Donna hair

Donna hair

Máte potíže se svými vlasy? Často se třepí, vypadávají nebo celkově vypadají nezdravě? Možná je na čase vyzkoušet menší pomoc z přírody. Donna hair sahá k osvědčeným prostředkům našich babiček, a přitom je kombinuje a dávkuje tak, aby společně působily v maximální synergii. A jaký dopad to bude mít na vaše vlasy?

Pivovarské kvasnice, obilné klíčky, extrakt z prosa nebo kyselina listová – o těchto zázračných prostředcích z lidové lékárničky jste už určitě slyšeli. Koneckonců přelévání umytých vlasů pivem nebo vývarem z kopřivy (kyselina listová) se k jejich úpravě používá dodnes. Aplikace na povrch vlasů a pokožky je však řešením jen části problémů. Mnohem lepší je zacílit výživu zevnitř. A v tom vám právě může pomoci Donna hair.

Donna hair

 

Donna hair účinky

Celý princip účinku stojí na jednoduché myšlence: dodat vlasům přesně to, co jim chybí. A nezáleží na tom, jestli se právě potýkáte s obdobím po porodu, zvýšeným stresem, špatnou výživou nebo prvními projevy stáří.

A právě proto obsahují kapsle Donna hair (i jejich silnější forma Donna hair FORTE) vyváženou kombinaci, vitamínů, minerálů a aminokyselin, jež mohou dlouhodobě kvalitně vyživovat vlasy, a tím zlepšit jejich vitalitu i lesk. A to zevnitř – tedy tam, kde jsou účinné látky přijímány nejlépe.

Měli byste vědět:
Všechny látky jsou navrženy tak, aby působily ve vzájemné synergii. To znamená, že se svými účinky navzájem podporují, nebo se jejich působení na organismus dokonce násobí!

Donna hair složení

Přípravek Donna hair bychom mohli zařadit mezi přírodní doplňky stravy. Nemá žádné vedlejší účinky a jeho působení je spíše dlouhodobé, ale o to trvalejší. Ostatně jako všech přírodních prostředků. A co všechno vlastně obsahuje? Podívali jsme se zblízka:

Donna hair složení
Účinné látky: DL-methionin 150 mg, L-cystein hydrochlorid 150 mg, L-tyrosin 100 mg, 4-aminobenzoová kyselina 30 mg, Kyselina listová 400 μg, Biotin 150 μg, Zinek 7,5 mg, Inositol 30 mg, Extrakt ze zlatého prosa 50 mg, Extrakt z obilných klíčků 50 mg, Kyselina pantotenová 40 mg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 100 mg, Křemík 10 mg, Vitamin A 400 μg Přídavné látky: želatina (obal tobolky), magnesium stearát, oxid titaničitý (barvivo).

Působí hned na čtyřech frontách

Nepatříte-li mezi absolventy katedry chemie, nejspíš vám výše uvedené řádky nic neřeknou, ale to vůbec nevadí. Připravili jsme pro vás ještě jeden přehledný seznam. Tvůrci Donna hair (Simply You Pharmaceuticals a.s.) totiž seskupili účinné látky v přípravku hned do čtyř tématických kategorií. Díky ním se okamžitě dozvíte nejenom to, v jakých oblastech vašeho zdraví Donna hair působí, ale také to, jakým složkám lze vděčit za konkrétní pozitivní účinky.

Kombinace čtyř synergicky působící složek v Donna hair

GROW ACTIVE – výživa a růst
 • podporuje normální růst vlasů
 • pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání
 • (biotin, zinek)
QUALITY ACTIVE – síla a pevnost
 • několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost
 • pomáhá při lámání a třepení
 • (biotin, zinek)
SKIN ACTIVE – pokožka hlavy
 • pečuje o kvalitu pokožky hlavy
 • díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech
 • udržuje přirozený objem vlasů
 • (vitamin A).
COLOR ACTIVE – barva a lesk
 • :zahrnuje směsici látek, jež udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk

Donna hair

Donna hair cena

Aby bylo dosaženo dlouhodobého a výrazného účinku, je třeba přírodní doplněk stravy pro podporu vitality a lesku vlasů Donna hair užívat pravidelně. Proto je na trhu k dostání 4 měsíční balení (3+1 měsíc zdarma), na němž můžete účinnost přípravku pohodlně otestovat.

Cena je velmi přívětivá. Donna hair lze zakoupit na internetu i v kamenných lékárnách, první možnost je však jednoznačně levnější. Čtyřměsíční balení vás vyjde na částku okolo 500 Kč, tzv. každý měsíc užívání vám z peněženky vytáhne něco přes stokorunu. U mnohých srovnatelných přípravků jde však o částky řádové mnohem vyšší!

Donna hair dávkování

Výhodou Donna hair je, že nemusíte podřizovat žádnému předem připravenému režimu. Užívá se pouze 1 kapsle denně a není nutné dodržovat přesně stanovený čas nebo braní přípravku před jídlem nebo po něm. 1 kapsle denně bohatě postačí, vyšší dávky se navíc nedoporučují.

Přípravek je určen pro skutečně velmi široké spektrum uživatelů. O jeho 100 % bezpečném a přírodním složení svědčí i to, že ho mohou užívat dokonce i těhotné a kojící ženy a děti už od tří let věku! Slouží jako vhodný podpůrný prostředek při celé řadě onemocnění, jejichž častým důsledkem je nadměrné poškození nebo dokonce úplná ztráta vlasů.

Náš tip:
Pokud vám není pohodlné užívání tobolek nebo plánujete podat přípravek dítěti, jež může mít s touto formo potíže, není probléme účinnou látku z obalu vysypat a zamíchat ji třeba do jogurtu nebo podat na lžičce s čajem, šťávou či například džusem. Účinky Donna hair nejsou formou podávání nijak významně ovlivněny.

Donna hair forte

Chcete pro své vlasy udělat ještě více? Toužíte po rychleji viditelných účincích a rádi byste své hřívě poskytly maximálně všestrannou a komplexní péči? Pak je tu Donna hair FORTE s účinnými složkami pomáhajícími při třepení vlasů, jejich zvýšeném lámání i vypadávání. Obsahuje prvky klíčové pro strukturu vlasu i nezbytné elementy podporující přirozenou tvorbu keratinu v našem těle (extrakt z kopřivy dvoudomé).

Díky tomu je dosaženo:

 • rychlejšího nástupu účinku
 • viditelně lepší výsledně kvality vlasů
 • dlouhodobějšího působení přípravku i po ukončení jeho užívání

Donna hair
Osvědčený komplex prvního přípravku je doplněn dalšími přírodními látkami podle nejnovějších výzkumů: (extraktem z přesličky a kopřivy dvoudomé). Ty společnými silami v kombinaci s dalšími látkami působí:

 • při podpoře normálního růstu vlasů
 • jako podpora žádoucí pevnosti vlasů
 • proti lámání a třepení konečků (způsobeným nedostatkem výživy nebo častým barvením)
 • proti jejich zvýšeném vypadávání
 • při udržování přirozené kvality vlasů
 • jako podpora přirozeného objemu vlasů
 • při péči o kvalitu pokožky hlavy
 • při péči o mastné a vysušené vlasy
Náš tip:
Pro rychlejší nástup účinku doporučuje výrobce v počátcích kúry užívat 2 tobolky denně, později může být dávka snížena na udržovací 1 tobolku každý den. Přípravek je opět vhodný pro ženy těhotné a kojící, stejně jako diabetiky a děti od tří let.

Vyberte si, jakou kúru potřebují vaše vlasy

Donna hair FORTE je dostupný hned ve třech provedeních. Můžete si zvolit velkost balení pole toho, jak velké je poškození vašich vlasů.

 • Donna hair FORTE měsíční kúra
 • Donna hair FORTE dvouměsíční kúra
 • Donna hair FORTE tříměsíční kúra

Donna hair forte recenze

Tobolky mají neutrální chuť a velmi dobře se polykají. A ani prášek z nich nezanechá v ústech dlouhodobě žádnou nepříjemnou pachuť. První účinky je možné pozorovat přibližně po měsíci – na hlavě se začíná objevovat více drobných vlásků. K přílišnému optickému prodloužení však zatím nedochází. Konečky poškozené třepením a ulamováním totiž potřebují pro svou regeneraci o něco delší dobu.

Každodenní užívání není problém, nezaznamenala jsem žádné žaludeční obtíže ani nic podobného, a ani zkušenosti jiných uživatelek z diskuzí a fór nic podobného nenaznačují. Podle mých zkušeností je optimální nastavit si budík na nějakou konkrétní hodinu, a v té Donna hair užívat. Budete si tak jistá, že jste každý den užila svou potřebnou dávku. Jak však bylo zmíněno výše, na účinek nemá tato procedura vliv.

Výrazně silnějších a méně elektrizujících vlasů jsem si povšimla až ke konci třetího měsíce užívání. Do té doby šlo píše o pocit – lepší strukturu vlasů, snadnější rozčesávání i bez použití kondicionéru. Zbývající čtvrtý měsíc byl proto v mých očích spíše udržovací. Další kúru jsem zatím nezakoupila, ale byť od užití poslední pilulky uplynuly už dva měsíce, necítím, že by se stav mé hřívy nějak zhoršil.

Mimochodem nevšimla jsem si, že by mi nějak více nebo intenzivněji začaly růst chloupky jinde na těle, jak jsem měla obavy.

Donna hair forte cena

Za silnější verzi přípravku zaplatíte samozřejmě o něco více. Na tři měsíce si připravte o stokorunu více než na klasický Donna hair, tzv. asi 600 Kč. To jsou však pouze stále dvě stokoruny na měsíc, což vůbec není špatné.

Donna hair zkušenosti a diskuze

A jak hodnotí přípravky Donna Hair skutečné uživatelky?

Užívám již nějaký rok,vlasy jsou hustší, pevnější,kvalitnější… Myslím,ze Donna Hair forte je účinný,jsem 100% spokojena.
Pokud jsem užívala,zpevnily se mi vlasy i nehty. Na nějakou dobu jsem vysadila a potíže se vrátily. Tak jsem začala užívat znovu.
S tímto produktem mám již zkušenost a kladný účinek se projevil asi po měsíci, vlasy vypadávaly méně a byly silnější. Proto ráda zase tento doplněk stravy zopakuji.

Donna hair forte recenze zhodnocení na závěr

Nyní si pojďme shrnout jednotlivé výhody a nevýhody přípravku:

Pozitiva:

 • vysoký obsah aktivních látek
 • komplexní složení pro ochranu, výživu a regeneraci vlasů
 • optimální výživa vlasů
 • vhodné i pro diabetiky, těhotné a kojící ženy a děti od tří let
 • snadné užívání
Negativa:
 • mírně vyšší cena
Pokud chcete podpořit zdraví svých vlasů přírodně a bez zbytečné chemie, je přípravek Donna hair zcela jistě velmi dobrou volbou. Jednoduché užívání i během těhotenství a kojení zaruče jeho vysokou bezpečnost a spolehlivost. Rozhodně tedy stojí za vyzkoušení.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *