KetoMIX recenze

KetoMIX recenze diety, která vám chce dát nový životní styl a štíhlejší postavu. Máte za sebou už řadu nejrůznějších diet, ale žádná nedopadla podle vašeho očekávání? Nebo naopak hledáte svého favorita, který vám dovolí zbavit se přebytečných kil hned a bez nežádoucího jojo efektu? Proteinová nebo také nízkosacharidová dieta bude pro vás tím pravým a program KetoMIX vám přinese vhodné potraviny až na váš práh. Jsou však skutečně tak účinné, bezpečné a chutné, jak se o nich tvrdí? To vám prozradí naše recenze.

Ketomix hubnutí už od třetího dne

Věděli jste, že průměrné dietě trvá přibližně dva týdny, než ve vašem těle nastartujete procesy důležité pro efektivní odbourávání tuku?

Princip jídelníčku KetoMIX však vychází z osvědčeného principu proteinové diety, která sice dodává tělu všechny potřebné živiny, ale jen minimální množství energie. Tu jsou poté naše svaly nuceny hledat jinde, tedy v tucích, jež jsou pro tento účel zamýšleny přírodou od samého začátku.

Této dietě se také někdy říká Aktinsonova dieta a to podle jejího vynálezce – amerického doktora Roberta Aktinsona. Ten dal jako první do souvislosti obezitu a sacharózu a rozhodl se proti stále narůstající váze svých pacientů bojovat tím nejjednodušším způsobem. Omezil příjem této látky na minimum, a tím donutil organismus čerpat ze svých vlastních zásob.

Měli byste vědět:
Tento stav se odborně nazývá ketóza a v těle nastává již za tři dny po navození diety. Již od tohoto okamžiku tedy dochází k přirozenému zpracování tuků a redukci tukových polštářů. Svaly a ni orgány však nijak nestrádají, sacharidy jsou jednoduše nahrazeny proteiny, obsahující všechny důležité výživové látky.

Co je to vlastně ketóza?

Nejde o nijak nebezpečný stav, naopak jde o přirozenou obranu a přizpůsobení těla. Například v pravěku šlo o zcela běžnou záležitost, pomáhající lovcům přežít zimní období nedostatku, kdy žili pouze z masa ulovených zvířat.

Dnes jsou pravidelně ketóze vystaveni například Inuité, kteří mají rostlinných zdrojů ve své stravě rovněž jen velmi pomálu.

Pokud se rozhodnete přejít na stravu bohatou na tuky a bílkoviny, nečekejte, že se proces ketózy spustí hned od začátku. Ještě přibližně tři dny je v krvi přítomná zbytková glukóza. Teprve ve chvíli, kdy dojde k jejímu úplnému odbourání, vyšle mozek signál a započne spalování ketonů. Energie pro fungování celého těla je tak získávána výhradně z tukových zásob.

Ketóza a ostatní diety
Není tedy divu, že ketóza tvoří základní prvek mnoha druhů diet. Kromě Atkinsonovy jde také například o Dukanovu nebo oblíbenou South Beach. A pracuje s ní i paleodieta (alias pravěká dieta), využívající tento proces k léčbě různých nemocí. To, že je dieta nebo stravovací styl postavený na ketóze, zjistíte podle množství doporučovaných sacharidů na den. Pohybuje-li se po 50 gramy, jde o ketózu.

 

Jak poznám dosažení ketózy?

Jistým indikátorem může být lehce nepříjemně páchnoucí dech, obsahující ketony (doporučujeme proto použití žvýkačky bez cukru). V lékárně jsou k dostání také speciální ketonové proužky, zjišťující průběh ketózy z vaší moči. Princip je podobný jako u těhotenských testů. V zásadě ovšem platí, že dodržujete-li předepsaný jídelníček se vším všudy, nemusíte se o průběh ketózy bát.

Pokud si přece jenom zahřešíte, třeba i malým kouskem dortu na rodinné oslavě, bude se zbytková glukóza z vaší krve vytrácet znovu během následujících tří dnů, bez ohledu na to, jak dlouho jste předtím nízkosacharidovou dietu drželi. Některé tělesné procesy se bohužel urychlit nedají.

 

Recenze výhod diety KetoMIX

Sestavit si doma jídelníček tak, aby obsahoval skutečně všechny zdraví prospěšné látky a zároveň se co nejvíce vyhýbal sacharidům, není jen tak. Velmi brzy byste zjistili, že vám nezbude nic jiného, než si připravovat pokrmy pouze z několika základních surovin. Vše by bylo časově náročné a navíc s nejistým výsledkem. Koho by také bavilo neustále nahlížet do výživových tabulek a počítat a počítat?

KetoMIX proto nabízí vyváženou a chutnou dietu sestavenou tak, abyste v žádném případě nemuseli hladovět kvůli malým porcím nebo nepříliš vábné chuti jídla. Nabízí pestrou směs polévek, kaší, omelet a drinků, vhodných k sestavení jídelníčku na celý den. Pokud spěcháte, stačí produkty smíchat s vodou a rychle sníst. Mnohem lepší je však inspirovat se recepty ze stránek KetoMIX a vytvořit lahodná a zdravá jídla, která uspokojí vaše chuťové buňky po všech stránkách. Můžete se tak zúčastnit rodinné večeře bez toho, že budete ostatním závidět jejich lákavé porce.

 

 

Měli byste vědět:
U diety KetoMIX nehrozí stejně jako u jiných ketodiet, že budeme mít neovladatelné chutě na sladké. V organismu se velmi brzy vytvoří rovnováha krevního cukru a vy vůbec nebude mít pocit, že je váš jídelníček o něco ochuzen. Vytvoření rovnováhy trvá právě jen první tři dny. Takže pokud s dietou začnete už v pátek, můžete v pondělí bez obav nastoupit do práce, aniž by vás nezdravé svačiny kolegů zlákaly ke hřešení.

Vyvážená strava je 80% úspěchu

Také věříte, že bez cvičení jednoduše nezhubnete a propadáte depresi při pohledu na svůj denní harmonogram? Už nemusíte. Odborníci z KetoMIX tvrdí, že jídlo se podílí na úspěchu diety rovnou 80%! Musí však být skutečně vyvážené a zdravé se všemi nezbytnými vitamíny, minerály a přesně danou porcí kalorií. A to není vše, co může ta správná dieta vašemu organismu přinést.

 

S čím vším vám tedy KetoMIX ještě pomůže?

 • pomáha snížit hladinu inzulinu
 • tuky neukládá, spaluje je
 • brzdí vaše chutě na jídlo
 • nepoškozuje svaly, šlachy ani další tkáně díky vysokému obsahu nutričně hodnotných látek
 • naučí vás jíst méně, ale častěji
Zvláště poslední bod je velmi důležitý. Stane se totiž skvělým odrazovým můstkem pro váš další život po dietě. Bílkovinová jídla jsou velmi sytá, velmi brzy tak budete mít dost. Rychle zjistíte, že ke svému nasycení nepotřebujete už tolik jídla jako dříve. A to je pro mozek důležitý signál. Nezískáte tak z poloprázdného talíře už předem negativní dojem, což vás donutí zajít si pro přídavek.

Kde se KetoMIX vyrábí?
Všechny produkty KetoMIX jsou vyráběny v ČR.

Recenze dietního plánu Ketomix

Většina z nás už předem ví, jaká ideální váha by je uspokojila. Dieta pro zapřisáhlého tlouštíka však není a nemůže být stejná jako pro slečnu, která chce pouze zhubnout do plavek. A pro koho se tedy hodí KetoMIX? Pro všechny. Svůj individuální dietní plán si totiž volíte sami podle svých potřeb. Je to jednoduché a ukážeme vám to na praktických příkladech.

 

Jak zhubnout do 10 kilo

Váš stravovací plán na čtyři týdny bude zpočátku obsahovat pouze dietní jídla KetoMIX (2 týdny) a poté kombinovat jídla KetoMIX (3 denně) spolu s vhodnými nízkosacharidovými jídly, která si bez potíží připravíte sami (2 porce denně). Nemusíte se tak hned vzdávat svých oblíbených jídel, pouze najdete na jejich zdravou alternativu.

Recepty jsou součástí balení, ovšem spoustu dobrých tipů naleznete také na internetových stránkách. Už základní jídla KetoMix si můžete vylepšit a upravit podle vlastní chuti. K omeletě tak není problém přidat například fazolky, sýrové polévce budou slušet lehce osmahnuté žampiony…

Naleznete tu také nápady na dezerty a nejrůznější chuťovky, kterými překvapíte svůj mlsný jazýček, ale třeba i nenadálé návštěvy. Nemusíte se vzdávat společenského života jenom proto, že hubnete. Naopak. KetoMix vás ve vaší snaze o optimalizaci váhy maximálně podpoří a přitom vás nevyčlení z běžného života. Slogan „zdravě a chutně“ dodává v jeho případě celému slovnímu spojení úplně nový význam.

Ketomix akce balíčky

Ketomix nové balíčky

I když v případě KetoMixu mluvíme zejména o instantních jídlech, rozhodně tu najdete i výjimky. Výživoví poradci vyslyšeli přání dlouholetých zákazníků a kromě prášků a mixů, které stačí pouze zalít vodou (polévky, kaše apod.), případně osmažit na pánvi (palačinky, omelety) mají pro vás připraveny například i těstoviny, speciální houstičky, pudink a spoustu dalšího.

 

Pojďme se podívat například na změny, které se odehrály v balíčku, určeném pro čtyřtýdenní hubnutí

V původním balíčku bylo k mání:

 • 2x velký koktejl (2×40 porcí)
 • 6x příchuť ke koktejlu (6×15 porcí)
 • 1x zeleninová polévka (10 porcí)
 • 1x sýrová polévka (10 porcí)
 • 1x palačinky (10 porcí)
 • 1x zeleninová omeleta (10 porcí)
 • 1x sýrová omeleta (10 porcí)
 • 1x čokoládová kaše (10 porcí)
 • 1x banánovo-jablečná kaše (10 porcí)
 • 1x plastová odměrka
 • 1x manuál s informacemi a recepty
 • 1x shaker zdarma jako dárek

Nové balíčky od KetoMixu

Složení nového balíčku pro hubnutí na 4 týdny od KetoMixu

 • 1x velký koktejl (1×40 porcí)
 • 3x příchuť ke koktejlu (6×15 porcí)
 • 1x zeleninová polévka (10 porcí)
 • 1x sýrová polévka (10 porcí)
 • 1x palačinky (10 porcí)
 • 1x zeleninová omeleta (10 porcí)
 • 1x sýrová omeleta (10 porcí)
 • 1x čokoládová kaše (10 porcí)
 • 1x banánovo-jablečná kaše (10 porcí)
 • 1x houstičky (10 porcí)
 • 1x rajská polévka (10 porcí)
 • 1x puding (10 porcí)
 • 3x slim pasta (rýže, špagety a nudle)
Hubnutí tak bude mnohem jednodušší, chutnější, efektivnější a vůbec lákavější.

Jednotlivé balíčky jsou navíc k mání cenově o něco výhodněji, takže pokud hledáte onen poslední a nejpádnější argument, proč se pustit do hubnutí s KetoMixem, pak vás zbrusu nové balíčky s mnoha chutnými a snadno připravitelnými jídly určitě přesvědčí.

KetoMIX recenze

 

Slim pasta těstoviny jsou rovněž součástí standardní e-shopové nabídky KetoMix. A jaké varianty jsou k mání?

 • Slimpasta – Konjakové nudle 385 g
 • Slimpasta – Konjaková rýže 385 g
 • Slimpasta – Konjakové špagety 385
 • Slimpasta – Konjakové Angel Hair 385 g
 • Slimpasta – Konjakové tagliatelle 385 g
 • Slimpasta – Konjakové Angel Hair 385 g

Jak zhubnout do 5 kilo

Tady je postup ještě jednoduší. Startovací nebo také 1. fáze diety bude omezena jen na první týden, poté už můžete vše kombinovat s doporučenými potravinami z lednice.

Ketochřipka je hovorové označení pro reakci organismu na nedostatek sacharidů a nucený přechod na využívání energie, uložené v tucích. Dostavují se bolesti hlavy, únava, malátnost, bolesti kloubů, záchvaty „vlčího hladu,“ apod. Ne všichni milovníci diety na ketochřipku trpí, pro jistotu je však dobré s ní počítat.

Pokud ovšem chcete svůj organismus rychle a profesionálně „nakopnout“ a dostat do ketózy, poskytne vám k tomu KetoMix ideální počáteční podmínky.

 

Díky snadnému způsobu přípravy jídel budete mít dostatek času na to, abyste se novému stravovacímu systému přizpůsobili.

Je jen na vás, jak si jednotlivá jídla z balíčku nakombinujete. Navíc není problém si lahodné koktejly nebo třeba předem připravené omelety podávané zastudena vzít s sebou do práce. I když doporučujeme začínat s hubnutím o víkendu kvůli tzv. ketochřipce, nástup do běžného pracovního procesu se v případě KetoMix balíčku už obejde zcela bez komplikací.

KetoMIX recenze

Ketomix na týden

I tady se můžete těšit na zbrusu novou variantu se slim pasta těstovinami. Pokud se rozhodnete vsadit na cenově zvýhodněný balíček, dostanete tyto produkty:

 • 1x koktejl (15 porcí)
 • 2x příchuť ke koktejlu (2×15 porcí)
 • 1x zeleninová polévka (10 porcí)
 • 1x sýrová omeleta (10 porcí)
 • 1x slimpasta rýže
 • 1x plastová odměrka
 • 1x manuál s informacemi a recepty
 • 1x shaker zdarma jako dárek
Oproti předcházející verzi tedy získáte zdarma slim pasta těstoviny a zeleninová omeleta bude vyměněna za mnohem populárnější sýrovou. Získáte tak navíc ceněnou chuťovou diverzitu, díky níž vám půjde hubnutí zase o něco lépe. Příchutě koktejlu si můžete zvolit podle vlastního uvážení.

Náš tip:
Výběr příchutí do koktejlů je opravdu bohatý. Vybrat si můžete například z: čokolády, vanilka, kávy, lesní směsi, jahody, kokosu nebo banánu.

KetoMIX proč se nám líbí?

Tímto konceptem se dieta KetoMIX liší od srovnatelných produktů na trhu. Díky tomu, že část potravin bude ve vaší vlastní režii, nevyjdou potravinové balíčky od KetoMIX tak draho, abyste si je nemohli dovolit.

Volit si můžete různé příchutě v rámci balení nebo dokoupit některá jídla zvlášť, pokud byste se rozhodli si svou chutnou dietu bez jojo efektu ještě o něco prodloužit.

Vybrat si lze z množství dostupných příchutí a dalších výhod. Nechybí akční balíčky, slevové akce Ketomix a další šikovné vychytávky pro vaší každodenní spokojenost při hubnutí i úlevu pro vaši peněženku.

V takovém případě vás určitě potěší bohatá nabídka produktů. A co je k mání? Vybírat můžete z těchto kategorií:

 • Proteinové koktejly
 • Proteinové polévky
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové omelety
 • Proteinové palačinky
 • Pomazánky
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové perníčky
 • Proteinové kaše
 • Přílohy
 • Dresinky a omáčky
 • Čokolády a sladkosti
 • Doplňky stravy
 • Nápoje

Důležitá je také podpora ze strany KetoMIX!

Vždy je nejlepší, když podobný počin absolvujete s kamarádkou. Ale co když žádná takové není a vaše hnutí se v některém okamžiku nečekaně zadrhne? Nic se neděje, poraďte se odborníky na chatu KetoMIX nebo zavolejte na linku KetoMix 607 487 417 . Pomohou, poradí a podpoří a rozhodě vám nedovolí to vzdát. Jde jim o vaše zdraví a odeslání objednávky na vaši adresu pro ně rozhodně vše nekončí. Naopak!

Ketomix recenze zakazníků

Přesvědčit se o tom můžete i z recenzí spokojených zákazníků, kteří osobní a přívětivý přístup vyzdvihují především nebo hned poté, co s hrdostí opíší hodnotu ze své osobní váhy.

Výhoda navíc. S KetoMIX není třeba nijak výrazně měnit životní styl. Důležité je pouze pravidelné stravování a dostatečný pitný režim.

Na ten se rozhodně nevyplácí zapomínat. Zvýšený příjem bílkovin je zátěží pro ledviny, a tekutiny je dokáží spolehlivě pročistit. Nejvhodnější je voda nebo neslazený čaj.

KetoMIX recenze

KetoMIX zkušenosti

Další zkušenosti s dietou KetoMIX kdy vidíte, že věk ani nic jiného není překážkou. Přesvědčte se o tom skrze sesbírané zkušenosti a recenze!

 

Zkušenosti ketomix

Beru již KetoMix 6 dnů a již jsem ubyla na váze 4 kg. Hned jsem si objednala na celý měsíc. Ale mohlo by to být levnější alespoň o tisíc korun. Pro důchodce je to dost drahé,když je malý důchod. Ale je pravdou,že funguje konečně,než nějaké tabletky. Kdybych to byla věděla již dávno bych si jej objednala .Hlad není žádný,vychází to dobře. Ale než jsem si ji objednala,tak jsem to konzultovala s lékařem a tem mi ji doporučil.Heureka.cz

I přes mírně vyšší ceny, než u konkurenčních produktů, jsem raději nakoupil zde. Jinde mě totiž nutili projít zdlouhavý proces výběru kombinací produktů a příchutí. Tady je už hotový balíček, kde vyberu jen 3 příchutě a hotovo.

Heureka.cz

Dnes končím po 6 -ti týdnech.. Výsledek ? 13 kg dole. Největší „úbytek“ byl v 1.týdnu – 4 kg. Čekal jsem hodně, ale tohle ne, ve svých 66 letech. Je ale pravdou, ze jsem byl naprosto disciplinovaný a oporou mi byla i má partnerka, která i bez diety zhubla 4 kg. Dostal jsem se tímto z 1.stupně obezity na mírnou nadváhu a v lete chci ještě dál pokračovat, teď už jen 4 čtyrdenní dietou.Heureka.cz

KetoMIX výhody a nevýhody

Pojďme si společně shrnout, jaký dojem v nás dieta KetoMIX zanechala a co od ní můžete čekat.

KetoMIX výhody

 • dieta bez jo-jo efektu
 • individuální dietní plány pro různý úbytek hmotnosti
 • jednoduchý princip diety
 • snadná příprava jídelníček
 • chutná jídla s množstvím příchutí
 • dieta vhodná pro muže i pro ženy
 • kombinace dietních jídel s vlastnoručně připravenými recepty
 • podpora přes chat nebo telefon
 • produkty české výroby

KetoMIX nevýhody

 • trochu vyšší cena ve srovnání s běžně konzumovaným jídlem
 • nákup přes internet, kamenné obchody prozatím nejsou

Připravte se na nový rok 2023 s dietu KetoMix

Chcete začít hubnout až od nového roku? Nenechávejte všechno na poslední chvíli a s některými změnami začněte už teď. Dopřejte si například zdravé svačinky v podobě koktejlů nebo müsli tyčinek od KetoMixu.

Můžete si je vzít s sebou do práce a zapomenout tak na nejrůznější nezdravé svačinky z firemní kantýny apod. Kvalitní sójové a syrovátkové bílkoviny vám dodají energii a vysoký obsah vlákniny se postará o správnou funkci střev.

Produkty KetoMix navíc obsahují i vyváženou směs vitamínů a minerálů, nezbytných pro každodenní bezchybné fungování vašeho organismu. Chutnají dobře a můžete si je vylepšit zcela podle své momentální chuti.

Koktejly KetoMix
Koktejly KetoMix stejně jako mnohé další produkty neobsahují lepek ani přidaný glutamát. O delikátní chuť se starají výhradně vysoce kvalitní přírodní složky. Žádná další umělá dochucovadla tak rozhodně nejsou třeba. Naopak.

Náš tip: Vánoční balíček keto diety aneb mlsejte zdravě

Obáváte se, že během Vánoc nepříjemně přiberete? A co kdybyste si dopřáli pouze (a výhradně) zdravé mlsání s minimem cukrů, zato však spoustou živin a vlákniny? Vánoční balíček keto diety od KetoMixu má přesně pro vás takové mlsání přichystáno. Dát si něco dobrého tak můžete zcela bez výčitek. A na co se můžete v KetoMix balíčku těšit?

 • 1x palačinky
 • 3x tyčinka s čokoládovou příchutí
 • 3x tyčinka s jahodou příchutí
 • 3x tyčinka s vanilkovou příchutí
 • 1x čekankový sirup
 • 1x KetoMix čokoláda
 • 1x lískooříškový krém se stévií (380g)
 • 1x perníčky

Tu pravou vánoční pohodu si tak lze dopřát i bez té spousty nezdravých věcí, která našim svátečním stolům obvykle vévodí. S KetoMixem je to opravdu snadné – přes Vánoce nepřiberete, takže i následné novoroční shazování kilogramů bude pro vás o něco jednodušší a především rychlejší.

Shrnutí recenze KetoMIX

Pokud stále ještě váháte nebo se obáváte, že vám v denním stravovacím režimu bude přece jen něco chybět, můžeme vás uklidnit. KetoMIX má pro každého něco, zaženete chutě na sladké, rychle se občerstvíme i v práci nebo na výletě díky snadné připravě koktejlů a na polévkách a omeletách si skutečně pochutnáte. Jakýkoli problém nebo dotaz vám pak rádi zodpoví vyškolení pracovníci (ověřili jsme si). Za nás tedy určitě doporučujeme.

Zdroje:

https://www.ketomix.cz/
https://www.emimino.cz
https://www.heureka.cz

 

 

Podobné příspěvky