testomax recenze

TestoMax recenze

TestoMax recenze – O problémech souvisejících s nadváhou nebo ztrátou chuti na sex se s přibývajícím věkem hovoří zejména v souvislosti se ženami a jejich životním cyklem. Mnoho lidí ale netuší, že stejné problémy mohou potkat i muže. Projevují se ovšem o něco skrytěji. Stojí za nimi úbytek hormonu testosteronu, jehož množství v těle se snižuje již od 30. roku věku, ovšem pomalu a nenápadně – přibližně 1% za rok.

Jak je na tom 50 letý muž s Testosteronem?
Padesátiletý muž má o 20% nižší hladinu testosteronu, než jeho třicetiletý kamarád. A to už je na pováženou.

Na první pohled to vypadá, že jde o zcela přirozený jev. Bohužel úbytek testosteronu je dán i naší civilizovanou a často velmi málo pestrou stravou a špatnou životosprávou, ve které dominuje stres a nedostatek spánku. Podle studie, kterou nedávno publikoval New England Research Institute, je zjevné, že hladina testosteronu u dnešních mužů je zhruba o 27% nižší, než kterou měli jeho vrstevnci v roce 1987. A to nejsou malá čísla.
TestoMax recenze

TestoMax recenze  – Zabrání úbytku mužství?

Úbytek mužství – přesně tak ztrátu testosteronu někdy nazýváme. A není to jen líbivý termín. Vždyť testosteron má v mužském těle vliv na celou řadu funkcí: podporuje nárůst svalové hmoty, urychluje metabolismus (slouží jako prevence přibírání na váze), podporuje mužské libido a má vliv i na kvalitní a dlouhotrvající erekci.

Uměle dodávaný testosteron nemusí být pro naše tělo vždy prospěšný. Mnohem lepší je podpořit jeho přirozenou tvorbu přímo v organismu, které je přirozenější a účinnější než uměle dodávané hormony. Díky unikátnímu složení, přírodním prvkům a propracované receptuře dokáže TestoMax „nakopnout“ ty správné procesy a podpořit přirozenou tvorbu testosteronu.

 

Kdy užívat TestoMax?

Nahlédněte do seznamu níže a zjistěte, jestli se v něm nevyskytují potíže, které trápí právě vás. Pokud ano, může pro vás být právě TestoMax tou správnou volbou. Jde o čistě přírodní doplněk stravy, takže na něj nepotřebuejte žádný lékařský předpis a díky objednávce přes internet se můžete vyhnout zkoumavým pohledům pracovníků lékáren i zákazníků stojících ve stejné frontě.

Příznaky úbytku testosteronu v mužském organismu:

 • výkyvy nálad
 • malá chuť na sex
 • přibírání na váze
 • nechuť k jakékoliv činnosti
 • výbuchy hněvu nebo naopak nevysvětlitelné deprese
 • špatný spermiogram
 • pomalá nebo nedostatečně dlouhá erekce

Proti negativním následkům úbytku testosteronu, ale naštěstí můžete účinně bojovat. Vhodný doplněk stravy, jakým je TestoMax, který funguje nejlepé, když máte dostatek přirozeného pohybu a dobře sestavený jídelníček s dostatkem bílkovin a přírodních vitamínů a minerálů.
TestoMax recenzeTestoMax recenze

TestoMax recenze = produkt přesně pro muže

V lékárnách se to jen hemží krabičkami s multivitamíny, ale jen málo z nich je skutečně určeno pro muže vašeho věku. Věděli jste například, že ze všeho nejvíc potřebujete zinek a vitamín B6?

Díky svému složení je TestoMax určen přesně pro muže, kteří trpí nedostatkem testosteronu. Je vyroben muži pro muže a to už něco znamená. Nemá žádné vedlejší účinky a přesto vám pomůže cítit se znovu zdravý a ve formě. A to jen díky tomu, že obnovuje přirozené procesy ve vašem těle a napomáhá jejich správnému chodu. A samozřejmě vám pro začátek dodá některé nezbytné vitamíny a minerály, s jejichž deficitem se také bezděčně potýkáte.

TestoMax recenze

TestoMax recenze složení

Pro přípravek jsou charakteristické čtyři základní prvky dominující jeho receptuře. Jsou to:

 • Pískavice řecké seno: podporuje růst svalové hmoty a napomáhá udržet rovnováhu metabolismu tuků
 • Zinek: nezbytný aktivátor imunity, který pomáhá udržet optimální hladinu testosteronu v krvi a přispívá kevysoké plodnosti a reprodukci
 • Vitamín B6: snižuje únavu a míru vyčerpání.
 • Hořčík: balzám na nervy, podporuje správné funkce mozku a normální psychickou činnost, stejně jako rovnováhu energetického metabolismu a činnost svalů.

Skutečně jde o čistě přírodní složení, žádnou chemii. Najdete tu jen účinné byliny a přírodní látky. Složení TestoMaxu pochází z čistě přírodních zdrojů a je navržené tak, aby pomáhalo bojovat proti negativním následkům mužského přechodu spojeného s úbytkem testosteronu.

TestoMax recenze co je ještě dobré vědět

Při výběru toho správného přípravku pro podporu přirozené produkce testosteronu v mužském organismu obvykle pátráme po osvědčených přípravcích s jasným původem.

Přírodní doplněk stravy TestoMax je původem z Norska a k nám ho přinesla norská společnost Nordic Health s.r.o., která zde působí již od roku 2011. Tedy žádný anonymní přípravek z krajů někde za Uralem. Nordic Health s.r.o. patří do norské skupiny Sana Pharma AS, což je jedna z největších společností, jež se zabývá prodejem kosmetických přípravků a potravinových doplňků v severských zemích. Zasílání ze zahraničí se ale bát nemusíte. TestoMax lze snadno zakoupit na stránkách www.testomax.cz. Platíte jen cenu samotného produktu, nikoliv za poštovné a balné. To je vždy zdarma.

Kontraindikace s léky nejsou při užívání TestoMaxu známy. Neměli byste ho užívat pouze v případě, že trpíte vážnými onemocněními srdce a cév, problémy se střevy nebo známou přecitlivělostí na některou ze složek přípravku.

TestoMax neslouží k přímému doplnění testosteronu. Tato funkce je vázána pouze k farmaceutickým přípravkům na lékařský předpis, jejichž užívání se neobejde bez dohledu lékaře. Současná medicína se ale spíše zaměřuje na potlačování symptomů než na skutečnou léčbu. Na libido se tedy dostanete nějaký umělými hormony nabitý dryják, na vyšší hmotnost vám bude doporučena dieta a pro lepší budování svalů nejspíše získáte doporučení na hyperúčinný doplněk stravy.

Přírodní doplněk stravy TestoMax ale bojuje proti problémům přímo u zdroje jejich původu, což je nedostatek testosteronu. Pomalu vrací organismus do jeho přirozené rovnováhy, takže se pozitivní účinky jeho užívání projeví až za několik týdnů. Nemusíte se ale bát žádných abstinenčních příznaků v případě, že s jeho užíváním přestanete. Hladina hormonu testosteronu prostě za několik dalších týdnů klesne na původní úroveň. Nečeká vás žádný hormonální jojo efekt jako v případě některých léků.

 

Hodnocení výrobku
Overall
95.7%
95.7%
 • Zlepšení nálady - 97%
  97%
 • Zvýšení energie - 96%
  96%
 • Cena - 94%
  94%

TestoMax recenze– výhody a nevýhody

+ přírodní složení

+ široká škála účinků (od problémů s nadváhou přes lepší budování svalové hmoty až po problémy s libidem a erekcí)

+ příznivá cena

+ neplatíte za poštovné a balné

+ diskrétní balení

+ snadno se užívá

– nutnost pravidelného užívání

– první výsledky se dostaví až po několika týdnech užívání

Nejlevněji se dá TESTOMAX pořídit přímo u výrobce.

TestoMax recenze

 

TestoMax recenze

Podobné příspěvky