Macrolane

Macrolane

Máte pocit, že by vaše prsa mohla být plnější a smyslnější? Pokud nechcete jít pod nůž kvůli zvětšení prsou, možná byste měli zvážit Macrolane. Tato nechirurgická léčba zvětšení prsou vám může zajistit požadovaný vzhled bez chirurgického zákroku nebo prostojů. Pokud uvažujete o zvětšení prsou, možná jste už o přípravku Macrolane slyšeli. Tato dermální výplň se běžně používá ke kosmetickým účelům, včetně zvětšení velikosti a korekce tvaru prsou.

Co je Macrolane?

Macrolane je čirý gel, který se skládá z kyseliny hyaluronové – látky, která se přirozeně vyskytuje v těle. Kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci a objem pokožky, a proto se často používá v dermálních výplních. Při injekčním podání do prsou může Macrolane dodat objem a plnost. Lze jej také použít ke korekci asymetrie a zlepšení celkového tvaru prsou. Kromě toho lze Macrolane použít k oživení ztraceného objemu prsou v důsledku úbytku hmotnosti nebo stárnutí. Výsledky Macrolane nejsou trvalé, ale mohou vydržet několik měsíců až několik let. Na rozdíl od prsních implantátů není při ošetření přípravkem Macrolane nutný žádný chirurgický zákrok.

Pro koho je Macrolane nejvhodnější?

Macrolane je nejvhodnější pro ženy starší 18 let, které hledají dočasné řešení pro zvětšení prsou a zlepšení jejich tvaru. Je také důležité si uvědomit, že Macrolane byste neměla používat, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud o Macrolane uvažujete, ale nejste si jisti, zda je pro vás vhodný, doporučujeme naplánovat si konzultaci s certifikovaným plastickým chirurgem.

Jak Macrolane funguje?

Gel se poté rovnoměrně rozprostře po celé ošetřované oblasti. Během ošetření přípravkem Macrolane vám lékař pomocí ultratenké jehly vstříkne gel do prsou. V závislosti na množství objemu, který chcete zvětšit, může celý proces trvat méně než hodinu.

Během ošetření můžete pociťovat mírné nepohodlí, ale to lze obvykle zmírnit lokálním anestetikem. Po vstříknutí působí Macrolane jako lešení pod povrchem kůže a poskytuje prsům podporu a zvednutí. Kyselina hyaluronová v přípravku Macrolane navíc přitahuje a váže molekuly vody, což vede k dlouhodobé hydrataci.

Jakmile je gel vstříknut, začne okamžitě působit a dodá vašim prsům objem a plnost. Konečné výsledky ošetření uvidíte během několika dní, kdy se gel usadí na svém místě. Většina pacientek uvádí, že jsou s výsledky spokojené a mají pocit, že jim oblečení lépe padne a celkově se jim zlepšil tvar.

Macrolane cena – co potřebujete vědět

 

Ale jaká je cena? Cena přípravku Macrolane závisí na několika faktorech, mezi které patří např.

– Množství potřebných lahviček: Obvykle jsou na každý prs potřeba 1-2 lahvičky.

– Zvolená klinika: Různé kliniky si účtují různé ceny

Obecně lze říci, že za jedno ošetření  Macrolane zaplatíte 20 000 až 40 000 korun.

Vyplatí se Macrolane za tu cenu?

Pro mnoho žen je odpověď ano! Zvětšení prsou je velmi osobní rozhodnutí, a pokud máte pocit, že vaše prsa ovlivňují kvalitu vašeho života, pak by pro vás Macrolane mohl být skvělou volbou. Než se do zákroku pustíte, je důležité si udělat průzkum a ujistit se, že vám zákrok vyhovuje.

Pokud stále nejste rozhodnuti, proč si neobjednat konzultaci na klinice, která Macrolane nabízí? Během konzultace se budete moci zeptat na všechny otázky, které máte, a získat lepší představu o tom, zda je pro vás zákrok vhodný, či nikoli. Nakonec, zda se Macrolane vyplatí, nebo ne, je rozhodnutí, které můžete učinit pouze vy. Pokud o zákroku uvažujete, doporučujeme objednat se na konzultaci, abyste před rozhodnutím získali všechny potřebné informace.

Pokud uvažujete o zvětšení prsou, ale hledáte dočasné řešení, možná byste měli zvážit Macrolane. Tato dermální výplň dokáže prsům dodat objem a plnost a zároveň poskytuje dlouhodobou hydrataci.

Je důležité si uvědomit, že Macrolane není vhodný pro každého, než přistoupíte k léčbě, určitě si domluvte konzultaci s certifikovaným plastickým chirurgem.  Toto minimálně invazivní ošetření vám může poskytnout krásné výsledky, které vydrží několik měsíců až několik let. Poraďte se se svým lékařem ještě dnes a zjistěte, zda je Macrolane pro vás to pravé!

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *