KetoMIX recenze

KetoMIX recenze

Máte za sebou už řadu nejrůznějších diet, ale žádná nedopadla podle vašeho očekávání? Nebo naopak hledáte svého favorita, který vám dovolí zbavit se přebytečných kil hned a bez nežádoucího jojo efektu? Proteinová nebo také nízkosacharidová dieta bude pro vás tím pravým a program KetoMIX vám přinese vhodné potraviny až na váš práh. Jsou však skutečně tak účinné, bezpečné a chutné, jak se o nich tvrdí? To vám prozradí naše Ketomix recenze.

 

Hubnutí už od třetího dne

Věděli jste, že průměrné dietě trvá přibližně dva týdny, než ve vašem těle nastartujete procesy důležité pro efektivní odbourávání tuku? Princip jídelníčku KetoMIX však vychází z osvědčeného principu proteinové diety, která sice dodává tělu  všechny potřebné živiny, ale jen minimální množství energie . Tu jsou poté naše svaly nuceny hledat jinde, tedy v tucích, jež jsou pro tento účel zamýšleny přírodou od samého začátku.

KetoMIX recenze

Této dietě se také někdy říká Aktinsonova dieta a to podle jejího vynálezce – amerického doktora Roberta Aktinsona. Ten dal jako první do souvislosti obezitu a sacharózu a rozhodl se proti stále narůstající váze svých pacientů bojovat tím nejjednodušším způsobem. Omezil příjem této látky na minimum, a tím donutil organismus čerpat ze svých vlastních zásob.

Měli byste vědět:
Tento stav se odborně nazývá ketóza a v těle nastává již za tři dny po navození diety. Již od tohoto okamžiku tedy dochází k přirozenému zpracování tuků a redukci tukových polštářů. Svaly a ni orgány však nijak nestrádají, sacharidy jsou jednoduše nahrazeny proteiny, obsahující všechny důležité výživové látky.

Co je to vlastně ketóza?

Nejde o nijak nebezpečný stav, naopak jde o přirozenou obranu a přizpůsobení těla. Například v pravěku šlo o zcela běžnou záležitost, pomáhající lovcům přežít zimní období nedostatku, kdy žili pouze z masa ulovených zvířat.

Dnes jsou pravidelně ketóze vystaveni například Inuité, kteří mají rostlinných zdrojů ve své stravě rovněž jen velmi pomálu.

Pokud se rozhodnete přejít na stravu bohatou na tuky a bílkoviny, nečekejte, že se proces ketózy spustí hned od začátku. Ještě přibližně tři dny je v krvi přítomná zbytková glukóza. Teprve ve chvíli, kdy dojde k jejímu úplnému odbourání, vyšle mozek signál a započne spalování ketonů. Energie pro fungování celého těla je tak získávána výhradně z tukových zásob.

Náš tip:
Není tedy divu, že ketóza tvoří základní prvek mnoha druhů diet. Kromě Atkinsonovy jde také například o Dukanovu nebo oblíbenou South Beach. A pracuje s ní i paleodieta (alias pravěká dieta), využívající tento proces k léčbě různých nemocí. To, že je dieta nebo stravovací styl postavený na ketóze, zjistíte podle množství doporučovaných sacharidů na den. Pohybuje-li se po 50 gramy, jde o ketózu.

A jak poznáte, že vaše tělo právě dosáhlo ketózy?

Jistým indikátorem může být lehce nepříjemně páchnoucí dech, obsahující ketony (doporučujeme proto použití žvýkačky bez cukru). V lékárně jsou k dostání také speciální ketonové proužky, zjišťující průběh ketózy z vaší moči. Princip je podobný jako u těhotenských testů. V zásadě ovšem platí, že dodržujete-li předepsaný jídelníček se vším všudy, nemusíte se o průběh ketózy bát.

Pokud si přece jenom zahřešíte, třeba i malým kouskem dortu na rodinné oslavě, bude se zbytková glukóza z vaší krve vytrácet znovu během následujících tří dnů, bez ohledu na to, jak dlouho jste předtím nízkosacharidovou dietu drželi. Některé tělesné procesy se bohužel urychlit nedají.

KetoMIX aneb výhody profesionální diety

Sestavit si doma jídelníček tak, aby obsahoval skutečně všechny zdraví prospěšné látky a zároveň se co nejvíce vyhýbal sacharidům, není jen tak. Velmi brzy byste zjistili, že vám nezbude nic jiného, než si připravovat pokrmy pouze z několika základních surovin. Vše by bylo časově náročné a navíc s nejistým výsledkem. Koho by také bavilo neustále nahlížet do výživových tabulek a počítat a počítat?

KetoMIX proto nabízí vyváženou a chutnou dietu sestavenou tak, abyste v žádném případě nemuseli hladovět kvůli malým porcím nebo nepříliš vábné chuti jídla. Nabízí pestrou směs polévek, kaší, omelet a drinků, vhodných k sestavení jídelníčku na celý den. Pokud spěcháte, stačí produkty smíchat s vodou a rychle sníst. Mnohem lepší je však inspirovat se recepty ze stránek KetoMIX a vytvořit lahodná a zdravá jídla, která uspokojí vaše chuťové buňky po všech stránkách. Můžete se tak zúčastnit rodinné večeře bez toho, že budete ostatním závidět jejich lákavé porce.

ketomix recenze

Recenze ketomix

Měli byste vědět:
U diety KetoMIX nehrozí stejně jako u jiných ketodiet, že budeme mít neovladatelné chutě na sladké. V organismu se velmi brzy vytvoří rovnováha krevního cukru a vy vůbec nebude mít pocit, že je váš jídelníček o něco ochuzen. Vytvoření rovnováhy trvá právě jen první tři dny. Takže pokud s dietou začnete už v pátek, můžete v pondělí bez obav nastoupit do práce, aniž by vás nezdravé svačiny kolegů zlákaly ke hřešení.

Vyvážená strava je 80% úspěchu

Také věříte, že bez cvičení jednoduše nezhubnete a propadáte depresi při pohledu na svůj denní harmonogram? Už nemusíte. Odborníci z KetoMIX tvrdí, že jídlo se podílí na úspěchu diety rovnou 80%! Musí však být skutečně vyvážené a zdravé se všemi nezbytnými vitamíny, minerály a přesně danou porcí kalorií. A to není vše, co může ta správná dieta vašemu organismu přinést. S čím vším vám tedy KetoMIX ještě pomůže?

 • sníží hladinu inzulinu
 • tuky neukládá, spaluje je
 • brzdí vaše chutě na jídlo
 • nepoškozuje svaly, šlachy ani další tkáně díky vysokému obsahu nutričně hodnotných látek
 • naučí vás jíst méně, ale častěji
Zvláště poslední bod je velmi důležitý. Stane se totiž skvělým odrazovým můstkem pro váš další život po dietě. Bílkovinová jídla jsou velmi sytá, velmi brzy tak budete mít dost. Rychle zjistíte, že ke svému nasycení nepotřebujete už tolik jídla jako dříve. A to je pro mozek důležitý signál. Nezískáte tak z poloprázdného talíře už předem negativní dojem, což vás donutí zajít si pro přídavek.

Věděli jste, že: v
Všechny produkty KetoMIX jsou vyráběny v ČR? Skvěle tak reflektují naše chutě a stravovací návyky. Vaše nová dieta vám tak skutečně zachutná.

KetoMIX recenze

Váš vlastní dietní plán snadno a rychle

Většina z nás už předem ví, jaká ideální váha by je uspokojila. Dieta pro zapřisáhlého tlouštíka však není a nemůže být stejná jako pro slečnu, která chce pouze zhubnout do plavek. A pro koho se tedy hodí KetoMIX? Pro všechny. Svůj  individuální dietní plán  si totiž volíte sami podle svých potřeb. Je to jednoduché a ukážeme vám to na praktických příkladech.

POZOR VYUŽIJTE SLEVU 20 %  S NÁKUPY ONADNES 

 

Jak zhubnout do 10 kilo

Váš stravovací plán na čtyři týdny bude zpočátku obsahovat pouze dietní jídla KetoMIX (2 týdny) a poté kombinovat jídla KetoMIX (3 denně) spolu s vhodnými nízkosacharidovými jídly, která si bez potíží připravíte sami (2 porce denně). Nemusíte se tak hned vzdávat svých oblíbených jídel, pouze najdete na jejich zdravou alternativu. Recepty jsou součástí balení.

Jak zhubnout do 5 kilo

Tady je postup ještě jednoduší. Startovací nebo také 1. fáze diety bude omezena jen na první týden, poté už můžete vše kombinovat s doporučenými potravinami z lednice.

KetoMIX recenze – proč se nám líbí?

Tímto konceptem se dieta KetoMIX liší od srovnatelných produktů na trhu. Díky tomu, že část potravin bude ve vaší vlastní režii, nevyjdou potravinové balíčky od KetoMIX tak draho, abyste si je nemohli dovolit. Volit si můžete různé příchutě v rámci balení nebo dokoupit některá jídla zvlášť, pokud byste se rozhodli si svou chutnou dietu bez jojo efektu ještě o něco prodloužit.

Důležitá je také podpora ze strany KetoMIX! Vždy je nejlepší, když podobný počin absolvujete s kamarádkou. Ale co když žádná takové není a vaše hnutí se v některém okamžiku nečekaně zadrhne? Nic se neděje, poraďte se odborníky na chatu KetoMIX nebo zavolejte na jejich číslo. Pomohou, poradí a podpoří a rozhodě vám nedovolí to vzdát. Jde jim o vaše zdraví a odeslání objednávky na vaši adresu pro ně rozhodně vše nekončí. Naopak!

Náš tip:
Přesvědčit se o tom můžete i z recenzí spokojených zákazníků, kteří osobní a přívětivý přístup vyzdvihují především nebo hned poté, co s hrdostí opíší hodnotu ze své osobní váhy.

Výhoda navíc.  S KetoMIX není třeba nijak výrazně měnit životní styl . Důležité je pouze pravidelné stravování a dostatečný pitný režim. Na ten se rozhodně nevyplácí zapomínat. Zvýšený příjem bílkovin je zátěží pro ledviny, a tekutiny je dokáží spolehlivě pročistit. Nejvhodnější je voda nebo neslazený čaj.

KetoMIX recenze

KetoMIX zkušenosti

A máme tu ještě další přesvědčivé argumenty. jak uvidíte, věk ani nic jiného není překážkou. Přesvědčte se o tom skrze sesbírané zkušenosti a recenze!

Beru již KetoMix 6 dnů a již jsem ubyla na váze 4 kg. Hned jsem si objednala na celý měsíc. Ale mohlo by to být levnější alespoň o tisíc korun. Pro důchodce je to dost drahé,když je malý důchod. Ale je pravdou,že funguje konečně,než nějaké tabletky. Kdybych to byla věděla již dávno bych si jej objednala .Hlad není žádný,vychází to dobře. Ale než jsem si ji objednala,tak jsem to konzultovala s lékařem a tem mi ji doporučil.Heureka.cz

I přes mírně vyšší ceny, než u konkurenčních produktů, jsem raději nakoupil zde. Jinde mě totiž nutili projít zdlouhavý proces výběru kombinací produktů a příchutí. Tady je už hotový balíček, kde vyberu jen 3 příchutě a hotovo.

Heureka.cz

Dnes končím po 6 -ti týdnech.. Výsledek ? 13 kg dole. Největší “úbytek” byl v 1.týdnu – 4 kg. Čekal jsem hodně, ale tohle ne, ve svých 66 letech. Je ale pravdou, ze jsem byl naprosto disciplinovaný a oporou mi byla i má partnerka, která i bez diety zhubla 4 kg. Dostal jsem se tímto z 1.stupně obezity na mírnou nadváhu a v lete chci ještě dál pokračovat, teď už jen 4 čtyrdenní dietou.Heureka.cz

KetoMIX recenze – výhody a nevýhody

Pojďme si společně shrnout, jaký dojem v nás dieta KetoMIX zanechala a co od ní můžete čekat.

KetoMIX výhody

 • produkty české výroby
 • jednoduchý princip diety
 • snadná příprava jídelníček
 • chutná jídla s množstvím příchutí
 • dieta vhodná pro muže i pro ženy
 • kombinace dietních jídel s vlastnoručně připravenými recepty
 • podpora přes chat nebo telefon
 • dieta bez jo-jo efektu
 • individuální dietní plány pro různý úbytek hmotnosti

KetoMIX nevýhody

 • trochu vyšší cena ve srovnání s běžně konzumovaným jídlem
 • nákup přes internet, kamenné obchody prozatím nejsou
Pokud stále ještě váháte nebo se obáváte, že vám v denním stravovacím režimu bude přece jen něco chybět, můžeme vás uklidnit. KetoMIX má pro každého něco, zaženete chutě na sladké, rychle se občerstvíme i v práci nebo na výletě díky snadné připravě koktejlů a na polévkách a omeletách si skutečně pochutnáte. Jakýkoli problém nebo dotaz vám pak rádi zodpoví vyškolení pracovníci (ověřili jsme si). Za nás tedy určitě doporučujeme.

Zdroje:
https://www.emimino.cz
https://www.heureka.cz

Aktualizováno 18. 8. 2019