Detoxikace a očista organismu

Detoxikace a očista organismu

Každý den přijímá lidské tělo spolu se stravou i množství škodlivých látek, které mají vliv na naše zdraví i životní energii. Detoxikace a očista organismu by se proto měla stát každoroční součástí životního stylu. A jedním z nejlepších prostředků je mořská řasa Chlorella.

Toxiny, bakterie ale i těžké kovy – to všechno může naše tělo zatěžovat. Muži si jako první obvykle všimnou vyšší únavy a horší erekce, ženy pak pocítí problémy s pletí a početím dítěte. Detoxikace a očista organismu dokáže z tkání tyto škodliviny rychle a šetrně vyloučit. Zlepšení zdraví je takřka okamžité. Nemusíte držet žádné drastické diety, vyzkoušejte zázrak zvaný Chlorella, díky které bude detoxikace a očista organismu hračkou i pro laiky.

 

Detoxikace a očista organismu začíná v tlustém střevě

Ano, právě tlusté střevo je zodpovědné za pronikání prospěšných i škodlivých látek do našeho organismu. Obývají ho užitečné bakterie, které dokáží optimalizovat naše trávení a tím zprostředkovaně i imunitní systém. Špatná střevní mikroflóra bývá hlavní příčinou zanesení těla škodlivinami a toxiny.

 

Mořská řasa Chlorella (Chlorella pyrenoidosa) dokáže obnovit populaci zdraví prospěšných bakterií a vrátit trávení do rovnováhy. Zajištěna je i detoxikace a očista organismu, protože Chlorella na sebe dokáže navázat všechny špatné látky a vyloučit je z těla. A v neposlední řadě dokáže Chlorella také opravovat a hojit tkáň střevní stěny.

 

Chlorella se postará o to, aby vaše detoxikace a očista organismu byla maximálně jednoduchá. Je k dostání v prášku nebo lisovaných tabletách. Nejprve sněžte jednu tabletu Chlorella nebo její ekvivalent v podobě 1 gramů prášku a 24 hodin vyčkejte. Jestliže se do 24 hodin neprojeví žádná kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce, může vaše detoxikace a očista organismu pokračovat.

 

Chlorella je citlivá na dávkování. V případě, že jste ji nikdy neužívali, začněte s 0,4 – 0,6 gramy denně. Postupně dávku zvyšujte až na 1,5 – 2,5 gramu. V případě akutních problémů může léčebná dávka v rozmezí dvou až čtyř týdnu atakovat i hranici 2,6 – 4 gramů.

 

Chlorella je vhodná pro děti od 12 let i těhotné a kojící ženy. Vždy ale platí, že detoxikace a očista organismu by měla pokud možno proběhnout ještě před samotným otěhotněním, aby vyvíjející se plod nezatěžovaly škodlivé volné radikály z matčina organismu.