Rosalgin easy
Pro ženy

Rosalgin easy

Trápí vás vaginální záněty? Tento problém postihne během života snad každou ženu a mnohé dokonce i opakovaně. Rosalgin Easy dokáže tyto patologické stavy napravovat a připravil si k tomu na pomoci i řadu inovativních doplňků.

Co je Rosalgin výplach?

Rosalgin easy ( i jiné produkty této řady) obsahuje léčivo benzydamin hydrochlorid, jež se může pochlubit mnoha žádoucímu účinky. I proto je lékaři doporučován například i pro stabilizaci poševního prostředí po porodu nebo jako pomocník při léčbě vaginální atrofie (stav, související s přechodem).

Účinek Specifikace účinku
Zmírňuje otoky
Působí proti bolesti u bolesti, která je důsledkem zánětu
Tlumí záněty
  • zánět způsobený mikroorganismy (bakterie a kvasinky)
  • zánět fyzikálního původu
  • zánět chemického původu
Má lokální znecitlivující a antimikrobiální účinky účinek benzydaminu

Z těchto důvodů může být Rosalgin doporučen například i po léčbě cytostatiky, po operačním zákroku nebo po ozařování.

Věděli jste, že:
zevně ho lze k oplachu rodidel používat i u dívek, starších šesti let?

Rosalgin irigátor

Pro ještě snazší aplikaci přípravku byl odborníky vyvinut Rosalgin irigátor, který zajistí, že léčivá látka bude za všech okolností aplikována správně. Irigátor lze zakoupit v lékárně samostatně, nebo jako součást výhodné balení přípravku Rosalgin (doporučujeme, cena bývá výrazně nižší).

Rosalgin easy

Rosalgin čípky

Posledním, ovšem poměrně málo známým, použitím Rosalginu je jeho aplikace před použitím čípků, a to těch s obsahem léčiva i těch, které mají pomoci upravit poševní prostředí aplikaci přátelských mikroorganismů. Rosalgin easy čistí pochvu od nežádoucích mikroorganismů, jež by mohly některé účinky čípku zcela zablokovat. Doporučujeme užívat Rosalgin stejně dlouho jako čípky, které vám předepsal lékař, v případě potřeby i poté. Ideální doba je 14 dní, o delší aplikaci je třeba poradit se s odborníkem.

Similar Posts