Recenze ketofit

KetoFit recenze

Naše KetoFit recenze  Vám představí  dietu speciálně určenou pro ženy, která  se může pochlubit tím, že zcela zavrhuje hladovění a naopak podporuje hubnutí na základě optimálního příjmu výživově hodnotného jídla.

Recenze diety ketofit

S dietami má většina žen neodmyslitelně spojený tzv. JOJO efekt, který se dostaví velmi brzy poté, co z diety přejdou zpět na běžnou stravu. Jde o přirozený proces, ve kterém se tělo snaží dohnat chybějící živiny a naplnit tak naše základní touhy, které bojují proti pocitu hladu.  Dobře navržená dieta by proto negativní efekt v podobě hladovění a sníženého příjmu tělu prospěšných výživových prvků obsahovat neměla.  A právě taková je i ketodieta postavená na přípravcích KetoFit. Může ale skutečně fungovat nebo jde o další zbytečně vyhozené peníze, kterých zkušené dietářky promrhaly už nepočítaně?

KetoFit recenze

Co je KetoFit?

Zjednodušeně řečeno KetoFit je široká řada produktů, sestavených podle nejnovějších poznatků z oblasti zdravé výživy, jejichž pravidelná konzumace dokáže v těle nastartovat příznivé metabolické procesy a podpořit tak spalování tuků.

Hned na úvod je třeba říci, že v první fázi je třeba používat výhradně  potraviny KetoFit , aby byla co nejrychleji v těle navozena hubnutí prospívají ketóza a nebyla dále nijak narušována. Občas je do jídelníčku možné zařadit pouze malé množství čerstvé zeleniny a dostatečné množství tekutin. První fáze diety trvá přibližně tři týdny, poté uživatelka postupně přechází na zdravou stravu a množství KetoFit potravin ve svém jídelníčku snižuje. K úbytku hmotnosti dochází i poté a navíc nehrozí příchod JOJO efektu, jak si povíme později.

Nemusíte se však bát žádného stereotypu. Na stránkách KetoFit najdete množství zajímavých receptů pro vaši první, druhou i třetí fázi hubnutí. I klasická KetoFit jídla si tak můžete ochutit a ozvláštnit tak, abyste se na jejich konzumaci vyloženě těšili. Na druhou stranu chutnají dobře i sama o sobě, takže ani při té nejrychlejší přípravě (spočívající obvykle v zalití teplou nebo studenou vodou, příp. krátkému osmažení na malém množství zdravého oleje) nebudete ochuzeni o báječné chuťové zážitky.

 

Co je to ketodieta?

NE HLADOVĚNÍ – to je hlavní heslo ketodiety, která naopak doporučuje konzumaci menšího množství výživného jídla během celého dne. Všechny potraviny obsahují velké množství bílkovin a omezují množství cukru v krvi. Tělo je tedy donuceno čerpat zásoby energie z usazeného tuku a dochází k vyloučení jeho částí, tzv. ketonů do krve, odkud jsou odčerpávány svaly jako primární prvky energie. Nejde tedy o žádné „zázračné odplavení tuku,“ nýbrž o jeho co nejefektivnější využití. Tukové zásoby jsou postupně rozkládány a zužitkovávány.

Pokles hmotnosti při ketodietě nemá tak rychlý nástup jako u některých jiných typů redukčního stravování, to ale má svůj dobrý důvod. V tuku se totiž ukládají i škodliviny, které se při jeho rozložení uvolňují do těla a musí být odstraněny játry. Příliš velké množství těchto toxinů nedokáže naše přirozená čistička krve dostatečně rychle zlikvidovat a dochází tak k jejich kolování v těle, což může mít špatný vliv například na zdraví vnitřních orgánů.
Dobré vědět:
I při třítýdenním dodržování ketodiety mohou být vaše  jaterní testy  zvýšené, zvláště v případě, že máte silnou nadváhu nebo jste dokonce obézní a dochází tak k rychlejšímu úbytku většího množství tuku najednou. Vyplatí se proto svěřit do péče některého z odborníků na výživu, který může vaše jaterní testy sledovat a podle výsledků dietu upravovat. Lidé s jaterními problémy by měli vždy ketodietu konzultovat se svým ošetřujícím lékařem!

KetoFit jak moc chcete zhubnout?

Jak už jsme předeslali, ketodieta s výrobky KetoFit potřebuje ze strany uživatelky silnou vůli, protože v prvních 2-3 týdnech je povolena převážně uměle připravená KetoFit strava.  Jakýkoli zásah do tohoto vyváženého jídelníčku může probíhající ketózu zpomalit nebo dokonce zcela přerušit.  Nejde o tak velký problém, jak se může na první pohled zdát. KetoFit má totiž velmi pestrý jídelníček s mnoha pokrmy a jejich chuťovými variacemi a odepřít si nemusíte ani čokoládový koktejl nebo speciální ketočokoládu s 80% kakaa! Nutkání na sladké a další pamlsky obvykle přetrvává jen první 2-3 dny, poté se hladina cukru v krvi ustálí a tělo se začne orientovat na energii dostupnou v tucích.

TIP:
TIP: Velmi nebezpečný je alkohol, který ketózu zcela zastavuje a to již při malém množstvím. Naopak pokud se nedokážete vzdát denní kávy, dopřát si ji můžete, jen počítejte se zpomalením hubnoucího procesu.

3 varianty ketodiety podle vašich požadavků

 • 3-týdenní kúra KetoFit pro rapidní úbytek váhy – nejčastěji používaná varianta. Během plných 21 dnů jsou povoleny pouze výrobky KetoFit, poté uživatelka postupně přechází na zdravou stravu (cílem je konzumovat pouze 2 KetoFit jídla denně).
 • 2-týdenní KetoFit kúra pro mírný úbytek hmotnosti – jídelníček vhodný pro všechny, kteří chtějí zhubnout jen pár kilogramů např. do plavek nebo do svatebních šatů. 14 dní konzumujete pouze jídla KetoFit, dalších měsíc pak kombinujete KetoFit s běžnou stravou.
 • Lehká preventivní KetoFit kúra – hodí se pro nastartování metabolismu u žen, jež začaly přibírat bez zjevné příčiny. Tato kúra spočívá v okamžitém kombinování KetoFit produktů s běžným jídelníček až do požadované úpravy hmotnosti.ketofit croissant

KetoFit recenze jak vypadá dieta?

Díky jednoduché a rychlé přípravě pokrmů, které se v drtivé většině pouze zalévají horkou vodou nebo mlékem, není dodržování ketodiety nijak časově omezující a připravit si tak například chutnou a výživnou snídani vám nezabere včetně její konzumace déle než několik minut. Dietu tedy můžete bez problémů dodržovat i v práci nebo během svých koníčků. A jak takový jídelníček podle ketodiety s přípravky KetoFit vypadá?

 •  Snídaně, 07:00:  Koktejl KetoFit (vybírat můžete z 16 příchutí)
 •  Dopolední svačina, 10:00:  Koktejl KetoFit (vybírat můžete z 16 příchutí)
 •  Oběd, 12:00:  Svíčková omáčka KetoFit s přidanou čerstvou zeleninou
 •  Odpolední svačina, 14:00:  Kaše nebo polévka KetoFit, ochucená kořením nebo bylinkami
 •  Večeře, 19:00:  Omeleta KetoFit, doplněná o čerstvou zeleninu, sýr či bylinky
 •  Pozdní svačinka (max. hodinu před spaním):  chlebové krekry KetoFit
Zakoupit samozřejmě můžete i samostatné výrobky nebo koktejly a vyzkoušet tak jejich chuť a pocit sytostí, který vašemu tělu dodají, na vlastní kůži.

Pokrmy je možno různě doplňovat a obměňovat díky široké nabídce v e-shopu Ketofit.cz. Pokud to myslíte se svým zdravím opravdu vážně, vyplatí se nakoupit zvýhodněné balíčky na více týdnů dopředu, jejichž cena je výhodnější a vy se tak můžete díky KetoFit dietě stravovat dokonce levněji, než kdybyste si vařila sama! A to navíc bez starostí a „provařeného“ času.

KetoFit na týden

Týdenní balíček KetoFit vám poslouží i jako ideální seznamovací kúra. Zjistíte, zda vám bude nastavený proteinový režim vyhovovat a seznámíte se i s chutí jednotlivých jídel.

Nejkratší možnou fází vašeho hubnutí, vhodnou pro ztrátu 1-2 kilogramů, je KetoFit na týden. V zásadě jde o takový malý startovací balíček s 36 porcemi jídel, vhodných pro všechny tři fáze diety. Jmenuje se Týdenní proteinová Super Dieta a rozhodně má co nabídnout.

A co v něm získáte?

 • 5x žampionovou polévku (sáček 29 gramů)
 • 5x česnekovou polévku (sáček 29 gramů)
 • 2x proteinový koktejl (3 porce, každý sáček 25 gramů)
 • 1x proteinovou sýrovou omeletu s pórkem (10 porcí, 320 gramů)
 • 1x proteinové smoothie v kombinaci jahoda-banán-kokos-jablko (10 porcí, 300 gramů)
Všechna jídla připravíte do deseti minut, tak jak je ostatně u KetoFit zvykem. Nemusíte nic počítat ani si zapisovat kalorie. Stačí si po dobu jednoho týdne dopřát proteinová jídla KetoFit 5x denně a těšit se na výsledky. Uvidíte, jak tělesný tuk doslova mizí a to bez pocitu hladu nebo jiného nepohodlí.

TIP:
Každá porce Týdenní proteinové Super Diety KetoFit obsahuje všech 26 životně důležitých vitamínů a minerálů. Stará se tak o správnou pigmentaci vlasů a pokožky, chrání pevnost vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich půvabný a krásný vzhled. Nehrozí vám tedy vypadávání vlasů, lámavost nehtů, šupinatá kůže apod. jako u jiných – jednostranně zaměřených diet.

Jestliže už doma šejkr máte, můžete z dárků vybírat i dál. K dispozici jsou proteinové těstoviny keto Risoni KetoFit 30 gramů nebo proteinová keto PalaČinka (25 gramů, které vystačí na 1,5 porce).

 

To však není vše: Můžete se těšit i na dárek v podobě praktického šejkru, přehledný manuál, jež vás celou dietou provede a také komplexní podporou výživových poradkyň on-line nebo po telefonu a to 7 dní v týdnu. A příchutě koktejlu si můžete zvolit podle sebe. Výběr není nijak omezen, k dispozici máte opravdu kompletní portfolio se vším všudy.

 

Měli byste vědět:
Na vyzkoušení KetoFit diety se skvěle hodí také Zkušební balíček. Najdete v něm oblíbenou proteinovou sýrovou omeletu s pórkem, tři porce proteinového koktejlu, rajskou polévku, těstoviny keto Risoni KetoFit a proteinový croissant společně se vzorkem keto jamu zdarma.

KetoFit balíčky

Tím však nabídka výhodných KetoFit balíčků nekončí. Zatímco jiné dietní programy se zpravidla omezují jen na jejich striktní rozdělení podle délky trvání, KetoFit vychází vstříc i mnoha vašim přáním. K dispozici je tak například:

 • 4x proteinový koktejl ve 14 příchutích
 • Balíček Výletník obsahující ketonová jídla, určená pro přípravu na cesty a to na rovných 10 dní
 • Keto dieta na 2 týdny
 • Keto dieta na 3 týdny (ve dvou variantách)
 • Keto dieta na 4 týdny (ve dvou variantách včetně oblíbeného čoko mixu)

Ve všech případech jde o cenově zvýhodněné mixy a jejich složení si lze v rámci možností i upravovat. Vždy vás tedy pořízení takového balíčku vyjde lépe, než kdybyste si jednotlivá jídla a nápoje pořizovali zvlášť.

 

TIP:
Všechny balíčky vyjma koktejlového také obsahují dárek navíc. Podle velikosti může jít například o již zmíněný šejkr, těstoviny nebo PalaČinku, ale také o Detoxikaci organismu KetoCare (která pomůže vaše hubnutí účinně nastartovat) nebo třeba FitKao – jediný kakaový nápoj, určený přímo pro proteinovou dietu či Proteinové Smoothie jablko-kokos.

KetoFit recepty

Během své diety však samozřejmě nebudete odkázání jen na před připravená jídla. Ukážeme vám, jak jsou jednotlivé recepty KetoFit jednoduché i to, jak je můžete bez obav vylepšit. Tzv. povolených surovin k dochucování i úpravě jídla je totiž dost a dost – od mnoha druhů koření až po rozsáhlý seznam zeleniny apod. Každý den si tak můžete připravit docela nové a chutné jídlo, takže se vám KetoFit dieta jen tak neomrzí.

Jídla je možné připravit s vodou i s mlékem. Použití vody zesiluje hubnoucí efekt, což je vhodné zejména při nižším stupni obezity. Naopak zdravé hubnutí, při němž potřebujete ztratit opravdu velké množství tuku, lépe nastartujete přípravou jídel s mlékem. To účinek hubnutí mírně zpomaluje a zároveň brání přetížení organismu při dlouhodobé proteinové dietě.

Jídla lze už od prvního dne libovolně kombinovat – výjimku mají pouze některá a vždy jí najdete vypsánu v podrobném návodu k použití produktu. Například platí, že v jídelníčku první fáze by se nemělo objevit více než jedlo jídlo denně připravené na tuku.

A co se stane, pokud i přesto sáhnete po některé z potravin, které nejsou uvedeny v seznamu povolených? Bohužel, vyřadíte účinek ketodiety na 1-2 dny, takže pozor na všechny hříšky!

KetoFit produkty na co se můžete těšit?

Oproti jiným proteinovým dietám má KetoFit velkou výhodu ve svém širokém portfoliu produktů. Najdete tu totiž nejenom klasická jídla, určená pro konzumaci 5x denně (smoothie, kaše, polévky apod.), ale také chuťovky pro zahnání mlsné nálady nebo třeba praktické müsli tyčinky, díky nimž můžete hlad snadno zahnat i na cestách.

A jak vypadá kompletní nabídka produktů KetoFit?

 • PROTEINOVÉ KOKTEJLY
 • PROTEINOVÉ OMELETY
 • PROTEINOVÉ POLÉVKY
 • PROTEINOVÉ TYČINKY
 • PROTEINOVÉ KAŠE
 • PROTEINOVÉ PEČIVO
 • PROTEINOVÉ TĚSTOVINY
 • PROTEINOVÉ DEZERTY
 • PROTEINOVÉ SMOOTHIE
 • PROTEINOVÉ DOPLŇKY

A je to přesně takové, jak to vypadá. V rámci ketodiety KetoFit si tak skutečně můžete dopřát jindy zakázané produkty – např. pečivo nebo těstoviny. Musíte se jen řídit doporučenou fází diety, jinak je vše jen a jen na nás.

 

TIP:
Nezapomeňte sledovat také kategorie Výhodně balíčky a Akce. V té první najdete sestavené hubnoucí balíčky přesně na míru. To však neznamená, že musíte jen kliknout a objednat. Můžete si zvolit z mnoha příchutí u koktejl, smoothie apod. a ketodietu si tak přizpůsobit přesně na míru – a to za tu nejlepší cenu. Kategorie akce zase často zlevňuje ty nejoblíbenější skupiny jídel, např. omelety, polévky apod.

Ketodieta

Tipy na nejlepší produkty od KetoFit

Nemůžete si vybrat z bohaté nabídky? Nechte se inspirovat tím, co nejvíce chutnalo nám. Dáme vám tipy na celé kategorie i konkrétní produkty.

 

KetoFit koktejly – každý den jiná příchuť

Na přípravu jsou velmi jednoduché a přitom skvěle zasytí a můžete si je vzít s sebou opravdu kamkoliv. Navíc nabízí neuvěřitelných 26 příchutí. Lze je připravit s mlékem i vodou a regulovat můžete i intenzitu chuti, a to díky příchuťovým tabletám. To je v rámci ketodiet šikovná a poměrně raritní vychytávka. Opravdu není problém regulovat intenzitu chuti podle sebe nebo dokonce zkombinovat několik chutí dohromady Navíc tyto příchutě můžete použít i při přípravě dalších KetoFit produktů – třeba u smoothie nebo sladkých kaší.

A jaké příchutě mají pro vás koktejly KetoFit nachystány?

 • čokoláda
 • karamel
 • lískový oříšek
 • černý rybíz
 • cookies (sušenka)
 • lesní jahody
 • malina
 • mandarinka
 • espreso
 • mango
 • višeň
 • vanilka
 • banán
 • ananas
 • kokos
 • pistácie

Příprava koktejlů je snadná

Můžete je připravit buď s vodou nebo vodou a mlékem. První varianta je vhodná pro intenzivní hubnutí při nižších stupních obezity. Naopak kombinace s mlékem rychlost hubnutí redukuje, což se hodí v případě, že je přirozený úbytek tuku příliš rychlý.

Příprava s mlékem

 • 100 ml vody
 • půl tablety požadované příchutě
 • 240 ml mléka
 • 25 gramů proteinového prášku

Nejdřív rozpusťte ve vodě příchuťovou tabletu, poté jí zalijte mlékem a vše smíchejte s proteinovým práškem. Nejlépe to jde v šejkru. Počkejte deset minut a můžete si svůj KetoFit koktejl beze zbytku užít. Skutečně je vhodné vyčkat, nápoj pak získá mnohem krémovější konzistenci. A pokud používáte KetoFit koktejl na ráno, není problém ho připravit už den předem a přes noc uložit do lednice. Ráno ho jednoduše vypijte a mezitím připravte i další dávku. Takhle vychlazený je podle nás úplně nejlepší.

Příprava s vodou

 • 340 ml vody
 • půl tablety požadované příchutě
 • 25 gramů proteinového prášku

Postup je v podstatě stejný. Příchuťová tableta se lépe rozpustí, pokud ji předtím rozdrtíte. Opět doporučujeme deset minut počkat, k přípravě používat vychlazenou vodu – a samozřejmě měnit příchutě podle aktuální chuti a nálady. Nám nejvíce chutnala sušenka, malina, černý rybíz a mango, ale vybere si určitě každý.

KetoFit PalaČinky

Dají se použít jako sytý oběd i jako zákusek, když máte prostě a jednoduše chuť na něco dobrého. Mohou se chlubit obsahem 50 % proteinů a chutnají – no prostě jako od babičky. Jsou bezlepkové a bez přidaného cukru, hodí se tedy ke konzumaci i po ukončení proteinové dietě. Můžete si je dát vždycky, když budete mít chuť na něco sladkého.

 

Věděli jste, že:
Proteinové PalaČinky KetoFit pocházejí z nabídky partnerské firmy 4FITNESS? Jde o specialisty na výživu vrcholových sportovců, kteří se stejně jako KetoFit zaměřují na vyvážené, chutné a kvalitní složení A jednu PalaČinku se můžete při přepočtu na cenu za porci dopřát za pouhých 8 Kč.

Omelety KetoFit

Z podobného soudku jsou i omelety. Rychle je připravíte, zasytí a můžete si k nim přidat celou řadu povolené zeleniny – skvělé jsou například zelené fazolky. Nemusíte tedy jíst to stejné jídlo každý den – naopak.

Pojďme si na příkladu KetoFit omelet ukázat, jak komplexní je složení výrobků ketofit:

Omeleta KetoFit

Alergeny: Vejce, mléko a sója.

Složení: Vaječný bílek a žloutek v prášku (54,8 %); mléčné bílkoviny (emulgátor: sójový a slunečnicový lecitin); sůl; fruktooligosacharidy; směs bylinek (pažitka, estragon, kerblík) (1,4 %); koření; protispékavá látka: uhličitan hořečnatý; vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12); maltodextrin.

Ketofit slim protein složení

SMS pamatováček ohlídá pravidelnost jídla za vás

Jde o dárek, který si uživatelky pochvalují asi nejvíce. Po prvním zakoupení diety se stačí přihlásit na vás účet na KetoFit.cz a aktivovat SMS Pamatováček, který najdete ve spodní části nabídky. K aktivaci slouží tzv. kupón. Jde o číslo, jež se na vaší faktuře nachází vedle názvu koktejlu nebo hubnoucího balíčku. Jakmile ho aktivujete, jednoduše si nastavíte časy, v nichž vám má přijít upozornění na další pravidelnou porci jídel KetoFit. Už nikdy se tak nezapomenete najíst a to ani v tom největším shonu. Přijde vám totiž SMS, která vás na případný nedostatek okamžitě upozorní.

 

Měli byste vědět:
Dieta KetoFit splňuje veškeré legislativní podmínky, platné pro plnohodnotnou náhradu stravy. Jde o české výrobky vyráběné v Brně a schválené na celém území EU. A nesmíme zapomenout ani na to, že KetoFit poskytuje garanci vrácení peněz v případě, že s účinky nebudete spokojeni.

KetoFit recenze  co je ještě dobré vědět

 Původně byly produkty KetoFit vytvořeny českými odborníky pro vrcholové sportovce . Plně splňují legislativní podmínky pro plnohodnotnou náhradu stravy a garanci kvality potvrzuje i jejich plošné schválení po celé EU. Pro dobré výsledky ketodiety není bezpodmínečně třeba sportovat, nicméně díky zvýšené fyzické aktivitě jsou výsledky rychleji viditelné.

Nemusíte si odepírat teplá jídla ani nejrůznější pochutiny a dobroty, produkty KetoFit myslí i na tyto oblasti. Díky této dietě sestavené předními odborníky navíc není nutné studovat složité výživové tabulky nebo uměle doplňovat vitamíny do jinak chudé stravy. Vše za vás již spočítaly a vytvořily ty nejlepší mozky v oblasti fitness výživy a vám tak stačí užívat si plodů jejich pečlivé a dlouholeté práce.

Zdůrazňujeme, že dieta KetoFit je určena hlavně pro ženy, u kterých funguje spalování tuku díky ketóze mnohem lépe než u mužské populace.

Ketotit nejčastější mýty  stravování

Může se stát, že vaše váhové úbytky nebudou zdaleka tak optimistické, jak jste čekali. Zjistili jsme, které chyby uživatelé proteinových diet dělají nejčastěji – a na co si tedy máte dát pozor.
Největším prohřeškem je nedodržení stravovacího plánu. Pět porcí bílkovin denně je nezbytných pro to, abyste si svou váhu „nenahonili“ rychlým shazováním svalové hmoty, což je bohužel u většiny redukčních diet téměř pravidlem. Naopak. Vysoký obsah bílkovin ve stravě svaly chrání. Nesnažte se tedy ušetřit tím, že některá jídla vynecháte, navážíte si koktejl z menšího množství proteinu apod. Riskujete, že díky těmto zdánlivým maličkostem celé své předchozí snažení zahodíte.

A stejné je to s pečivem. KetoFit nabízí několik druhů bezlepkového proteinového pečiva, ovšem někdy může být chuť na rohlík silnější než vy. Nic se přece nestane, když si dopřejete jeden denně – nebo ano? Až budete příště váhat, vzpomeňte si, že jeden rohlík obsahuje asi 25 gramů sacharidů – což je více než dost na to, aby proces ketózy (a s ní i odbourávání tukové tkáně) ve vašem těle okamžitě zastavil.

Poslední chybou je rychlý návrat k běžné stravě. Třetí fázi diety je třeba dodržet, i když už během ní nic neshazujete. Navíc počítejte s tím, že 2-3 kilogramy se vám nahoru vrátí díky zavodnění organismu. Jde o „povolené ztráty“, vyplývající s přirozeného rytmu fungování našeho těla. Jídla KetoFit můžete použít i jako občasné zpestření svého běžného stravování – zvláště u müsli tyčinek dezertů to jednoznačně doporučujeme.

KetoFit recenze výhody a nevýhody

Na závěr jsme pro vás shrnuli všechna pro a proti KetoFit recenze. Doufáme, že vám tak pomůžeme k co nejinformovanějšímu rozhodnutí v oblasti vaší budoucí ketodiety.

KetoFit výhody

 • vyvážená a chutná dieta bez pocitu hladu
 • plnohodnotná náhrada vaší každodenní stravy
 • velký výběr hotových jídel i pochutin
 • rychlý nástup účinku
 • prokazatelný úbytek kilogramů při správném dodržování
 • není nutné zapojení sportu
 • jednoduchá příprava a možnost dodržovat ketodietu KetoFit kdekoliv a kdykoliv
 • praktický SMS pamatováček
 • možnost diskrétního zaslání

KetoFit nevýhody

 • nutnost konzumovat zpočátku pouze KetoFit výrobky
 • nevhodnost diety pro osoby trpící jaterními problémy
 • vyšší cena za jednotlivé potraviny (lze vyvážit nákupem výhodných balíčků)
Věříme, že vám tento článek pomohl ukázat správnou cestu k příjemné a snadné úpravě hmotnosti na požadovanou úroveň.

 

Podobné příspěvky