Recenze Senzycol

Senzycol recenze

Moderní lidé začínají chápat, že zdraví není samozřejmost. Je třeba se o něj starat a pečovat o něj. A to dokonce více, než kdy dříve, uvážíme-li množství stresů a negativních vjemů z okolního znečištěného prostředí, které náš organismus nepřiměřeně zatěžují. Imunita se dá nejlépe nastartovat za pomoci přírodních preparátů. A právě na tomto principu funguje doplněk stravy Senzycol, který vám chceme představit v článku Senzycol recenze.

Hledáte-li léty ověřený a vyzkoušený produkt, pak je Senzycol pro vás přesně tím pravým. Stovky pochvalných recenzí a pozitivní zkušenosti zákazníků ukazují, že jde o mnohem víc, než o obyčejný doplněk stravy. Na českém trhu je Senzycol unikátem. Jako jediný totiž obsahuje patentovaný komplex látek přírodního původu SilkUP™ se silným proteolytickým enzymem s vysokou enzymatickou aktivitou.

Senzycol recenze

Senzycol recenze – složení přípravku

Očekáváte-li na tomto místě dlouhý seznam účinných látek, pak vás trochu vyvedeme z omylu. Koneckonců i nejslavnější lidoví léčitelé se shodují v názoru, že dávat dohromady více než 7 účinných látek může být kontraproduktivní, protože místo toho, aby pracovaly ve vzájemné synergii a podporovaly se v pozitivním působení na organismus, mohou se začít navzájem neutralizovat nebo dokonce působit škodlivě a to i v případě, že jejich finální účinky jsou velmi podobné.

Jedna tabletka Senzycolu proto obsahuje pět harmonicky se doplňujících účinných látek:

SilkUP™ komplex 230 mg
(skládá se ze silného extraktu kurkumy 20:1 200 mg a Serrapeptáza enzymu 60.000 IU)
Inulin 150 mg
Měď 500 μg 50% doporučené denní dávky (DDD)
Piperin 95% 500 μg

Pro úplnost je třeba ještě uvést i seznam pomocných látek – zejména kvůli alergikům a lidem se zvýšenou citlivostí na některé složky, kteří by neměli přípravek užívat: mikrokrystalická celulóza (260 mg) a stearan hořečnatý (10 mg).

Enterosolventní obal, který zabraňuje rozpouštění léčiva v žaludku a zajistí, aby se účinné látky uvolnily až ve střevě, se pak skládá z: povidon 40, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kukuřičný škrob, sodná sůl, fosforečnan vápenatý, karboxymethyl škrobu, mikrokrystalická celulosa, makrogol 8000, mastek, oxid titaničitý – barvivo a sacharosa.

Senzycol recenze – účinky přípravku

Hlavní aktivní složkou v přípravku Senzycol je měď. Ta je významným stopovým prvkem pro lidský organismus. Podle schválených zdravotních tvrzení podle EU nařízení přispívá k:

  • udržení příznivého stavu pojivových tkání
  • potřebnému přenosu železa v těle
  • běžné pigmentaci vlasů
  • optimální činnosti nervové soustavy
  • stabilní funkci imunitního systému
  • účinné ochraně buněk před oxidativním stresem

Další velmi komplexně působící složkou je proteolytický enzym Serrapeptáza. Kurkuma je po staletí používána v tradiční indické medicíně. Jako koření podporuje chuť k jídlu a dokáže dát pokrmům svěží barvu. Její hlavním účinnou složkou je kurkumin.

Při představování Senzycol recenze také nesmí chybět Inulin – látka sacharidové povahy. Přirozeně se vyskytuje především v kořenu čekanky a naše tělo ho nedokáže svými agresivními enzymy rozštěpit. Piperin se pak nejběžněji vyskytuje v černém pepři.

Senzycol recenze – autentické zpovědi

Kromě již zmíněných zdravotních účinků mědi není možné dle nařízení EU mluvit o dalších příznivých účincích přípravku Senzycol. Proto vám doporučujeme poohlédnout se po autentických recenzích na svobodném internetu. Hovoří v nich například lidé, kteří si pochvalují zlepšení své imunity, ekzémů a dalších kožních onemocnění. Najdete také pochvalné recenze od osob trpících migrénami a dalšími druhy úporných bolestí, zánětů a dalších chronických onemocnění. Pozitivní účinky byly zaznamenány i při léčbě cyst nebo ženských problémů spojených s hormonálním cyklem.

Velkou výhodou Senzycolu  je fakt, že veškeré působení je založeno na přírodních principech. Na přípravku Senzycol tedy není možné vytvořit závislost a nehrozí ani abstinenční příznaky poté, co dojde k jeho vysazení. Stav organismus se jednoduše pomalu upraví do původní podoby.

Senzycol recenze – forma užívání a jeho délka

Přírodní doplněk stravy Senzycol působí nejlépe, pokud je užíván dlouhodobě. Zpočátku je doporučená dávka tří tablet denně, po přechodu na dalších balení (v případě výrazné úpravy problémů i dříve) je možné přejít na standardní dávku 2 tablet denně.

Měřitelné účinky se objevují obvykle po využívání jednoho balení, ale dílčí zlepšení bývají patrná již dříve. Praktický jediné negativní ohlasy jsou zaměřeny na cenu balení. Jednu lékovku o obsahu 200 tablet (v současnosti je k sehnání i zvýhodněná varianta s 20 tabletami zdarma) je možné pořídit okolo 1 000 Kč. Ovšem rozpočítáme-li tuto cenu na jednotlivé tabletky, vyjde nám cena 5 Kč za kus, takže za denní kůru utratíme 10 Kč (v případě nástupu kúry 15 Kč).

To je velmi nízká cena za péči o naše zdraví. Proto přípravek Senzycol jednoznačně doporučujeme.  

Podobné příspěvky