Revitanerv strong

Revitanerv strong

Při problémech s častou únavou, stresem nebo jinými nepříjemnými příznaky podráždění nervové soustavy si už často obyčejný spánek nebo vitamín B z lékárny neporadí. K celému problému je třeba přistoupit komplexněji a kromě výživy dopřát našemu zkoušenému organismu i tu správnou regeneraci a detoxikaci, a to nejlépe čistě přírodní cestou. A doplněk stravy Revitanerv strong dokáže působit ve všech těchto sférách najednou.

Revitanerv strong recenze

Pečlivě zvolené vitamíny skupiny B (známé prostředky pro regeneraci nervové soustavy), Ginkgo biloba (pro podporu paměti) a kyselina alfa-lipoová, působící jako silný antioxidant – to jsou tři hlavní účinné složky přípravku Revitanerv strong.

revitanerv strong recenze

 

Pro pořádek se sluší říci, že společnost Glenmark Pharma uvedla na náš trh hned dva podobné přípravky: Revitanerv a Revitanerv strong. My jsme se rozhodli sáhnout při recenzi ihned po silnějším a komplexnějším složení, protože právě Revitanerv strong bývá v ordinaci neurologů nebo rehabilitačních lékařů doporučován nejčastěji.

Měli byste vědět:
Glenmark Pharmaceuticals Ltd. je nadnárodní integrovaná farmaceutická společnost s vlastní výzkumnou a vývojovou základnou.

Celý koncept je založen na maximální účinnosti a jednoduchosti. Není tedy nutné brát několik tablet denně nebo podpořit účinnost přípravku např. dietetickými nebo režimovými opatřeními. Stačí 1x denně během jednoho z hlavních jídel zapít jednu tabletu Revitanerv strong sklenicí vody.

Jaké slibuje účinky?

Všechny účinné látky působí vzájemně v tzv. synergii. To znamená, že jsou navrženy tak, aby se ve svých účincích navzájem posilovaly a podporovaly. A co všechno může Revitanerv strong svým uživatelům nabídnout?

  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy (vitamíny B1, B2, B3 a B6)
  • přispívá k normální funkci štítné žlázy a normální funkci imunitního systému (selen)
  • přispívá k normální psychické činnosti (niacin, vitamíny B1 a B6 )
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamín E)
  • přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, některých neurotransmitterů a vitamínu D ( vitamín B5 a kyselina pantotenová)
Měli byste vědět:
Neurotransmitter je nízkomolekulární chemická látka, sloužící k přenášení vzruchů v nervové soustavě.

Proč ho užívat?

Důvody vedoucí k doporučení přípravku jsou různé. Nejčastěji mohou slyšet doporučení k jeho užívání například lidé trpící karpálními tunely, neuropatií, bolestí zad, onemocněním nervů v nohou, osoby toužící po zlepšení citlivosti dolních končetin, a pacienti trpící degenerativním nervovým onemocněním či při psychickou úzkostí. A silnou skupinu uživatelů tvoří rovněž osoby s náročnou rekonvalescencí např. po operaci nebo utrpěném úrazu končetin.

 

Revitanerv Strong porovnejte ceny na heureka.cz

Revitanerv strong složení

Přípravek Revitanerv strong by neměly užívat osoby se zvýšenou citlivostí na některou ze složek přípravku. Není vhodný ani pro děti nebo těhotné a kojící ženy. Revitanerv strong není učen jako náhrada pestré stravy.

Revitanerv strong složení:
Kyselina alfa-lipoová 500 mg, ginkgo biloba extrakt 40 mg, niacin 24 mg, vitamin E 18 mg, kyselina pantothenová 9 mg, vitamin B6 2,1 mg, vitamín B2 2,1 mg, vitamín B1 1,65 mg a selen 82,5 ug.

 

 

Revitanerv strong dávkování

Jak jsme již zmínili výše, užívání přírodního doplňku stravy Revitanerv strong je velmi jednoduché. Stačí 1x denně během libovolného jídla zapít 1 tabletu sklenicí vody. Jde o doporučené dávkování, které není vhodné překračovat. Výjimku může tvořit doporučení lékaře. Během prvního týdne je možné užívat dvě tablety za den, a později se již držet stanoveného dávkování. Bez porady s odborníkem však k takovému kroku nikdy nepřistupujte!

Minimální délka užívání pro dosažení optimálních účinků se pohybuje okolo 8 týdnů (dvě balení přípravku Revitanerv strong).

Měli byste vědět:
Nástup účinků je individuální. Zatímco někdo pocítí zlepšení již po jednom dni, při obtížnějších diagnózách se mohou první výsledky dostavit za 2-3 měsíce. Pokud ani v této době k žádnému zlepšení nedojde, doporučujeme opětovnou návštěvu odborníka a upravení léčby.

Revitanerv strong velikost balení

Přípravek Revitanerv strong pro lepší funkci nervové soustavy určený pro dospělé s vysokým obsahem vitamínů a minerálů seženete v každé lepší lékárně. K dostání je balení s 30 tabletami, jež pohodlně vystačí na jeden měsíc běžného užívání.

Náš tip:
Ve stejné velikosti je k dostání i přípravek Revitanerv. Z vlastní zkušeností však doporučujeme už při nákupu obětovat několik desetikorun navíc a pořídit si Revitanerv strong. Nástup účinku bývá rychlejší a výraznější.

Revitanerv strong cena

Při koupi vás může zaskočit snad jen poněkud vyšší cena. V době psaní této recenze byla nejlevnější akční cena v lékárnách 232 Kč. Bez akce je však běžné k dostání za cenu okolo 400 Kč. Vyplatí se tedy pátrat po výhodných cenových nabídkách.

Revitanerv Strong porovnejte ceny na heureka.cz

Revitanerv strong příbalový leták

Často se ptáte také na vedlejší účinky. Příbalový leták nás informuje, že Revitanerv strong žádné nemá. Na internetových diskuzích je pak čas od času k vidění mírná nevolnost po požití, jež však sama od sebe brzy odezní. Je možné ji eliminovat tím, že přípravek užijete až v průběhu dne (nikoliv ráno), a to vždy s jídlem. Jiné nežádoucí účinky jsme nezaznamenali.

Měli byste vědět:
Přírodní doplněk stravy Revitanerv strong vždy skladujte při optimální teplotě (15-20°C) na suchém a tmavém místě. Udržujte mimo dosah dětí!

Revitanerv strong

Revitanerv strong zkušenosti

A co říkají na Revitanerv strong skuteční uživatelé? Reakce se různí, ale vesměs jsou pozitivní. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější z diskuzí a internetových lékáren.

„Já mám zkušenost. Bolely mě záda, občas i brněly konečky prstů na rukách. Brala jsem to cca dva měsíce (to se doporučuje), ale zabralo to už po měsíci. Myslím, že to zrovna obsahuje komplexně vitamíny B. „Viki
„Tento produkt mi doporučil lékař. Už po 14 dnech užívání pociťuji zlepšení a ústup mého problému s nohou…..porušený nerv po opichu. Už nikdy si nenechám žádný opich aplikovat. „ Zdroj: Heureka.cz
„Mě teď byl Revitanerv taky doporučen. Mam velmi Macnerův autoimunitní onemocnění Systémová sklerodermie a k tomu Raunaudův syndrom (ledové ruce, bělání, modrání ). Zatím beru 3 neděle, ale co je pozitivní, přestala mě bolet záda a nemam již křeče do nohou. Takže budu v naději, ze mi to zlepší i ruce, užívat nadále. „ Hanka
„Užívám na doporučení lékařky na neurologické potíže a zdá se mi, že opravdu pomáhá. „ Zdroj: Heureka.cz
„Tento lék velmi pomohl mému manželovi po operaci plotének. Záda se mu rychle zahojila a už může zase fungovat. „ Marie
Náš tip:
„Přípravek beru delší dobu a pociťuji úlevu od mravenčení v nohách. Je to na dlouhodobé užívání Přípravek doporučuji, hlavně diabetikům. „

Revitanerv strong recenze – závěrečné doporučení

Díky komplexní skupině vitamínů B, kyselině alfa-lipoové, extraktu z Ginkgo biloby, niacinu a dalším látkám, které Revitanerv strong obsahuje, jde podle našeho názoru o velmi dobrý doplněk stravy, dodávající organismu všechny potřebné živiny důležité pro správné fungování nervové soustavy. Kromě toho přináší i další benefity jako podporu imunity, normální funkci štítné žlázy či imunitního systému.

Pokud vám ho tedy lékař doporučí, určitě ho vyzkoušejte. A máte-li pocit, že vaše nervová soustava není zcela v pořádku a potřebovala by tak trochu „nakopnout“, můžete se vydat do lékárny i bez doporučení. Jsme si jistí, že nebudete litovat.

Podobné příspěvky