KetoFit recenze

KetoFit recenze

Jen málo diet speciálně určených pro ženy se může pochlubit tím, že zcela zavrhuje hladovění a naopak podporuje hubnutí na základě optimálního příjmu výživově hodnotného jídla. V článku KetoFit recenze vám proto chceme jednu takovou představit.

S dietami má většina žen neodmyslitelně spojený tzv. JOJO efekt, který se dostaví velmi brzy poté, co z diety přejdou zpět na běžnou stravu. Jde o přirozený proces, ve kterém se tělo snaží dohnat chybějící živiny a naplnit tak naše základní touhy, které bojují proti pocitu hladu.  Dobře navržená dieta by proto negativní efekt v podobě hladovění a sníženého příjmu tělu prospěšných výživových prvků obsahovat neměla.  A právě taková je i ketodieta postavená na přípravcích KetoFit. Může ale skutečně fungovat nebo jde o další zbytečně vyhozené peníze, kterých zkušené dietářky promrhaly už nepočítaně?

KetoFit recenze

KetoFit recenze – co je KetoFit

Zjednodušeně řečeno KetoFit je široká řada produktů, sestavených podle nejnovějších poznatků z oblasti zdravé výživy, jejichž pravidelná konzumace dokáže v těle nastartovat příznivé metabolické procesy a podpořit tak spalování tuků.

Hned na úvod je třeba říci, že v první fázi je třeba používat výhradně  potraviny KetoFit , aby byla co nejrychleji v těle navozena hubnutí prospívají ketóza a nebyla dále nijak narušována. Občas je do jídelníčku možné zařadit pouze malé množství čerstvé zeleniny a dostatečné množství tekutin. První fáze diety trvá přibližně tři týdny, poté uživatelka postupně přechází na zdravou stravu a množství KetoFit potravin ve svém jídelníčku snižuje. K úbytku hmotnosti dochází i poté a navíc nehrozí příchod JOJO efektu, jak si povíme později.

 

KetoFit recenze – co je to ketodieta?

NE HLADOVĚNÍ – to je hlavní heslo ketodiety, která naopak doporučuje konzumaci menšího množství výživného jídla během celého dne. Všechny potraviny obsahují velké množství bílkovin a omezují množství cukru v krvi. Tělo je tedy donuceno čerpat zásoby energie z usazeného tuku a dochází k vyloučení jeho částí, tzv. ketonů do krve, odkud jsou odčerpávány svaly jako primární prvky energie. Nejde tedy o žádné „zázračné odplavení tuku,“ nýbrž o jeho co nejefektivnější využití. Tukové zásoby jsou postupně rozkládány a zužitkovávány.

Pokles hmotnosti při ketodietě nemá tak rychlý nástup jako u některých jiných typů redukčního stravování, to ale má svůj dobrý důvod. V tuku se totiž ukládají i škodliviny, které se při jeho rozložení uvolňují do těla a musí být odstraněny játry. Příliš velké množství těchto toxinů nedokáže naše přirozená čistička krve dostatečně rychle zlikvidovat a dochází tak k jejich kolování v těle, což může mít špatný vliv například na zdraví vnitřních orgánů.
Dobré vědět:
I při třítýdenním dodržování ketodiety mohou být vaše  jaterní testy  zvýšené, zvláště v případě, že máte silnou nadváhu nebo jste dokonce obézní a dochází tak k rychlejšímu úbytku většího množství tuku najednou. Vyplatí se proto svěřit do péče některého z odborníků na výživu, který může vaše jaterní testy sledovat a podle výsledků dietu upravovat. Lidé s jaterními problémy by měli vždy ketodietu konzultovat se svým ošetřujícím lékařem!

 

KetoFit recenze – vyberte si kúru podle toho, jak moc chcete zhubnout

Jak už jsme předeslali, ketodieta s výrobky KetoFit potřebuje ze strany uživatelky silnou vůli, protože v prvních 2-3 týdnech je povolena převážně uměle připravená KetoFit strava.  Jakýkoli zásah do tohoto vyváženého jídelníčku může probíhající ketózu zpomalit nebo dokonce zcela přerušit.  Nejde o tak velký problém, jak se může na první pohled zdát. KetoFit má totiž velmi pestrý jídelníček s mnoha pokrmy a jejich chuťovými variacemi a odepřít si nemusíte ani čokoládový koktejl nebo speciální ketočokoládu s 80% kakaa! Nutkání na sladké a další pamlsky obvykle přetrvává jen první 2-3 dny, poté se hladina cukru v krvi ustálí a tělo se začne orientovat na energii dostupnou v tucích.

TIP:
TIP: Velmi nebezpečný je alkohol, který ketózu zcela zastavuje a to již při malém množstvím. Naopak pokud se nedokážete vzdát denní kávy, dopřát si ji můžete, jen počítejte se zpomalením hubnoucího procesu.
Ketofit recenze

Recenze ketofit

3 varianty ketodiety podle vašich požadavků

 • 3-týdenní kúra KetoFit pro rapidní úbytek váhy – nejčastěji používaná varianta. Během plných 21 dnů jsou povoleny pouze výrobky KetoFit, poté uživatelka postupně přechází na zdravou stravu (cílem je konzumovat pouze 2 KetoFit jídla denně).
 • 2-týdenní KetoFit kúra pro mírný úbytek hmotnosti – jídelníček vhodný pro všechny, kteří chtějí zhubnout jen pár kilogramů např. do plavek nebo do svatebních šatů. 14 dní konzumujete pouze jídla KetoFit, dalších měsíc pak kombinujete KetoFit s běžnou stravou.
 • Lehká preventivní KetoFit kúra – hodí se pro nastartování metabolismu u žen, jež začaly přibírat bez zjevné příčiny. Tato kúra spočívá v okamžitém kombinování KetoFit produktů s běžným jídelníček až do požadované úpravy hmotnosti.KetoFit recenze

KetoFit recenze – jak vypadá ketodieta?

Díky jednoduché a rychlé přípravě pokrmů, které se v drtivé většině pouze zalévají horkou vodou nebo mlékem, není dodržování ketodiety nijak časově omezující a připravit si tak například chutnou a výživnou snídani vám nezabere včetně její konzumace déle než několik minut. Dietu tedy můžete bez problémů dodržovat i v práci nebo během svých koníčků. A jak takový jídelníček podle ketodiety s přípravky KetoFit vypadá?

 •  Snídaně, 07:00:  Koktejl KetoFit (vybírat můžete z 16 příchutí)
 •  Dopolední svačina, 10:00:  Koktejl KetoFit (vybírat můžete z 16 příchutí)
 •  Oběd, 12:00:  Svíčková omáčka KetoFit s přidanou čerstvou zeleninou
 •  Odpolední svačina, 14:00:  Kaše nebo polévka KetoFit, ochucená kořením nebo bylinkami
 •  Večeře, 19:00:  Omeleta KetoFit, doplněná o čerstvou zeleninu, sýr či bylinky
 •  Pozdní svačinka (max. hodinu před spaním):  chlebové krekry KetoFit
Zakoupit samozřejmě můžete i samostatné výrobky nebo koktejly a vyzkoušet tak jejich chuť a pocit sytostí, který vašemu tělu dodají, na vlastní kůži.

Pokrmy je možno různě doplňovat a obměňovat díky široké nabídce v e-shopu Ketofit.cz. Pokud to myslíte se svým zdravím opravdu vážně, vyplatí se nakoupit zvýhodněné balíčky na více týdnů dopředu, jejichž cena je výhodnější a vy se tak můžete díky KetoFit dietě stravovat dokonce levněji, než kdybyste si vařila sama! A to navíc bez starostí a „provařeného“ času.

970x250-2-1517685944.gif

 

KetoFit recenze – co je ještě dobré vědět

 Původně byly produkty KetoFit vytvořeny českými odborníky pro vrcholové sportovce . Plně splňují legislativní podmínky pro plnohodnotnou náhradu stravy a garanci kvality potvrzuje i jejich plošné schválení po celé EU. Pro dobré výsledky ketodiety není bezpodmínečně třeba sportovat, nicméně díky zvýšené fyzické aktivitě jsou výsledky rychleji viditelné.

Nemusíte si odepírat teplá jídla ani nejrůznější pochutiny a dobroty, produkty KetoFit myslí i na tyto oblasti. Díky této dietě sestavené předními odborníky navíc není nutné studovat složité výživové tabulky nebo uměle doplňovat vitamíny do jinak chudé stravy. Vše za vás již spočítaly a vytvořily ty nejlepší mozky v oblasti fitness výživy a vám tak stačí užívat si plodů jejich pečlivé a dlouholeté práce.

Zdůrazňujeme, že dieta KetoFit je určena hlavně pro ženy, u kterých funguje spalování tuku díky ketóze mnohem lépe než u mužské populace.

KetoFit recenze – výhody a nevýhody

Na závěr jsme pro vás shrnuli všechna pro a proti KetoFit recenze. Doufáme, že vám tak pomůžeme k co nejinformovanějšímu rozhodnutí v oblasti vaší budoucí ketodiety.

Ketofit dieta recenze

Ketofit dieta recenze

KetoFit výhody

 • vyvážená a chutná dieta bez pocitu hladu
 • plnohodnotná náhrada vaší každodenní stravy
 • velký výběr hotových jídel i pochutin
 • rychlý nástup účinku
 • prokazatelný úbytek kilogramů při správném dodržování
 • není nutné zapojení sportu
 • jednoduchá příprava a možnost dodržovat ketodietu KetoFit kdekoliv a kdykoliv

KetoFit nevýhody

 • nutnost konzumovat zpočátku pouze KetoFit výrobky
 • nevhodnost diety pro osoby trpící jaterními problémy
 • vyšší cena za jednotlivé potraviny (lze vyvážit nákupem výhodných balíčků)
Věříme, že vám tento článek pomohl ukázat správnou cestu k příjemné a snadné úpravě hmotnosti na požadovanou úroveň.