Poruchy spánku

Diterpex

Bojujete s nadbytečnými kilogramy a osobní váha se stala vaším nejzavilejším nepřítelem? Nemáte dostatek energie a přitom vás stále trápí pocity hladu? Přípravek Diterpex byl vyvinut v České republice právě proto, aby vám s vašimi cíli pomohl. Není na lékařský předpis a je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Za jeho vznikem stály ověřené vědecké studie, nejnovější poznatky o nutraceutikách a dlouhodobá spolupráce s farmaceuty. Do úvahy byly přitom vzaty i takové problémy, jako je nedostatek energie na začátku dne nebo omezení chuti k jídlu. A ve hře je samozřejmě i žádaný úbytek tukové tkáně.

Diterpex recenze

Tedy abychom byli přesní, jeho správné označení je Diterpex Rapid, ale vzhledem k tomu, že na našem trhu najdete pouze jednu variantu, tak se obvykle používá právě jen název Diterpex.

Nejdříve se podívejme na to, jaké účinky Diterpex nabízí.

  • působí při omezení chuti k jídlu
  • oceníte také jeho příspěvek ke zvýšení vytrvalosti a výkonu
  • zrychluje metabolismus lipidů alias tuků
  • zvyšuje čilost a bystrost
  • a samozřejmě také podporuje funkčnost štítné žlázy
Seženete ho běžně v lékárně, takže nejste odkázáni na internetový prodej nebo podomní obchodníky. Patří do kategorie dietetických přípravků a je vhodný zejména pro osoby s BMI 25 a vyšší. Podává se zároveň s doporučením úpravy stravy, v níž by měly převažovat bílkoviny nad tuky a cukry. Mezi jeho účinky také patří zlepšení vytrvalostního výkonu a bdělosti, takže ho ocení i lidé, kteří se snaží svůj čas trávit aktivně, ale přitom na to nemají dostatek energie.

 

Diterpex složení

Jde o čistě přírodní doplněk stravy s výtažky z bylin, které bývají s hubnutím pravidelně spojovány. Klíčem k úspěchu při použití podobných přípravků je však nejenom složení, ale také množství účinných látek a optimalizované dávkování. A co si můžete v rámci jedné tobolky dopřát?

Díky svému složení je Diterpex Rapid účinný při snížení nadváhy, spalování tuků a potlačení chuti k jídlu. 

Co obsahuje Diterpex

Účinná látka Obsah v jedné tobolce
Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu – 250 mg
Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny – 150 mg
Kofein – 120 mg
Černý pepř (Piper nigrum) extrakt z plodu 95% piperinu – 10 mg

A aby bylo složení kompletní, je třeba rovněž uvést, že obal tobolky obsahuje hydroxypropyl-methylcelulózu a barvivo oxid titaničitý, protispékavá látka jsou pak hořečnaté soli mastných kyselin.

Ze složení je třeba vypíchnout zejména garcínii kambodžskou a černý pepř. Právě ty budou znát nejspíše všichni, kteří se jen trochu zajímají o vytvarování postavy a shození přebytečných kilogramů. Coleus Forskohlii je pak na našem trhu spíše novinkou, studie však vypadají velmi slibně.

A nakonec kofein – dodává energii, ovšem někdy až příliš. Právě proto se nesmí Diterpex užívat před spaním a nejlépe ani v pozdních odpoledních hodinách.

Jak užívat Diterpex?

Nezapomeňte, že nejzdravější je pomalé hubnutí. 2-4 kila za měsíc jsou považovány za optimum. Při vyšších váhových úbytcích hrozí obávaný jo-jo efekt.

Základní model užívání počítá se dvěma tobolkami denně. Jednou ráno ideálně ještě před snídaní a druhou v odstupu nejméně osmi hodin. Nicméně osm hodin je spíše doporučeným pravidlem, protože mnoha lidem dělá příliš pozdní užití druhé dávky potíže. Díky množství energie totiž mohou trpět nespavostí, což se posléze negativně projeví na jejich výkonu v dalším dni.

 

Diterpex by se neměl užívat souvisle déle než šest týdnů, poté je vhodné zařadit dvouměsíční pauzu. Poté je možné opět šestitýdenní užívání a tak dále, dokud se vám nepodaří využít všech jeho benefitů k vaší plné spokojenosti.

Měli byste vědět:
Někdy však může být dávkování sníženo o polovinu – to v případě, že se u vás objeví déletrvající průjmy. Toto řešení doporučuje i samotný výrobce. Potíže by poté měly rychle odeznít. Jestliže se tak nestane, přestaňte Diterpex užívat, případně se poraďte o dalším postupu s lékařem.

Diterpex rapid zkušenosti

Zkušenosti uživatelů s Diterpexem jsou v řadě případů pozitivní. O jeho oblíbenosti svědčí také jeho nedávný výpadek v lékárnách, kdy bylo jen velmi obtížně sehnat další balení. Potíže v podobě průjmů jsou zmiňovány jen velmi okrajově. Pro zajímavost vybíráme dvě:

O Diterpexu mi řekla doktorka na endokrinologii. Zatím jsem na začátku užívání, ale už teď se cítím mnohem lépe bez návalů a mám nižší chuť k jídlu. Bezvadně mi dodává energii.<span class="su-quote-cite">Ina, Vitalita.cz</span>

Dlouhá léta jsem zápasila s nadváhou. Hubnutí je o to těžší, když trpím onemocněním štítné žlázy. Poslední dobou se ručička nehnula a až teď, než jsem vyzkoušela Diterpex. Jsem maximálně spokojená, jak váha klesá. Momentálně -5 kila za 17 dní což jsem ani nedoufala a hlavně nečekala. Když vezmu ráno jsem nabitá energií na několik hodin. Na mě působí skvěle i ohlasy okolí jsou podobné. Doporučil mi ho endokrinolog.<span class="su-quote-cite">Heureka.cz</span>

Diterpex zhodnocení recenze

Přírodní složení vhodné pro vegetariány a vegany se nám opravdu líbí. Ocenili jsme také to, že tento přírodní dietetický přípravek nemá žádné vedlejší účinky a je vhodný i pro osoby s BMI nad 25. Seženete ho bez předpisu v každé lékárně, takže odpadá mnohdy diskomfortní nákup přes internet. Cena je rovněž příznivá, za 30 tobolek zaplatíte něco mezi 350-400 Kč. A v neposlední řadě jsou ohlasy spokojených uživatelů opravdu příznivé, takže zhodnoceno celkově, můžeme Diterpex Rapid doporučit všem, kterým není jejich postava a zdraví lhostejné.

Podobné příspěvky