Blendea Supergreens recenze

Blendea Supergreens recenze

Chcete po zimě své tělo posílit, nastartovat imunitu a zbavit se jarní únavy? Pak zařaďte do svého jídelníčku superpotraviny. Blendea Supergreens obsahuje hned čtyři. Chlorellu, spirulinu, mladou pšenici a zelený ječmen, navíc šmrncnuté ještě snítkou máty pro lepší chuť. Jaké jsou její účinky a stojí vůbec za nákup? To všechno se dozvíte v naší recenzi Blendea Supergreens.

 Superpotraviny užíváme kvůli jejich jedinečným účinkům na naše zdraví a psychiku. Kombinace více z nich, jež se mezi sebou posilují ve vzájemné synergii, a navíc se jednoduše užívají, je snem každého milovníka zdravé výživy. A Blendea Supergreens se tento sen snaží plnit beze zbytku. 

Co je Blendea supergreens?

Nejde o žádnou chemii, ale o 100 % přírodní produkt bez nežádoucích vedlejších účinků a dalších negativ. Blendea Supergreens je bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny a minerály a další důležité výživové prvky.

Složení Blendea supergreens

Chlorella a spirulina – mořské řasy pro vaše zdraví

Jak chlorella, tak spirulina, mají vyvážený poměr živin. Pomáhají očistit a detoxikovat tělo a dodávají mu potřebné živiny. Za zmínku jistě stojí také vysoká koncentrace bílkovin, která vám dodá energii do dalšího dne.

Chlorella

Chlorella je modrozelená sladkovodní řasa , pyšnící se opravdu výjimečnými výživovými hodnotami. Je dobrou volbou pro každého, kdo chce svůj jídelníček nakopnout maximálně přírodně. Poskytuje našemu organismu potřebnou energii, podporuje odbourávání tuků a pomáhá čistit tělo od těžkých kovů, jako je například olovo a rtuť.

 Intenzivní barvu chlorelly má na svědomí vysoká koncentrace chlorofylu. Jeho koncentrace v přepočtu na jeden gram hravě strčí do kapsy i tak vyhlášené chlorofylové supermany, jako je špenát nebo brokolice

Pochází z Japonska a Tchaj-wanu, a jde o skutečnou rostlinnou superpotravinu. Obsahuje totiž:

aminokyseliny,
chlorofyl,
beta-karoten,
draselný,
fosforu,
biotin,
hořčík,
vitamíny B1 a B6.

Nedávné studie ukázaly, že chlorella pozitivně ovlivňuje celé naše tělo. Podporuje řádné fungování hormonálního a kardiovaskulárního systému, pomáhá mírnit vedlejší účinky chemoterapie a radioterapie, snižuje krevní tlak a cholesterol. A samozřejmě podporuje i přirozený proces detoxikace těla.

 

Spirulina

Výskyt spiruliny ve světových oceánech má poněkud širší rádius. Od Asie, přes Severní a Jižní Ameriku až po Afriku (oblast Čadu). Historie využití spiruliny začíná už u Aztéků, kteří ji sušili a tvarovali do podoby malých koláčků, následně přidávaných do jídla – tecuitlatl.

Spirulina je mimořádně bohatá na:

 • bílkoviny – kompletní proteiny, obsahující všechny důležité esenciální aminokyseliny
  sacharidy
 • esenciální mastné kyseliny – včetně ceněné kyseliny gama-linolenové
 • vitamíny – A, B1, B2, B3, B6, B7, B9, C, E
 • minerály – železo, draslík, zinek, fosfor, hořčík, sodík
 • fytonutrienty – chlorofyl, zeaxanthin a lutein
Měli byste vědět:
Spirulina je Světovou zdravotnickou organizací využívána i u podvyživených dětí jako rychlý a dobře stravitelný nutriční doplněk?

Zelený ječmen a mladá pšenice

Mladé listy známých obilovin se ve světě doplňků stravy staly absolutní revolucí! Působí totiž velmi komplexním způsobem, dodávají energii, pomáhají s hubnutím a očišťují organismus od toxinů.

Mladé obiloviny jsou bohatým zdrojem vlákniny, díky tomu pomáhají regulovat náš metabolismus a mohou napomoci s očištěním střev. Díky nim naše tělo také lépe vstřebává živiny z potravin. Látky, obsažené v jejich listech, také zastavují množení nežádoucích bakterií, hub a anaerobních kvasinek v trávicím systému. Ale nejenom zde. Brání rovněž zánětu dásní, sliznice žaludku a střev, slinivky břišní i některým onemocněním kůže. Podporují rovněž správné fungování oběhového systému. Velmi důležitou složkou mladých obilovin je rovněž chlorofyl.

Věděli jste, že:
Přípravky z mladé pšenice a ječmene nejsou ničím jiným, než nezpracovaným asi sedmidenním obilím? To mohou podle odborníků užívat už děti od tří let. Mladá pšenice a ječmen se doporučuje osobám, které aktuálně drží dietu, stejně jako nemocným s anémií, rekonvalescentům a všem, kteří trpí nedostatkem energie a chronickou únavou.

Blendea recenze

Pšenice a ječmen se také mohou pochlubit stimulujícími účinky, které přetrvávají i několik hodin. A na rozdíl od kávy nebo oblíbených energetických nápojů nijak neškodí sliznici žaludku. Jejich protizánětlivé účinky pak lze srovnat s působením steroidů nebo kortizolu, ovšem bez nežádoucích vedlejších účinků.

Měli byste vědět:
Chlorofyl v našem těle stimuluje tvorbu hemoglobinu? Díky tomu je krev lépe okysličená a dochází k posilování srdce a cév.

Kompletní složení Blendea Supergreens vypadá takto:

Superpotravina Obsah v 1 balení (90g)
Mladá pšenice 27g (30%)
Zelený ječmen 27g (30%)
Spirulina 18 g (20%) 18g (20%)
Chlorella 13,5g (15%)
Máta 4,5g (5%)

Blendea Supergreens recenze – první dojmy

Vše je zpracováno do podoby jemného prášku, zabaleného v praktické dóze. Ta vám přijde až domů zabalená ve velké krabici a obložená přírodním materiálem, který chrání tuto směs superpotravin proti poškození a vnějším vlivům. Do plechovky bohužel není úplně ideální přístup a ani každodenní manipulace není úplně dokonalá, zvláště když spěcháte.

Blendea supergreens
Osobně jsem to asi po dvou dnech vyřešila přesypáním do vhodné, neprůhledné vakuové dózy. Blendea se naštěstí nemusí skladovat v lednici ani nic podobného. Počká na vás klidně na kuchyňské lince a ochotně se nechá přidat do prvního ranního smoothie, jogurtu apod. Ano, můžete ji jíst jen tak, ale na to je podchuť přítomných řas a hořkost zelených obilovin (jakkoli sympaticky potlačená mátou) stále ještě příliš výrazná.

Měli byste vědět:
Blendea Supergreens neobsahuje přidaný cukr ani jiné umělé složky. Je vhodná pro vegany i soby s intolerancí lepku nebo laktózy.

Blendea dávkování

 Dávkování produktu Blendea Supergreens je opravdu jednoduché Stačí užívat jednu rovnou lžičku denně. Ideální je vzít si svou dávku ráno a čerpat tak ze slibovaného přísunu energie. Nezáleží na tom, s čím prášek zkombinujete. V rámci této Blendea Supergreens recenze jsem vyzkoušela mísení s vodou, mlékem, mléčnými bílkovinami ale i se studeným gazpachem, a na účinky to nemělo žádný vliv.

Můj tip:
Pokud by vám chyběla inspirace, pak na oficiálních stránkách Blendea.cz naleznete množství receptů na smoothie a další pokrmy právě s přídavkem Blendea Supergreens.

Blendea recenze – moje zkušenosti

Produkt je určen pro dlouhodobé užívání, minimum je 2-4 týdny, ovšem ani delší konzumace není vyloučena, pokud vám vyhovuje. Osobně jsem sama na sobě pozorovala zejména:

 • déletrvající pocit zasycení během dopoledne
 • úpravu zažívání
 • více energie každé ráno
 • zlepšení lupénky na noze (méně svědění a zarudlých míst)
S procesem detoxikace organismu se pojí také některé vedlejší účinky. Sama jsem je nepocítila, přesto je dobré o nich vědět. První 1-2 dny užívání vás může pobolívat hlava nebo můžete trpět zácpou nebo průjmem. Vše je krátkodobé a brzy to odezní. To jsou zkušenosti reálných uživatel, sesbírané z diskuzí.

Blendea cena

A kolik tenhle malý superpotravinový zázrak stojí? V oficiálním e-shopu zaplatíte za Blendea Supergreens 499 Kč. Jde o dávku na měsíc, cena se ovšem snižuje, pokud si najednou zakoupíte dávek více. Není těžké se domluvit s kamarády nebo rodinou. Při té nejlepší nabídce vás pak jedno měsíční balení vyjde na 349 Kč, a to už je velmi přívětivá cena.

Blendea Supergreens recenze

Měli byste vědět:
Neotevřená balení lze do 60 dnů od nákupu bezplatně vrátit. Navíc každá opakovaná objednávka může čerpat příjemnou slevu 10 %. Kupon najdete v zaslaném balení a nelze ho kombinovat nebo sčítat s jinými kupony.

Blendea sleva

Kromě slevy za opakovanou objednávku je možné najít na Blendea Supergreens i slevový kupon na internetu. Stačí trochu zapátrat. Naopak nákup otevřených balení z druhé ruky nedoporučujeme, nemůžete si totiž být jisti, v jakých podmínkách byl produkt skladován!

Blendea.cz banner

Blendea supergreens zkušenosti

A jaké jsou zkušensoti reálných uživatelů? Jednoznačně převládají ty pozitivní. Tady jsou některé z nich:

100 % přírodní, prospěšná pro tělo, pro aktivní tělo, snižuje únavu. Pití jen s vodou není příliš dobré. Jsem ráda že jsem mohla tento zelený ječmen vyzkoušet, dává našemu tělo to co potřebuje, unáva je pryč, podporuje trávení. Myslím, že by to v každé domácnosti nemělo chybět 🙂Michaela Hanáková
Blendea Supergreens užívám každé ráno.Díky kombinaci zelených super potravin,díky které se detoxikujem a zároveň mě posílil imunitu,kterou jsem neměla.Díky tomuto přípravku se cítím daleko lépe.Nejsem tak unavená,a upravilo se mi i trávení.Moc se mi líbí,že neobsahuje žádnou chémii a je bio kvalitě. Určitě ho budu užívat i nadále.Helena Posoldová (helus)

Blendea supergreens otázky a odpovědi

Je Blendea Supergreens vhodná i pro bezlepkovou dietu?
Rozhodně ano, a užívat ji mohou i osoby s laktózovou intolerancí a vegani.

Jak velkou mám vzít lžičku?
Stačí obyčejná kávová, zarovnaná jednoduchým sklepáním. Nebojte se, předávkovat se nemůžete a přesné vážení na setiny gramu opravdu není třeba.

Co říci závěrem? Snad jen to, že Blendea Supergreens rozhodně stojí za vyzkoušení. Jen se už předem obrňte proti poněkud zvláštní chuti a nutnosti pravidelného užívání. To však tomuto jedinečnému doplňku stravy na kráse nijak neubírá!

Podobné příspěvky