MyKETO recenze

Stále se snažíte zhubnout, ale nejde vám jen o krátkodobý efekt ? Rádi byste naopak vsadili na dlouhodobě udržitelný postup bez nepříjemného a leckdy i nebezpečného jo-jo efektu? Může vám pomoci proteinová dieta – čtěte naši recenzi MyKETO.

MyKeto balíček
MyKeto recenze

Proteinovou dietu si můžete sestavit i sami. Většinou se však neobejdete bez hlubších výživových znalostí. Nejde v ní jen o omezení sacharidů, musíte svému tělu zároveň dodat i všechny potřebné výživové látky v optimálním množství.

Trh s ketonovými alias proteinovými dietami je bohatý. Ovšem zatímco  některé značky jsou vzájemně zaměnitelné, jiné na něj přinášejí vítané osvěžení.  A mezi ně patří právě i MyKETO. Může se chlubit mnohými výhodami, mezi ty nejoceňovanější však rozhodně patří:

 • chuť nabízených pokrmů
 • nadstandardní velikost balení

Recenze MyKETO jak funguje tato dieta

Myketo plán diety

Celý princip je založen na bázi ketózy. Ty vyvolává  nízkosacharidová dieta, při níž tělu odepíráme větší než minimální množství cukrů a nutíme ho tak zcela přirozeným způsobem zpracovávat tukové zásoby.  Jde o stejný princip, jaký využívali už lovci mamutů. V době hojnosti tloustli, zatímco ve chvílích nedostatku využívali nashromážděný tuk jako energii. A právě do tohoto stavu se chceme dostat. Je velmi těžké při současných podmínkách navodit pocit nedostatku a právě proto se o to starají ketodiety.

Náš tip:
Měli byste vědět: Ketodieta byla původně vymyšlena dr. Atkinsonem jako účinný způsob redukování hmotnosti u osob, jež nemohly téhož dosahovat např. pohybem. Díky své účinnosti si jí však velmi rychle oblíbili lidé napříč věkovými i váhovými kategoriemi.
Pokud máte dojem, že vám pojem ketodieta není neznámý, pak je to tím, že ji k úspěšnému zhubnutí využilo již mnoho celebrit, které se neváhají svými výsledky pochlubit.

Jde o důležitý fakt. Přirozenost znamená i zdravotní nezávadnost, byť jisté výjimky se najdou (jde zejména o těhotné a kojící ženy a všechny pacienty, trpící problémy s játry a ledvinami). Ketodieta se navíc nestará jen o úvodní redukci váhy, ale také o její udržení i po skončení předepsaného jídelníčku.

Chrání svalovou hmotu a nenásilně zvyká váš organismus na nově nastavená pravidla. Nejde o žádnou „šokovou terapii“, ale o skutečně kvalitní dietu. Použití se proto opravdu nemusíte bát.

Proč právě MyKETO? Důvodů je několik

Internet je plný informací o zaručeném hubnutí, k mání je vše – od jednoduchých tipů až po komplexní programy obvykle se za nimi skrývá touha, prodat nějaký ze zázračných no-name přípravků. Ovšem MyKETO na to jde v tomto ohledu docela jinak.


Myketo banner 728×90

Může se pochlubit funkčností, jednoduchostí a samozřejmě i zdravotní nezávadností. Například počítá výhradně s redukcí tuků, nebude vám redukovat cennou svalovou hmotu.

Měli byste vědět:
Právě redukce svalové hmoty je nejčastějším důvodem jo-jo efektu. Svaly totiž potřebují více energie, než tuk. A pokud jejich procentuální zastoupení v tělesné tkáni snížíme, začneme přibírat i ve chvíli, kdy se vrátíme k obyčejnému, jen lehce zredukovanému jídelníčku. V současném stavu nám totiž logicky vyhovovat nemůže.

A proč vlastně svalová hmota ubývá? Chybí jí důležité živiny, bez nichž stagnuje její růst. A stejným nežádoucím procesem samozřejmě prochází i vás metabolismus. Což je nejčastější problém obvyklých redukčních diet.

Jak se hubne s ketodietou

Základním pravidlem je dodržování předepsané jídelníčku. Bez toho to zkrátka a dobře nepůjde.

Na počátku získáte předem stanovený počet a složení jídel, není třeba zoufat. Jde o chytře navržený program, který vám vytrhne trn z paty třeba i na pracovní cestě, v práci nebo na návštěvách u příbuzných, kteří se nestravují zrovna dvakrát zdravě. Jídelníček se přizpůsobuje vám, nikoli vy jemu. Dodržíte-li nastavená pravidla, zjistíte, že je vlastně značně variabilní.

MyKETO recenze jak chutnají proteinová jídla a koktejly?

Určitě už víte, že proteinový jídelníček lze využít jako plnohodnotnou náhradu stravy opravdu po celý den.  Výjimky neexistují, protože vždy se dá najít něco, na co budete mít chuť.  A pokud narazíte na dietu s tak širokým výběrem, jako je právě MyKETO, pak to platí dvojnásob

Věděli jste, že:
Vývoji každého produktu od MyKETO předcházely stovky hodin výzkumů a testování? Do ruky tak dostáváte opravdu prověřený koktejl, omeletu nebo třeba polévku.
Každá porce MyKETO obsahuje více než 20% denní dávky doporučených vitamínů a minerálů.

Stojí za nimi totiž celá armáda výživových poradců a dietologů. Ti se starají nejenom o to, aby vám jídla chutnala (což je předpoklad dlouhodobě dodržované diety bez hříšků), ale také o to, aby vám dávala opravdu vše, co potřebujete.

Každý sáček se základem vašeho jídla obsahuje mezi 160-200 kcal a více než pětinu minerálů a vitamínů, jež vaše tělo každý den potřebuje. Obojí je zárukou dlouhodobě fungující diety. Nemusíte se obávat ataků vlčího hladu, které vás donutí koupit si rychlé občerstvení na benzínce nebo ve firemní kantýně. Jakmile se hladina cukru v krvi trvale srovná, přejde vás mlsná i jakékoliv chutě.

Myketo banner 728×90

Náš tip:
Zkušenosti s jinými proteinovými dietami říkají, že celý tento proces trvá asi tři dny. Nejkritičtější období si tedy odbudete hned na začátku. Později se můžete těšit už jenom z benefitů.

Všechna jídla od MyKETO diety navíc dbají na opravdu rychlou a jednoduchou přípravu. Máte pět minut volného času? Skvěle, protože víc ani potřebovat nebudete.

MyKeto proteinové bramboráky

Srovnání vůči konkurenci

A ještě jednomu aspektu MyKETO se musíme věnovat podrobněji. A sice jejich množství. V každém sáčku najdete (podle druhu jídla) 40-55 gramů směsi, plné proteinů a vitamínů. A pokud se podíváte na jiné obdobné diety, pak zjistíte, že jimi nabízené porce jsou menší, často se sice odvolávají na vysokou koncentraci účinných látek, to však mnoha z nás žaludek nenasytí.

A stejně jednoduchým propočtem se dostanete i na  výhodnost MyKETO diety. Stačí si spočítat cenu za gram a zjistíte, že zdánlivě levné diety vůbec levné nejsou a naopak. I v tomto tedy MyKETO před většinou konkurence poměrně jasně vede.

Měli byste vědět:
O úspěšnosti a chuti MyKETO se mohla na vlastní kůži přesvědčit už celá řada zákazníků. Stačí se povídat na některé z recenzí, dostupných na internetu.

Dobře se s nimi hubne, je to chutné, velký výběr a skvělé vedení celým procesem hubnutí. Lenka Klemmová

Ještě nejsem na konci cesty ale s MyKeto mám jen nejlepší zkušenosti. Mohu jen doporučit. Proteinový pudink je dobrůtka a na růžový kolagen se těším každý večer. Alena Daňková

A abychom nezapomněli. Všechny produkty byly vyvinuty a vyrobeny v České republice. Jsou tedy maximálně přizpůsobeny chutím a preferencím Češek a Čechů. Což však neznamená, že se bojí zabrousit i do trochu exotičtějších vod. Pokud budete mít zájem, můžete si dopřát třeba thajskou kuřecí polévku a spoustu dalších „nečeských“ laskomin.

Ketodieta a hlad? To vám opravdu nehrozí

Mnoho z nás se nejrůznějších diet často obává. Dieta totiž znamená omezení, odříkání – a hlavně hlad. Ovšem jak vám ukáže naše MyKETO recenze, tahle dieta taková rozhodně není. Hlad je totiž naším hubnoucím nepřítelem, protože nutí naše tělo ukládat si stále nové a nové zásoby tuku.

Myketo proteinová kaše

A jakou roli v tom hrají bílkoviny? Pokud běžně přijímáte množství nekvalitních bílkovin a nahradíte je hrstkou těch opravdu poctivých, je efekt tentýž, ovšem na vaší postavě se to rozhodně pozitivně projeví.

Měli byste vědět:
Ketodieta neznamená úplně 100% omezení sacharidů. Málokdo to ví, ale náš mozek přece jen nějaké minimální množství pro svou správnou funkci potřebuje. Takže se složení napsaného na obalech určitě nelekejte, je zcela v pořádku a zajišťuje bezchybné fungování organismu bez jakýchkoliv negativních dopadů na vaše zdraví.

Jak nastartovat metabolismus dietou?

Telefonická poradenská linky MyKETO se může chlubit opravdu dlouhou pracovní dobou. Ve všední den od 9:00 až do 19:00 hod. A pokud byste náhodou potřebovali poradit mimo tento čas, stačí napsat e-mail nebo zanechat zprávu v chatu na webových stránkách.

Není to tak těžké, jak se zdá, stačí do svého jídelníčku zařadit pět plnohodnotných pokrmů denně s vysokým obsahem bílkovin a máte vystaráno. Právě aktivní metabolismus, využívající naplno veškeré své funkčnosti dokáže pálit tuky doslova v raketovém tempu.

Právě proto je důležité stanovený jídelníček dodržovat a řídit se pokyny u ketodiety. Mimochodem, pokud by se vám zdály nesmyslné, nejasné nebo byste jen potřebovali povzbudit, stačí zavolat na poradenskou linku MyKETO.


Myketo banner 728×90

MyKETO recenze – v čem je lepší než mnohé jiné ketodiety?

Na Facebooku MyKETO můžete nahlédnout i do míst, kde se dieta připravuje.

Prim hraje zejména prvotřídní kvalita vstupních surovin, kombinovaná s použitím moderních technologií. Víte, co jíte a v jaké kvalitě. A nejde jen o to, co v jednotlivých jídlech najdete, ale také to, co v nich v žádném případě není. Konkrétně jde o:

 • syntetická aromata,
 • umělá barviva,
 • glutamát,
 • konzervanty,
 • palmový olej.

Nic z toho v žádném z produktů MyKETO opravdu nenajdete. Nemusíte pracně studovat složení každého balíčku, ani se obávat alergických reakcí.

Náš tip:
MyKETO díky absenci palmového oleje nijak nepřispívá k ničení deštných pralesů ani přírody jako takové. A tím se rozhodně mnoho diet chlubit nemůže.

Většina surovin navíc pochází z lokálních zdroj a to podle pravidla, že pro naše tělo jsou vždy nejlepší potraviny, vypěstované v našem bezprostředním okolí. Mimochodem, právě díky skvělé spolupráci s lokálními dodavateli vtrhla MyKETO na náš trh s opravdu nebývalou silou.

Není pro ni totiž problém vyvíjet stále nové a chutné produkty a neustále rozšiřovat dostupné portfolio chutných jídel, mezi nimiž nechybí ani nejrůznější pamlsky a pochutiny – od slaných krekrů až po lahodné pudinky.

MyKETO

Jak vypadá celý proces hubnutí s MyKETO

MyKETO vás provede všemi potřebnými kroky od začátku až do úplného úspěšného konce.

Zpravidla trvá asi tři dny, než se váš organismus dostane do fáze ketózy. Poté začnou ubývat i tuky a nikoli jen voda, jak je u mnoha diet zvykem. Metabolismus se nastartuje v opravdu krátké době a vy tak můžete začít hubnout opravdu rychle a maximálně efektivně.

  Všechnu potřebnou energii získáte právě z tuků, které se přemění na ceněné energetické a stavební látky. K tomuto procesu dochází v játrech, jež jsou díky tomu chtě nechtě o něco více zatížena. A právě proto není ketodieta vhodná pro osoby, které jejich onemocněním trpí. A ledviny? Ketodiety jsou náročné na příjem tekutin, protože trávení bílkovin je v tomto ohledu náročné. Nemocné ledviny by pak nemusely zvýšenou zátěž zvládnout.

Měli byste vědět:
MyKETO se přizpůsobí i lidem s nejrůznějšími potravinovými alergiemi. V široké produktové řadě lze najít i výrobky, které neobsahují laktózu, sóju nebo lepek. S pomocí výživových poradců lze i z těchto jídel složit plnohodnotný výživový program.

Dieta s dostatkem energie pro každodenní život

A pokud se obáváte, že MyKETO dietu nezvládnete držet během běžného pracovního týdne, rádi vás vyvedeme z omylu. Tuk se dokáže rozložit na plnohodnotnou energetickou výživu pro celý váš organismus. Nebudete se potýkat s únavou ani nedostatkem chuti k práci či aktivnímu trávení volného času. Právě naopak. Mnoho uživatelů a uživatelek si dokonce pochvaluje, že jim energie naopak přibyla.


Myketo banner 728×90

Perfektní dieta pro milovníky sladkostí

Že něco takového není možné? Ale vůbec ne. I když hrají bílkoviny v jídelníčku MyKETO prim, určitě nemají podobu jen omelet, polévek nebo třeba bramboráčků ( ano, i ty u MyKETO najdete, stejně jak třeba sušené maso JERKY apod.). Milovníci sladkých chutí si pochutnají na koktejlech, smoothie, palačinkách, pudincích a mnoha dalších laskominách.

A pokud by vám to přece nestačilo, můžete se inspirovat i ve velké galerii receptů, které si můžete připravit i z běžně dostupných surovin. Budou se vám hodit zejména pro další fázi jídelníčku, v niž již kombinujete jídla MyKETO s ostatními.

Jak je to s trvanlivostí produktů MyKETO?

Určitě nedoporučujeme nákup MyKETO z druhé ruky. Nikdy totiž nevíte, jak byly pytlíčky s jednotlivými jídla skladovány.

A pokud se bojíte nakoupit u MyKETO ve slevách, pak určitě není třeba. Všechny produkty mají trvanlivost v řádu měsíců až let. Nemůže se vám tedy stát, že by se zkazily předtím, než je stihnete spotřebovat. Uškodit jim může pouze skladování při velmi vysokých teplotách. Žádná další omezení při skladování či přípravě však opravdu nečekejte.

Vše je možné díky použití moderních technologií, které se starají o maximální čerstvost u použitých surovin i poté, co byly zapracovány do samotných jídel. A důležité je samozřejmě i pečlivé balení, které vám umožní odebrat vždy pouze jednu porci produktu, nemusíte tak nic měřit ani odhadovat.

Náš tip:
Pro přípravu koktejlů a smoothie se skvěle hodí praktický šejkr, ten však dostanete k jakékoliv větší objednávce zdarma. Stačí si ho přihodit do košíku v rámci akční nabídky. Mimochodem, budete-li objednávat vícekrát, nemusíte se omezovat jen na šejkr. Nabídka dárků zdarma se stále rozšiřuje.
  V nabídce MyKETO najdete i nejrůznější zvýhodněné balíčky apod.  Aktuálně jsou oblíbené doplňky na detoxikaci organismu případně vitamínové doplňky, dodávající vašemu organismu vitamín C. Nabídka výhodných akcí se však pravidelně mění.


Myketo banner 728×90

MyKETO recenze – hlavní výhody celého programu

A jak shrnout celou recenzi MyKETO závěrem? Připravili jsme pro vás jednoduchý seznam výhod a nevýhod.

MyKETO pozitiva

 • opravdu chutná skvěle
 • získaná váha vydrží
 • nehrozí jo-jo efekt
 • přírodní ingredience
 • obsahují spoustu oblíbených příchutí
 • neobsahuje žádné škodlivé uměle přidané látky – (zejména jde o glutamát, umělá sladidla (aspartam nebo acesulfam), konzervanty apod.)
 • MyKETO je ryze česká
 • výsledky se dostavují rychle
 • může se chlubit více než 25 lety zkušeností na našem i zahraničním trhu
 • rychlá příprava (5 minut na jedno jídlo)
 • podpora o ochotných a kvalifikovaných nutričních poradců
 • lze přizpůsobit na míru i alergikům
MyKETO negativa
 • vyšší cena
 • nutnost dodržování přesně stanoveného jídelníčku
 A co říci závěrem?  Na současném trhu s ketodietami je MyKETO díky svému širokému výběru, příjemné chuti a opravdu velkým porcím jídel, velmi příjemným osvěžením. Jde navíc o ryze český produkt, vyráběný jen z těch nejkvalitnější surovin (bez umělých dochucovadel, barviv apod.) a přizpůsobený českým chutím.

A pokud stále váháte, navštivte jejich webové stránky a podívejte se, jestli právě neprobíhá nějaká akce. I tím je totiž MyKETO dieta známá. Vybere si opravdu každý.

siffera

siffera

Ahoj mám ráda hory, pohyb a vše co je zdravé. Více informací o mně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *