozvěděli. Věříme, že vám to pomůže v rozhodování, jestli právě tomuto výživnému gelu svěřit své starosti s ubývajícími vlasy:

Provexin výhody

zdravotnický prostředek třídy I.

norský produkt

obsah účinných látek (1,5-Pentanediol, Pollen extrakt)

obsah vitamínů a minerálů (zinek, biotin, vitamín E)

Provexin nevýhody

vyšší cena

– možnost objednávky pouze přes internet

Stále váháte, jestli Provexin®A100HF vyzkoušet nebo ne? Za nás se přikláníme k první variantě, vzhled k jeho složení i pozitivním zkušenostem ze zahraničí. Měl by skutečně příznivě působit na zdraví vlasů i pokožky na hlavě.

 

 

Podobné příspěvky