Tablety na zvětšení prsou

Ženy, které nejsou spokojeny se svým tělem a v dnešní době hledají alternativu k operativnímu zvětšení prsou, jsou často postaveny před velké dilema. Zkoušejí sice nejrůznější bylinné pilulky, ale neuvědomují si, že mnohdy sáhnou po tom prvním preparátu, na který vidí pěknou reklamu a přitom nevědí vůbec nic o jeho účinnosti, ani o rizicích užívání.

 

Nehledají žádné důkazy o bezpečnosti pilulek na zvětšení prsou, ani se nepídí po skutečném obsahu účinných látek. I když patří většina přírodních pilulek pro zvětšení prsou mezi přírodní produkty stravy a při jejich užívání tedy nehrozí žádná potenciální rizika, nemusí tomu tak být vždy. A to zejména ve chvíli, kdy se ženy rozhodnou vsadit na dovoz mnohdy pochybných výrobků z Číny. Proto doporučuje pouze ověřené produkty jako je například Breast extra nebo NadraIn forte.

Jak zvětšit poprsí bezpečnými způsoby

Není nutné se vždy spoléhat jen na genetickou výbavu, když je tolik jiných možností.

Tyto tablety se prodávají online, v televizi a samozřejmě také v mnoha časopisech pro ženy. Leckdy se zaměřují jen na „jedno problematické období“ ženských prsou. Na trhu najdeme zejména produkty určené pro úpravu prsou:

 • po porodu,
 • během hubnutí,
 • během menopauzy
 • a po odstranění prsních implantátů.

A proč vlastně podobné produkty vyhledávat? Faktem zůstává, že krásně tvarovaná velká ňadra činí ženy atraktivnějšími. A to nejenom v očích jejich okolí, ale i v jejich vlastních. Dnes není žádným tajemstvím, že matka Příroda nerozděluje své dary stejným dílem, a přitom plná a krásně tvarovaná prsa pomáhají ženám cítit se atraktivněji a sebevědoměji. Ovšem není nutné se vždy spoléhat jen na genetickou výbavu, když je tolik jiných možností. A jaké si vybrat?

Mohlo by vás zajímat:

Jaké druhy přípravků jsou k mání

Nejúčinnější se ukazují tablety, které se užívají v pravidelnou denní dobu.

Umění zvětšení prsou se v dnešní době dá realizovat mnoha způsoby, a to jak přirozenou cestou, tak i chirurgicky. Kvůli obavám z nebezpečnosti operace zvětšení prsou (a také kvůli její finanční náročnosti) však ženy v tomto ohledu obvykle preferují přírodní prostředky. Tyto metody většinou zahrnují zvětšení prsou pomocí krémů, pilulek a mnohdy i doporučovaného cvičení.

TIP
Nejúčinnější se však v tomto případě ukazují tablety, které se užívají v pravidelnou denní dobu a obsahují vyvážený poměr živin v té nejlépe vstřebatelné formě.

 

Jak si vybírat přípravky podporující růst prsou

Na trhu existuje mnoho bylinek, které v sobě obsahují rostlinné hormony alias fytoestrogeny.

Snažte si vybírat pilulky na zvětšení prsou, které mají na ženské tělo podobný účinek, jako působení 100% ženského hormonu estrogenu. Právě ten je zodpovědný za růst prsou v pubertálním věku a mnohdy i v období těhotenství a během kojení. Na trhu existuje mnoho bylinek, které v sobě obsahují rostlinné hormony alias fytoestrogeny. A po jakých je vhodné se podívat?

 • Oves
 • Ječmen
 • Sojové boby a výrobky ze sóji (v produktech se často vyskytují i sójové izoflavonoidy)
 • Lněné semínko
 • Serenoa plazivá
 • Jasmínový olej
 • Granátové jablko (marhaník granátový)
 • Pšeničné klíčky
 • Kořen lékořice
 • Andělika čínská
 • Saw palmetto
 • Damiana
 • Chmel
 • Jetel luční
 • Pískavice řecké seno
 • Šalvěj muškátová
 • Luštěniny
 • Sezamové semínko
 • Jam
 • Vojtěška (nebo také tolice vojtěška)

Pokud tedy ve složení zvolených přípravků najdete jednu z těchto látek nebo ještě lépe kombinaci vícero složek, jde o první znak toho, že v ruce držíte opravdu kvalitní produkt.

TIP
Někdy jsou tyto složky na obalu uvedeny pod odbornými názvy. Pátrejte tedy po http://muj-lekar.cz/hyalurmed-recenze/názvech látek jsou jsou Izoflavony, Prenylované flavonoidy, Kumestany, Lignany a Stilbeny.

 

Proč vsadit na přírodní doplňky stravy

To potvrzují třeba i antikoncepční pilulky a hormonální substituční terapie.

Možná si říkáte, proč sahat po nejrůznějších prostředcích z přírody, když je možné si nechat estrogen nebo jemu pdobné hormony jednoduše předepsat od lékaře. To bohužel není tak jednoduché, jen málokterý lékař je totiž ochoten tyto produkty napsat. A má k tomu důvod – vedlejší účinky. Estrogen samotný totiž v první řadě stimuluje růst děložní tkáně a v tomto směru existuje důvodný předpoklad, že podporuje rakovinu dělohy.

To potvrzují třeba i antikoncepční pilulky a hormonální substituční terapie. Oba tyto typy léčiv totiž obvykle obsahují progesteron, který proti ní naopak aktivně působí. Přestože studie jsou v tomto směru stále ještě neúplné, existují obavy, zda by pilulky z farmakologické produkce také nemohly stimulovat růst děložní tkáně. Jsou tedy předepisovány jen v nezbytných případech.

Prášky na zvětšení prsou – vedlejší účinky

Není třeba se obávat, že by pilulky na zvětšení prsou jakkoliv ovlivňovaly plodnost, menstruaci nebo účinnost antikoncepce.

Jiná tvrzení však jistojistě patří do říše mýtů. Neexistuje kupříkladu žádný důkaz o tom, že by pilulky určené na zvětšení prsou jakkoliv ovlivňovaly plodnost, menstruaci nebo účinnost antikoncepčních pilulek. V tomto směru tedy nemusíte mít žádné obavy.

Nejste si jistí, jaký z doplňků pro zvětšení prsou na našem trhu byste si měli vybrat? Zde jsou některé z těch nejlepších, prodávaných v lékárnách a online obchodech. Stačí si vybrat.

Tři přípravky pro vaši spokojenost

Prošli jsme nabídku na našem trhu a vybíráme ty přípravky, na které je možné na 100% vsadit. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a pro koho se nejlépe hodí?

Podle čeho jsme produkty vybírali

Jedním z kritérií byla samozřejmě cena. Na kolik peněz vás tedy vyjde měsíční kůra? Porovnejte si jednotlivé výrobky v této přehledné tabulce.

  Množství Cena
Breast Extra + 30 tablet od 390 Kč
NadraIn Forte 60 tablet od 990 Kč
Decolen 60 tablet od 653 Kč

Hledali jsme samozřejmě také ty přípravky, jež obsahují bylinky, které mají estrogenní účinek na tělo. A zajímalo nás také množství účinných látek. To je totiž pro výsledný efekt ze všeho nejdůležitější. Ve výběru se ocitly jak čistě bylinné přípravky tak i ty, které v sobě obsahují nějaké ty vitamíny navíc.

TIP
A přihlíželi jsme také k hledisku účinnosti a dlouhodobé bezpečnosti.

Breast Extra + – recenze

Receptura Breast Extra + obsahuje několik unikátních bylin, které pomáhají prsní tkáni expandovat, a tím pádem po všech stránkách zdravě růst a rozvíjet se.

Breast Extra + je přírodní bylinný doplněk, který obsahuje přírodní látky, jež přirozeně zvyšují velikost, tvar a pevnost ženských prsou. Obsahuje v sobě aktivní složky v čele s Andělikou čínskou, Saw palmetto a Damianou.

Breast Extra + navíc nabízí i přirozený program pro zvětšení prsou s technikami cvičení, přírodními doplňky a správnou stravou, která poskytuje živiny, jež mohou chybět, pokud nejíte vyváženě a po všech stránkách právně.

Ale zvětšení prsou není hlavním cílem toho doplňku stravy. Ženám toho přináší mnohem více:

 • Plnější a pevnější poprsí
 • Zlepšení kvality pokožky
 • Zvýšení sebevědomí
 • Citlivější bradavky

Tento silný přírodní bylinný doplněk, jehož cílem je přirozeně zvětšit ňadra v jakémkoliv období života ženy, získal již mnoho spokojených ohlasů. Díky aktivním složkám stimuluje růst prsní tkáně a zároveň zpevňuje a vyhlazuje oblast prsou. Není totiž tajemstvím, že právě zde je pokožka velmi tenká a citlivá, takže je také náchylná k působení vnějších vlivů.

TIP
Receptura Breast Extra + obsahuje několik unikátních bylin, které pomáhají prsní tkáni expandovat, a tím pádem po všech stránkách zdravě růst a rozvíjet se.

Zajímavé složky přípravku Breast Extra +

Saw Palmetto (latinským názvem Serenoa repens) je opravdu oblíbená bylina, o které je mezi domorodými kmeny známo, že blokuje enzym 5-alfa-reduktázu, která přeměňuje testosteron na účinnější DHT. A právě to se podílí i na kýžené stimulaci růstu tkáně v některých částech těla. Wild Yam pak obsahuje řadu druhů estrogenů rostlinného původu, jako je například asi nejznámější diosgenin. Obvykle podporuje léčbu symptomů menopauzy a samozřejmě také nežádoucího premenstruačního syndromu (PMS).

Množství tablet v balení: 30 tablet

Cena: od 390 Kč

Složení v jedné tobolce: 320 mg Jamu čínského, 280 mg Fenyklu, 240 mg Pískavice řeckého sena, 240 mg Anděliky čínské, 200 mg Pastaly rozprostřené, 180 mg Sojových isoflavonů, 160 mg Serenoy plazivé, 60 mg Hydrolyzovaného kolagenu a dále Želatina a Protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Breast Extra + – jak užívat

A co byste ještě měli vědět? V jednom balení přípravku Breast Extra + najdete buď 30 nebo 90 tabletek. Ta první varianta vám vydrží při doporučeném dávkování dávkování 2 x 2 tablet denně 3 týdny, druhá pak při stejném dávkování pouze týden.

NadraIn Forte – recenze

Chmel obsahuje silný fytoestrogen zvaný 8-prenylnaringenin, který dokáže nahradit estradiol, tedy hlavní lidský estrogen, s účinností 0,2-20 %.

Tento doplněk pomáhá díky svému složení při podpoře plného rozvoje ženských prsou. NadraIn Forte je proto zajímavou volbou pro přirozená prsa bez plastiky. Studie ukázaly, že stimulace receptorů estrogenu v prsou prostřednictvím komplexních fytoestrogenů, může v optimálních podmínkách zvětšit velikost ženských prsou až o 150 %.

NadraIn Forte obsahuje hned čtyři silné komplexy účinných látek

 • ActiForm se stará o lepší tvar a objem prsou
 • ActiVolume má na starosti pevnost a plnost prsou
 • ActiSkin pečuje o pružnou a mladistvou kůži prsou
 • ActiSlim pak zaručuje poprsí bez tukových polštářků

Účinným látkám vévodí především olej ze semen světlice barvířské, extrakt z šištic chmele, olej ze semen pupalky, extrakt z kořenů a natě leuzey a sojový lecitin. Tablety se tedy hodí pro ženy jakéhokoliv věku (podmínkou je min. 18 let věku) a v jakékoli fázi životního cyklu.

TIP
Ať už potřebujete upravit siluetu postavy po porodu, kojení nebo třeba náhlé změně hmotnosti, můžete sáhnout právě po NadraIn Forte.

Zajímavé složky přípravku NadraIn Forte

Chmel obsahuje silný fytoestrogen zvaný 8-prenylnaringenin, který dokáže nahradit estradiol, tedy hlavní lidský estrogen, s účinností 0,2-20 %. To je na přírodní produkt opravdu velmi dobré. Chmel také skvěle uklidňuje a používá se v přírodní medicíně při úzkosti a nespavosti. Chmel by ovšem nikdy neměli užívat lidé s depresemi. A myslete také na to, že tato bylinka může negativně ovlivnit metabolismus léků určených pro podporu jater. Velmi často se v přírodních pilulkách na zvětšení prsou vyskytuje pupalka. Dříve se často používala pro léčbu anorexie a zažívacích potíží a ženy ji díky vysokému obsahu rostlinných hormonů užívaly ke zvýšení toku mléka během kojení. Pomáhá také při úlevě od symptomů menopauzy a přispívá k regulaci menstruačního cyklu.

Množství tablet v balení: 60 tablet

Cena: od 990 Kč

Složení v jedné tobolce: 370 mg olej ze semen světlice barvířské (Carthamus tinctorius), 100 mg extrakt z plodů sóje (Glycine max), 50 mg extrakt z šištic chmele (Humulus lupulus), 30 mg olej ze semen pupalky (Oenothera biennis), 30 mg olej ze semen granátového jablka, 30 mg olej ze semen lnu, 20 mg extrakt z kořenů a natě leuzey (Leuzea carthamoides), 20 mg olej z plodů sóje, tobolka (želatina), čištěná voda (plnidlo), glycerol (stabilizátor), sojový lecitin (stabilizátor), přírodní karamelové barvivo, včelí vosk (leštící látka).

NadraIn Forte – jak užívat

Pro dosažení žádoucího efektu je doporučeno užívat po dobu 2–3 měsíců 1 tobolku denně. Vychází tedy o něco výhodněji, než jiné konkurenční přípravky a to i přes to, že je úvodní investice vyšší. Pro zmírnění premenstruační bolestivosti prsou, která se může vyskytnou v průběhu menstruačního cyklu, je pak možné krátkodobě užívat 2 tobolky NadraIn Forte denně.

Decolen – recenze

Jako bonus tu na vás čekají benefity vitaminu D2 a vitaminu D3. Ty chrání buňky před oxidativním stresem a prospívají naší imunitě.

Jde o vyvážený a svěží prostředek na zvětšení prsou. Decolen v sobě kombinuje po všech stránkách osvědčenou sílu přirozeného zvětšení prsou se snadným podáním. Nemusíte tedy popíjet hořké bylinné čaje, ani každý den prsa pravidelně masírovat. Díky tomu poskytuje tento přírodní doplněk stravy tak efektivní a opravdu uvědomělý přístup k přirozené augmentaci prsou.

V přípravku najdeme především chmel otáčivý (Humulus lupus), ale i semínka z vinných hroznů, sójový extrakt a len setý. Ovšem jako bonus tu na vás čekají i benefity vitaminu D2 a vitaminu D3. Ty chrání buňky před oxidativním stresem a prospívají naší imunitě.

TIP
Přípravek je opět možné používat v jakémkoliv období ženského života a cyklu.

Zajímavé složky přípravku Decolen

Len setý se po staletí používá jako velmi hodnotná potravina a také lék. Tradičně se stará o tvorbu mateřského mléka u kojících žen, ale také zvyšuje libido a reguluje menstruaci – to vše opět svědčí o vysoké hladině přírodních hormonů. Extrakt ze lnu také podle některých náznaků stimuluje hypofýzu, což je dobře, protože tento proces vede ke zvýšené hladině prolaktinu a růstového hormonu.

Množství tablet v balení: 60 tablet

Cena: od 653 Kč

Složení v jedné tobolce: Chmel otáčivý (Humulus lupus) extrakt 100 mg, Beta-Sitosterol 35-45% 100 mg, semínka z vinných hroznů 50 mg, sója extrakt 40% 30 mg, Len setý (Linum usitatissimum) extrakt 30 mg, vitamin D2 5 µg, vitamin D3 5 µg.

Decolen – jak užívat

Doporučené dávkování je u přípravku Decolen 1 tableta denně. Balení s obsahem 60 tablet tedy vydrží na 2 měsíce pravidelného užívání.

Na co si dát pozor

Až se budete rozhodovat pro ten správný přípravek, myslete na to, že tyto doplňky pro větší ňadra nebyly testovány s ohledem na bezpečnost těhotných žen, kojících matek a dětí. Tyto skupiny lidí by je tedy za žádných okolností neměly užívat.

Pamatujte si také, že pokud užíváte nějaké doplňky stravy nebo jiné alternativní terapie, zvažte nejdříve poradu se svým lékařem. Vyhnete se tak jejich možnému negativnímu působení kupříkladu v kombinaci s některými léky. Naopak neexistuje žádný důkaz toho, že by přírodní pilulky na zvětšení prsou jakýmkoli způsobem narušovaly plodnost, menstruační cyklus nebo účinnost antikoncepčních pilulek. V tomto směru tedy nemusíte mít žádné obavy a můžete si vybrat účinný přípravek pro zvětšení prsou přesně podle svých přání a preferencí. Věřte nám. Ještě nikdy to nebylo jednodušší.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *