Myketo recenze

MyKETO recenze

Recenze MyKeto –  Rádi byste naopak vsadili na dlouhodobě udržitelný postup bez nepříjemného a leckdy i nebezpečného jo-jo efektu? Může vám pomoci proteinová dieta – čtěte naši recenzi.

MyKeto balíček
MyKeto recenze

Proteinovou dietu si můžete sestavit i sami. Většinou se však neobejdete bez hlubších výživových znalostí. Nejde v ní jen o omezení sacharidů, musíte svému tělu zároveň dodat i všechny potřebné výživové látky v optimálním množství.

Trh s ketonovými alias proteinovými dietami je bohatý. Ovšem zatímco  některé značky jsou vzájemně zaměnitelné, jiné na něj přinášejí vítané osvěžení.  A mezi ně patří právě i MyKETO. Může se chlubit mnohými výhodami, mezi ty nejoceňovanější však rozhodně patří:

  • chuť nabízených pokrmů
  • nadstandardní velikost balení

Recenze MyKETO jak funguje tato dieta

Myketo plán diety

Celý princip je založen na bázi ketózy. Ty vyvolává  nízkosacharidová dieta, při níž tělu odepíráme větší než minimální množství cukrů a nutíme ho tak zcela přirozeným způsobem zpracovávat tukové zásoby.  Jde o stejný princip, jaký využívali už lovci mamutů. V době hojnosti tloustli, zatímco ve chvílích nedostatku využívali nashromážděný tuk jako energii. A právě do tohoto stavu se chceme dostat. Je velmi těžké při současných podmínkách navodit pocit nedostatku a právě proto se o to starají ketodiety.

 

Náš tip:
Měli byste vědět: Ketodieta byla původně vymyšlena dr. Atkinsonem jako účinný způsob redukování hmotnosti u osob, jež nemohly téhož dosahovat např. pohybem. Díky své účinnosti si jí však velmi rychle oblíbili lidé napříč věkovými i váhovými kategoriemi.
Pokud máte dojem, že vám pojem ketodieta není neznámý, pak je to tím, že ji k úspěšnému zhubnutí využilo již mnoho celebrit, které se neváhají svými výsledky pochlubit.

Jde o důležitý fakt. Přirozenost znamená i zdravotní nezávadnost, byť jisté výjimky se najdou (jde zejména o těhotné a kojící ženy a všechny pacienty, trpící problémy s játry a ledvinami). Ketodieta se navíc nestará jen o úvodní redukci váhy, ale také o její udržení i po skončení předepsaného jídelníčku.

Chrání svalovou hmotu a nenásilně zvyká váš organismus na nově nastavená pravidla. Nejde o žádnou „šokovou terapii“, ale o skutečně kvalitní dietu. Použití se proto opravdu nemusíte bát.

Proč právě MyKETO? Důvodů je několik

Internet je plný informací o zaručeném hubnutí, k mání je vše – od jednoduchých tipů až po komplexní programy obvykle se za nimi skrývá touha, prodat nějaký ze zázračných no-name přípravků. Ovšem MyKETO na to jde v tomto ohledu docela jinak.

Myketo banner 728×90

Může se pochlubit funkčností, jednoduchostí a samozřejmě i zdravotní nezávadností. Například počítá výhradně s redukcí tuků, nebude vám redukovat cennou svalovou hmotu.

 

Měli byste vědět:
Právě redukce svalové hmoty je nejčastějším důvodem jo-jo efektu. Svaly totiž potřebují více energie, než tuk. A pokud jejich procentuální zastoupení v tělesné tkáni snížíme, začneme přibírat i ve chvíli, kdy se vrátíme k obyčejnému, jen lehce zredukovanému jídelníčku. V současném stavu nám totiž logicky vyhovovat nemůže.

A proč vlastně svalová hmota ubývá? Chybí jí důležité živiny, bez nichž stagnuje její růst. A stejným nežádoucím procesem samozřejmě prochází i vás metabolismus. Což je nejčastější problém obvyklých redukčních diet.

Jak se hubne s ketodietou

Základním pravidlem je dodržování předepsané jídelníčku. Bez toho to zkrátka a dobře nepůjde.

Na počátku získáte předem stanovený počet a složení jídel, není třeba zoufat. Jde o chytře navržený program, který vám vytrhne trn z paty třeba i na pracovní cestě, v práci nebo na návštěvách u příbuzných, kteří se nestravují zrovna dvakrát zdravě. Jídelníček se přizpůsobuje vám, nikoli vy jemu. Dodržíte-li nastavená pravidla, zjistíte, že je vlastně značně variabilní.

MyKETO recenze jak chutnají proteinová jídla a koktejly?

Určitě už víte, že proteinový jídelníček lze využít jako plnohodnotnou náhradu stravy opravdu po celý den.  Výjimky neexistují, protože vždy se dá najít něco, na co budete mít chuť.  A pokud narazíte na dietu s tak širokým výběrem, jako je právě MyKETO, pak to platí dvojnásob.

 

Věděli jste, že:
Vývoji každého produktu od MyKETO předcházely stovky hodin výzkumů a testování? Do ruky tak dostáváte opravdu prověřený koktejl, omeletu nebo třeba polévku.
Každá porce MyKETO obsahuje více než 20% denní dávky doporučených vitamínů a minerálů.

Stojí za nimi totiž celá armáda výživových poradců a dietologů. Ti se starají nejenom o to, aby vám jídla chutnala (což je předpoklad dlouhodobě dodržované diety bez hříšků), ale také o to, aby vám dávala opravdu vše, co potřebujete.

Každý sáček se základem vašeho jídla obsahuje mezi 160-200 kcal a více než pětinu minerálů a vitamínů, jež vaše tělo každý den potřebuje. Obojí je zárukou dlouhodobě fungující diety. Nemusíte se obávat ataků vlčího hladu, které vás donutí koupit si rychlé občerstvení na benzínce nebo ve firemní kantýně. Jakmile se hladina cukru v krvi trvale srovná, přejde vás mlsná i jakékoliv chutě.

Myketo banner 728×90

Náš tip:
Zkušenosti s jinými proteinovými dietami říkají, že celý tento proces trvá asi tři dny. Nejkritičtější období si tedy odbudete hned na začátku. Později se můžete těšit už jenom z benefitů.

Všechna jídla od MyKETO diety navíc dbají na opravdu rychlou a jednoduchou přípravu. Máte pět minut volného času? Skvěle, protože víc ani potřebovat nebudete.

MyKeto proteinové bramboráky

Srovnání vůči konkurenci

A ještě jednomu aspektu MyKETO se musíme věnovat podrobněji. A sice jejich množství. V každém sáčku najdete (podle druhu jídla) 40-55 gramů směsi, plné proteinů a vitamínů. A pokud se podíváte na jiné obdobné diety, pak zjistíte, že jimi nabízené porce jsou menší, často se sice odvolávají na vysokou koncentraci účinných látek, to však mnoha z nás žaludek nenasytí.

A stejně jednoduchým propočtem se dostanete i na výhodnost MyKETO diety. Stačí si spočítat cenu za gram a zjistíte, že zdánlivě levné diety vůbec levné nejsou a naopak. I v tomto tedy MyKETO před většinou konkurence poměrně jasně vede.

MyKeto zkušenosti

O úspěšnosti a chuti MyKETO se mohla na vlastní kůži přesvědčit už celá řada zákazníků. Stačí se povídat na některé z recenzí, dostupných na internetu.

 

 

Dobře se s nimi hubne, je to chutné, velký výběr a skvělé vedení celým procesem hubnutí. Lenka Klemmová

Ještě nejsem na konci cesty ale s MyKeto mám jen nejlepší zkušenosti. Mohu jen doporučit. Proteinový pudink je dobrůtka a na růžový kolagen se těším každý večer. Alena Daňková

A abychom nezapomněli. Všechny produkty byly vyvinuty a vyrobeny v České republice. Jsou tedy maximálně přizpůsobeny chutím a preferencím Češek a Čechů. Což však neznamená, že se bojí zabrousit i do trochu exotičtějších vod. Pokud budete mít zájem, můžete si dopřát třeba thajskou kuřecí polévku a spoustu dalších „nečeských“ laskomin.

Ketodieta a hlad? To vám opravdu nehrozí

Mnoho z nás se nejrůznějších diet často obává. Dieta totiž znamená omezení, odříkání – a hlavně hlad. Ovšem jak vám ukáže  MyKETO recenze zde, tahle dieta taková rozhodně není. Hlad je totiž naším hubnoucím nepřítelem, protože nutí naše tělo ukládat si stále nové a nové zásoby tuku.

A jakou roli v tom hrají bílkoviny? Pokud běžně přijímáte množství nekvalitních bílkovin a nahradíte je hrstkou těch opravdu poctivých, je efekt tentýž, ovšem na vaší postavě se to rozhodně pozitivně projeví.

 

Měli byste vědět:
Ketodieta neznamená úplně 100% omezení sacharidů. Málokdo to ví, ale náš mozek přece jen nějaké minimální množství pro svou správnou funkci potřebuje. Takže se složení napsaného na obalech určitě nelekejte, je zcela v pořádku a zajišťuje bezchybné fungování organismu bez jakýchkoliv negativních dopadů na vaše zdraví.

Jak nastartovat metabolismus dietou?

Telefonická poradenská linky MyKETO se může chlubit opravdu dlouhou pracovní dobou. Ve všední den od 9:00 až do 19:00 hod. A pokud byste náhodou potřebovali poradit mimo tento čas, stačí napsat e-mail nebo zanechat zprávu v chatu na webových stránkách.

Není to tak těžké, jak se zdá, stačí do svého jídelníčku zařadit pět plnohodnotných pokrmů denně s vysokým obsahem bílkovin a máte vystaráno. Právě aktivní metabolismus, využívající naplno veškeré své funkčnosti dokáže pálit tuky doslova v raketovém tempu.

Právě proto je důležité stanovený jídelníček dodržovat a řídit se pokyny u ketodiety. Mimochodem, pokud by se vám zdály nesmyslné, nejasné nebo byste jen potřebovali povzbudit, stačí zavolat na poradenskou linku MyKETO.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *