Prodetox recenze
Recenze

Prodetox recenze

Jen málokdo z nás se stravuje zcela správně. Dímy tomu se v těle nevyhnutelně časem hromadí nečistoty a odpadní látky, které brání jeho správnému fungování a maří tak například i naše snahyo hubnutí. Nejkomplexnější a nejsilnější detoxikační směs na trhu Prodetox s nimi ale umí rychle a účinně zatočit.

Naše tělo funguje jako dokonalý stroj. Bez pravidelného čištění se ale neobejde. Prodetox recenze vám ukáže, jak důležitá pro jeho fungování tato činnost je, a navíc přidá dobré rady, jak ji provést rychle, účinně a příjemně.

Recenze prodetox
Prodetox balení 30 sáčků

Prodetox recenze – očista vedoucí ke zdraví

Nejvíce nežádoucích látek se ukládá v našem trávicím systému, především kvůli jeho délce a členitosti. Právě tady jde ale o velmi nebezpečný proces, protože usazené nečistoty a škodliviny brání správnému vstřebávání živin a odvádění přebytečných tuků, a navrch poškozují životní cyklus prospěšných bakterií, které naše střeva obývají.

Prvním příznakem rozhozeného trávení bývají průjmy a plynatost, později se dostavují zácpy, neustávající kručení v žaludku a nakonec i bolest v oblasti žaludku a střev. Přípravek Prodetox nežádoucí obsah střev účinně ředí a přispívá tak k jeho bezproblémovému vyloučení. Úleva od potíží přichází během několika dnů. Počítat musíte jen s častějším nutkáním na stolici, jež je důsledkem oživení trávicího traktu a návratu k jeho správnému fungování.

Kromě žaludku a střev působí Prodetox detoxikačně také v játrech, která rovněž zbavuje usazených škodlivin a zlepšuje tak jejich schopnost čištění protékající krve.

Víte kolik cizorodých a odpadních látek má v těle průměrný člověk?
-průměrný člověk v sobě nosí až 3 kilogramy cizorodých a odpadních látek.
-v případě obézních lidí to může být až 10 kg!

Detoxikace s Prodetoxem vás těchto nežádoucích toxinů může zbavit už za 14 dní. Poznáte to na ručičce váhy i na svém sebevědomí!

Prodetox recenze – složení výrobku

Přípravek Prodetox obsahuje celkem 25 složek působících ve vzájemné synergii, které jsou nezbytné pro správnou funkci orgánů v našem těle. Unikátní komplex 5v1 působí velmi uceleně a zahrnuje tyto komponenty:

Prodetox složení výrobku

 • Přírodní rozpustná vláknina, která optimalizuje pohyb a funkci střev.
 • Detoxikační látky, vyplavující nečistoty usazené v organismu.
 • Přátelské bakterie, jež znovu osídlí vaše střeva a vytlačí tak nežádoucí mikroorganismy, které se v nich díky špatnému trávení usadily.
 • Pročišťující byliny, které podporují účinky ostatních složek a zlepšují trávení a vylučování žaludečních šťáv rozkládajících potravu.
 • Směs antioxidantů, chránících buňky před škodlivým působením volných radikálů. Působí preventivně proti rakovině.

V Prodetoxu najdeme potřebné denní množství antioxidantů.

Rozpustná vláknina v přírodním doplňku stravy Prodetox je zastoupena v množství 1,4 g (doporučená denní dávka pro dospělého člověka se pohybuje mezi 10-20 g). Jde o vyváženou směs pocházející z jitrocele, guarové gumy a pektinu z jablek, omezující hlad a dodávající déletrvající pocit sytosti. Pomáhá tak omezit nadbytečný příjem potravy a především nejrůznějších nezdravých svačinek (sušenek, chipsů apod.), které si dopřáváme v případě, že nás běžné jídlo tak úplně neuspokojí.

Prodetox zkušenosti
Prodetox sáčky

Prodetox recenze – jak se používá?

Prodetox najdeme na našem trhu ve formě praktických sáčků, obsahujících prášek rozpustný ve vodě s příjemnou chutí čerstvých pomerančů. Výsledný nápoj je pro naše tělo mnohem lépe stravitelný než různě těžce polykatelné tablety a jeho účinnost pro zaznamenáte velmi brzy.

 • Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 1 sáček Prodetoxu denně.
 • Děti ve věku 6-12 let užívají poloviční dávku.

V této recenzi musíme zdůraznit, že doporučený mechanismus užití pro maximální efekt přípravku je 1 hodina před prvním jídlem dne, což může pro některé z nás znamenat mírnou úpravu denního režimu. Pokud trpíte zácpou nebo jinými akutními problémy trávicího traktu, je možné denní dávku zdvojnásobit, ovšem po dobu maximálně 14 dnů.

Doporučení
Každý sáček doporučujeme rozpustit ve 2 dl vody. Pokud by vám jeho chuť přišla příliš intenzivní, lze množství vody i zdvojnásobit.

Upozorňujeme na velmi důkladné provedení sáčků. Sáčky jsou navrženy tak, že velmi dobře chrání přípravek Prodetox před vnějšími vlivy. Díky tomu se ale sáčky zároveň těžko otevírají, proto mějte vždy při ruce nůžky.

Pro základní očistu organismu postačí užívat 1 balení Prodetoxu v tzv. zrychleném režimu 2 sáčků denně. Vaše tělo se tak zbaví nečistot a škodlivin již za 14 dní. Ruku v ruce s tím ale musí jít i změna jídelníčku a životního stylu. Pokud se během 14 dnů nedokážete vzdát svých oblíbených pochutin a zároveň zařadit do svého jídelníčku větší množství libového masa a zeleniny, doporučujeme v užívání Prodetoxu ještě vytrvat. Postačí 1 sáček denně.

Prodetox recenze – co byste měli vědět

Mnoho lidí může překvapit opravdu rychlý nástup účinků Prodetoxu, který je donutí navštívit toaletu již velmi brzy po jeho požití. Až po dobu 4 dnů se mohou dostavovat průjmy, proto začněte s užíváním Prodetoxu pokud možno během prodlouženého víkendu nebo si alespoň neplánujte žádné náročnější zaměstnání mimo dosah WC.

Pocítíte patrně také větší poptávku po tekutinách, které pomáhají tělu ředit stolici a účinně tak odplavovat toxiny pryč. Dbejte proto na optimální pitný režim a vždy mějte po ruce láhev s vodou.

Prodetox – výhody a nevýhody

Pokud stále zvažujete, jestli je právě pro vás Prodetox tou nejlepší volbou, porovnali jsme výhody i nevýhody tohoto produktu.

Výhody přípravku Prodetox

 • snadné užívání
 • příjemná chuť
 • rychlý nástup účinku
 • vhodný pro dospělé i děti
 • nástup pravidelné stolice
 • zvýšení imunity
 • podpora funkce trávicího traktu a střev

Nevýhody přípravku Prodetox

 • sáčky se těžko otevírají
 • během detoxikační kúry je zvýšena potřeba tekutin
 • někteří lidé mohou dočasně trpět průjmy
 • vyšší cena za balení

Prodetox recenze – cena 

Jedno balení Prodetoxu (30 sáčků) pořídíte v e-shopu Prodetox.cz již od 799 Kč. S počtem zakoupených balení cena samozřejmě klesá a navíc můžete využít i dalších výhod, které vám nákup přímo od distributora přináší.

Předně jde o slevový kupón ke každé objednávce (opakované nákupy jsou díky tomu vždy výhodnější), denní garance vrácení peněz a velmi levné poštovné, které činí pouhých 59 Kč po celé ČR. Své problémy navíc můžete začít řešit okamžitě, díky doručení obvykle do druhého dne.

 

Overall
96.7%
96.7%
 • Zdravý životní styl - 100%
  100%
 • Chuť - 98%
  98%
 • Cena - 92%
  92%

Na závěr recenze Prodetox

Přípravek Prodetox má mnoho výhod, podporuje detoxikaci organismu,zvyšuje imunitu a podporuje přirozené hubnutí
Vyzkoušejte sami výhody maximálně účinné detoxikace organismu. Recenze na Prodetox na internetu jsou převážně kladné. Rozšiřte i vy řady spokojených uživatelů a detoxikujte své tělo právě teď!

Nejlevněji se dá PRODETOX pořídit přímo u výrobce.

 

 

Similar Posts