Fleximed recenze

FlexiMed recenze – cesta za zdravými klouby

Pociťujete problémy s pohybem? Máte dojem, že už Váš kloubní aparát neslouží tak jako dřív a doplňování vápníku a dalších důležitých látek pouze ze stravy Vám nestačí? Pak je na čase seznámit se s přírodními doplňky jídelníčku a přečíst si recenzi FlexiMed , která Vám v tomto ohledu může pomoci. A co vlastně Vaše kosti, klouby, chrupavky a šlachy pro svou skvělou kondici potřebují?

Glukosamin jako základní stavební kámen kostí

Pokud si Vaše tělo nevytváří dostatek glukosaminu, bude opotřebení kloubů postupovat.

Nejčastěji najdete tento prvek v doplňcích stravy zaměřených na opotřebované klouby.
A rozhodně to má svůj důvod. Glukosamin je totiž 100 % přírodní látka. Běžně se vyskytuje v buňkách chrupavky, ovšem ne po celý život ve stejném množství. Čím více stárnete, tím více jeho obsah klesá.

V průběhu let se proto produkce glukosaminu mnohdy snižuje na naprosté minimum, což vede ke stárnutí chrupavek a problémy s klouby tak narůstají. Pokud se tedy spolehnete na přidávání dalšího glukosaminu do stravy, a to nejlépe ve formě snadno vstřebatelných tobolek, rozhodně nemůžete udělat chybu.

 

 

Měli byste vědět:
Takto dodaný glukosamin aktivně podporuje tvorbu nových chrupavek.

Recenze FlexiMed: Proč zrovna glukosamin?

Přípravky s aktivním glukosaminem mají příznivý účinek na funkci kloubů, ale také podporují jejich pohyblivost. Pokud si však Vaše tělo nedokáže vytvořit dostatek glukosaminu a Vy proti tomuto stavu nijak nezasáhnete, bude opotřebení kloubů postupovat a sekrece kloubní tekutiny při jejich nadměrné námaze může vést k dalším problémům s klouby.

Co se stane, když v těle chybí glukosamin

Celý mechanismus je vlastně velmi jednoduchý. Kloub se bez této výživové složky stává stále méně pružným a problémy v oblasti pohyblivosti zpravidla bývají doprovázeny nepříjemnými pocity, které se postupem času stupňují. S přibývajícím věkem se pak procento opotřebení kloubů stále zvyšuje, což rozhodně není dobrá zpráva. Nakonec totiž může chrupavka v kloubu úplně zmizet a takový stav je již nevratný. Kosti se o sebe začnou více odírat a může docházet ke snížené pohyblivosti.

Proto je důležité identifikovat problém s nedostatkem glukosaminu co nejdříve a vsadit na vhodná opatření.

 

Stejně důležitý je i kolagen

Pečuje o mechanické vlastnosti opotřebované chrupavky.

Kolagen je jednou z nejdůležitějších přírodních složek chrupavčitého mezibuněčného prostoru Vašich kloubů. Bez něj totiž celý systém nebude fungovat. Jeho molekuly jsou přirozenou součástí chrupavky, ale vyskytuje se i na mnoha dalších místech v těle. Mnoho lidí používá kolagen ve formě kapslí nebo roztoků užívaných orálně pro zmírnění problémů s klouby. Vědí totiž, že je spolehlivě ochrání před opotřebením chrupavky.

Lékaři mnohdy přistupují k aplikaci injekcí kyseliny hyaluronové a kolagenu přímo do kloubu, čímž se snaží napravit přirozený ovšem alarmují nedostatek těchto látek v chrupavce. To však není nutné. Kolagen je totiž možné do těla vpravit i mnohem pohodlnějším způsobem – v tabletách.

Kolagen se uplatní i jinde v těle

Podporuje stavbu kostí a tvorbu chrupavek, ale nabídne i velmi pozitivní účinek u jiných aspektů Vašeho zdraví.

Ale bylo by chybou myslet si, že se kolagen hodí jen pro zdraví kloubů. Naopak své uplatnění najde i jinde. Je nezbytný nejenom pro zdravé a pružné klouby a pojivové tkáně, ale také pro Vaši pokožku, kterou udržuje zdravou, mladistvou a po celý den tonizovanou. Brání tak tvorbě vrásek a jiných nedokonalostí pleti.

Pokud tedy chcete svým kloubům dopřát přírodní ošetření, jež bude mít přesah i do dalších částí Vašeho těla, vyberte si glukosaminové kapsle, které zároveň obsahují i kolagen. Rozhodně neuděláte chybu.

Důležité jsou i bílkoviny

Kolagen a glukosamin samy o sobě často nestačí. Měl by je totiž doplňovat další důležitý stavební prvek, bez kterého nemůže celá konstrukce jednoduše fungovat. Řeč je o bílkovinách, které podporují stavbu kostí a tvorbu chrupavek, ale nabídnou i velmi pozitivní účinek u jiných aspektů Vašeho zdraví. Mimo jiné skvěle pečují o svalovou tkáň,  krásné a pevné vlasy, nehty a kůži. Takže pokud Vám nejde jen o bezproblémový pohyb, ale také o krásu, neměli byste na ně zapomínat.

Pohyb je důležitý, pomáhá předcházet zhoršení

Může pomoci zlepšit zdraví, zmírnit bolest a snížit otoky.

Dříve se věřilo, že pro pacienty trpící bolestí nebo otoky kloubů je nejlepší přísný odpočinek jen s minimem pohybu. Dnes už však víme, že to není pravda, protože svaly fungují jako stroj. Je tedy nutné je bez ohledu na bolest neustále udržovat a posilovat. Pacienti s revmatickým onemocněním, otoky kloubů nebo potížemi s chrupavkami by tak neměli pohyb v žádném případě zanedbávat. Pouze je třeba přizpůsobit obtížnost a intenzitu cvičení dosaženému věku, aktuálním omezením a především vlastním schopnostem, jinak si totiž mohou spíše ublížit.

Nejlépe svému zdraví prospějete, pokud budete pravidelně provádět speciální cvičení, sestavené přímo pro Vás na míru vyškoleným terapeutem. Ta Vám mohou pomoci zlepšit Vaše zdraví, zmírnit bolest a snížit otoky.

Brzy si také všimnete zlepšení pohyblivosti kloubů i vylepšení celkové kondice.

Kdy a jak cvičit? Nejlépe ráno

Pokud to dokážete, měli byste pokud možno cvičit nejlépe každé ráno. Uvolníte tak končetiny ztuhlé po spánku a jedním dechem si také stimulujete krevní oběh. Pravidelné cvičení Vám rovněž může pomoci snížit bolest. Aktivně proto tyto možnosti proberte se svým odborným lékařem a fyzioterapeutem.

Dostaňte se zpátky do kondice

Čekací doby u specialistů jsou však v dnešní době leckdy opravdu dlouhé. Co tedy můžete pro své zdraví udělat předtím, než se dostanete na řadu? Už víte, jaké prvky jsou pro zdraví kloubů důležité, zbývá je tedy najít v nějakém vhodném doplňku stravy. Naším doporučením je rozhodně FlexiMed. A proč právě on?

FlexiMed recenze vyvážené složení a množství účinných látek

Základním nosným prvkem celé receptury je kolagen typu II, obohacený navíc ještě o vitamín C.

Najdete v něm totiž glukosamin, kolagen a bílkoviny z rybích kostí v tom správném poměru. Můžete si tak být jistí tím, že své tělo zásobíte vším, co pro své zdraví potřebuje. A proč si tento doplněk stravy lidé vybírají?

  • Z 92 % kvůli kolenům,
  • z 89 % kvůli zádům
  • a z 68 % pro zdravé kyčle.

Pokud tedy i Vy trpíte těmito obtížemi, můžete se podívat na zkušenosti uživatelů, kteří si tuto pomoc zvolili před Vámi.

Základ tvoří kolagen

Základním nosným prvkem celé receptury je kolagen typu II, který byl navíc obohacen navíc ještě o vitamín C. Jde o hlavní protein v lidském těle, absolutně klíčový pro zdravé a pružné klouby, pevné kosti, zdravé svaly a samozřejmě také pro silné vazy a šlachy. Postará se také o hladkou pokožku, lesklé vlasy a zdravé nehty. Kolagen společně s vitamínem C přispívají k tvorbě kloubní chrupavky a také normálně vyvinuté pojivové tkáně. A na jejich užívání není nikdy pozdě.

Měli byste vědět:
Klouby začínají stárnout už okolo 25. roku věku. Právě tehdy produkce kolagenových vláken v našem těle pomalu, ale neustále klesá. A časem se tyto obtíže takříkajíc nasčítají.

FlexiMed podporuje především zdraví chrupavky

V přípravku FlexiMed naleznete dostatečně vysokou dávku glukosaminu, kolagenu a bílkovin rybích kostí.

Na tomto nenápadném kousku tkáně jsou klouby doslova závislé. Tlumí totiž nárazy kostí a tím přispívá k bezproblémovému pohybu. A v přípravku FlexiMed naleznete více než dostatečně vysokou dávku glukosaminu, kolagenu a bílkovin rybích kostí. Ty jsou společně vhodné pro rychlý a dlouhodobý účinek. Svou kloubní chrupavku jejich prostřednictvím vyživíte výhradně přírodním mořským vápníkem, sloužícím pro maximální podporu zdraví a mobility Vašich kloubů.

Stejné látky jsou však důležité i pro zdraví kyčlí. I v tomto případě totiž jejich problémy pocházejí od kostí, které se začínají stále více třít o sebe. Dobře rostlá chrupavka v tomto případě snižuje mechanické napětí, způsobené jak naší tělesnou hmotností, tak i pohyby kostí. A to Vaše kyčle zcela jistě ocení.

Prověřenému přípravku věří i známé osobnosti

Ale potíže s klouby nejsou charakteristické jen pro „běžného“ uživatele. Pociťovat je mohou i celebrity, a to zejména díky jejich náročnému způsobu života. S výhodami přípravku FlexiMed Vás tak seznámí známy český moderátor Alexander Hemala. Dozvíte se vše, co byste měli o zdraví svého pohybového aparátu vědět.

Nemáte problémy s vápníkem?

Zdraví kloubů není závislé jen na třech výše zmíněných složkách. FlexiMed Vám tak předkládá i krátký test, který se zabývá možným nedostatkem vápníku ve Vašem těle. Je zcela anonymní a rozhodně se nemusíte bát na něj odpovědět.

Celkem dostanete osm otázek. Stačí na ně odpovídat pravdivě a okamžitě se dozvíte, jak na tom jste (jde samozřejmě o test orientační, v žádném případě nemůže nahradit konzultaci s lékařem). A jaké otázky dostanete? FlexiMed se bude ptát na zdraví Vašich vlasů a nehtů, problémy s klouby, potíže s pamětí apod. Ale nezapomene ani na stravovací návyky, konkrétně se ptá třeba na konzumaci bílých jogurtů, ryb, tofu nebo třeba mléka.

Měli byste vědět:
Pokud Vám výsledek vyjde negativně, doporučí vhodné řešení. Nutno ještě dodat, že se FlexiMed pyšní unikátní norskou recepturou a nabízí komplexní péči hned s osmi účinnými látkami.

Není vápník jako vápník aneb vsaďte na kvalitu

Zůstaňme ještě na chvíli u vápníku. Ten, který najdete v přípravku FlexiMed, se totiž strukturou značně podobá tomu ve Vašich kostech – ba co víc, dalo by se o něm dokonce říci, že je identický. Snadněji se tak navazuje na stávající tkáně a tělo ho tak díky tomu dokáže efektivněji využívat.

O vše se stará patentovaný proces, který vápník extrahuje přímo z kostí norských lososů. Tento přírodní vápník má po všech stránkách podobnou strukturu jako vápník v lidském těle a vyniká velmi dobrou vstřebatelností (biodisponibilitou). Vaše tělo ho tedy jednoznačně identifikuje jako vlastní, takže ho stačí přijímat a konzumovat jen ve velmi malých dávkách. Nejlepší výsledky má při pravidelném používání.

Působení jde ruku v ruce s kolagenem

Přírodní kolagen aktivuje ve Vašem organismu přirozenou regeneraci kolagenu.

Kolagen působí v našich tkáních doslova jako tlumič, a to tlumič nárazů. A velmi důležité je zejména to, že jde o látku přírodní. Mezi přírodním kolagenem a tím umělým (zvaným také hydrolyzovaný) jsou totiž doopravdy značné rozdíly. Hydrolyzovaný kolagen totiž nezvratně ztrácí během umělého zpracování svoji jedinečnou strukturu. Na první pohled tedy vypadá stejně, ale rozhodně tomu tak není.

Zatímco přírodní kolagen má podobnou strukturu jako kolagen v lidském těle, o tom hydrolyzovaném se to rozhodně říct nedá. Přírodní typ se skládá ze tří proteinových vláken, kterým také říkáme trojitá šroubovice, ovšem u umělého kolagenu podobné struktury rozhodně rozeznat nelze.

Měli byste vědět:
Jako bonus také přírodní kolagen aktivuje v našem organismu přirozenou regeneraci kolagenu. Má tedy jedinečný účinek.

Nikdy není pozdě začít

Řekli jsme si, že k úbytku kolagenu a dalších látek důležitých pro tvorbu a obnovu chrupavek, dochází už okolo 25. roku věku. Ovšem s jeho užíváním můžete začít kdykoliv. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete kvalitní přírodní doplňky stravy užívat pravidelně a dlouhodobě nebo po nich sáhnete až ve chvíli, kdy pociťujete problémy. Pomoct Vám dokážou v obou případech.

Kompletní složení přípravku FlexiMed

Pojďme si ještě jednou shrnout, co všechno v těchto tabletách najdete.

FlexiMed složení: glukosamin-sulfát 800 mg, kostní moučka z lososa atlantského (rybí výrobek) s obsahem vápníku 120 mg (15 % RHP*), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid hořečnatý s obsahem hořčíku 250 mg (66 % RHP), plnidlo: inulin, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (100 % RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, zázvor mletý 25 mg, hydrolyzovaný kolagen typu II 10 mg, aroma vanilka/citron, síran manganatý s obsahem manganu 2 mg (100 % RHP), cholekalciferol (vitamín D3) 5 μg (100 % RHP), leštící látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, měďnatý komplex chlorofylinu.

FlexiMed recenze uživatelů

Podívali jsme se na recenze FlexiMedu a předkládáme Vám několik z nich

„Celý život se věnuji plavání. Mám na kontě 14 titulů mistra světa a 25 titulů mistra Evropy. Plavání je náročné zejména na ramena, proto jsem se rozhodl vyzkoušet váš produkt FlexiMed a musím říci, že se po něm cítím skvěle a jsem s ním maximálně spokojený. Jsem přesvědčen, že i díky FlexiMedu a jeho každodennímu užívání mohu nadále pokračovat ve své plavecké kariéře.”Rudolf Šmerda, mistr světa v plavání
„Jako sportovní masérka můžu FlexiMed doporučit všem generacím.” Martina Homolková Praha 9
„FlexiMed samozřejmě doporučuji dál, protože se teď cítím mnohem lépe.” Ing. Viktor Kalivoda Kostelec nad Černými Lesy

Vyzkoušejte FlexiMed zdarma

Odběr FlexiMedu Vás samozřejmě k ničemu nezavazuje.

A na závěr máme ještě jednu pozitivní zprávu. Pokud si chcete účinky tohoto přípravku vyzkoušet na vlastní kůži, máte právě teď možnost. Měsíční balení totiž obdržíte jen za pouhých 49 Kč. Platíte tedy jen poštovné a balné, zbytek jde zcela na vrub výrobce.

Dopřejte svým kloubům unikátní složení osmi účinných látek, jemuž dominuje glukosamin, kolagen a bílkoviny, získávané z kostí norských lososů. Nic neriskujete, můžete jen získat. Tento odběr Vás samozřejmě k ničemu nezavazuje.

Pokud nebudete s přípravkem spokojení, žádná další balení si pořizovat nemusíte. A kde ho objednat?

V lékárnách zatím dostupný není. Výrobce se totiž snaží svým zákazníkům nabídnout co nejlepší cenu, takže z celého řetězce distribuce vynechává jakékoliv třetí strany, jež by neúměrně navyšovaly náklady a tím i cenu. Při objednání přes oficiální internetové stránky Vám však FlexiMed dorazí do několika dní. A Vy tak můžete své zdraví okamžitě podpořit čistě přírodními složkami bez vedlejších účinků.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *