RAW stravování

Chcete se vyhnout nepříjemným civilizačním chorobám? Nebaví vás neustálý boj s obezitou či věčnou únavou, na které má svůj podíl i vaše životospráva? V tom případě vsaďte na RAW stravování, které pohltilo již celou řadu lidí po celém světě. Náš cíl byl jasný, a sice nabídnout zákazníkům zdravé pokrmy z kvalitně vybraných surovin a to za pomoci pečlivé přípravy. Díky vaší touze po tom, udělat za nezdravým životním stylem tlustou čáru, se nám tento koncept povedl dotáhnout do konce a vy díky němu jíte a cítíte se zdravěji.

Buďte vitální a plni energie

Neustálá únava nemá svou příčinu pouze ve vašem plném pracovním nasazení. Zárodek vaší únavy hledejte také v tom, co jíte. Možná ani netušíte, že veškeré pokrmy, které denně vídáte na svém talíři, mohou mít i zdravější podobu a dají vám i přesto stejné množství živin. Odpovědnost za to, co pozřeme, neseme pouze a jen my, tudíž na to nezapomínejme. Dejte si ráno místo hemenexu či volského oka, něco z rostlinných pokrmů a vězte, že chuťově i výživově, tento pokrm zastane vaší předchozí snídani a navíc vás i dokonale nakopne do nového dne. Budete se cítit vitálně a také plni energie, kterou v energetických nápojích najdete pouze stěží.

 

RAW strava nezatěžuje váš organismus

RAW stravování je po celém světě doslova hitem ve stolování. Tyto superpotraviny musíte buď milovat anebo nenávidět. Váš organismus nebude tak zatížen, vy se budete cítit svěžeji a co víc, problémy s nadváhou či jiné civilizační choroby u vás nebudou mít šanci. Jednoduše řečeno váš tato zdravá strava omladí o několik let. Osobní nadšení z jídla a také vnitřní klid, vám dají pouze pokrmy, které budou lahodit jak vašemu jazýčku, tak i vašim očím a tělu. Posezení u jídla se tak pro vás stane rituálem, který budete chtít nejednou zopakovat. Stavte se proto buď v našem bistru či si nechte kus zdraví přivézt až k vám domů.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *