Ocutein brillant lutein 1+1 zdarma

Ocutein brillant lutein 1 +1 zdarma

Ocutein brillant lutein patří mezi přírodní doplňky stravy určené k dlouhodobému užívání. Je určený k výživě a ochraně očí, jež je zajištěna díky pravidelnému příjmu důležitých vitamínů a minerálů, které Ocutein brillant lutein obsahuje ve více než dostatečném množství.

Ocutein brillant lutein recenze – co můžete očekávat?

Problémy se zrakem jsou zejména ve vyšším věku častým důvodem k návštěvě očnímu lékaře. Ovšem již na prvním stupni základní školy nosí brýle každé 5.-6. dítě a dalších je dostanou ještě dřív, než dosáhnout osmnácti let. Zrak je pro nás velmi důležitým smyslem, zprostředkovává nám kontakt s okolím a pomáhá kategorizovat jevy, se kterými se denně setkáváme. Ochrana zraku je proto nezbytná.

V lidovém léčitelství je na problémy se zrakem často doporučována mrkev kvůli vysokému obsahu vitamínu A. Je to sice dobrá rada, ale poněkud neúčinná, přihlédneme-li k množství mrkve, které byste do sebe museli dostat každý den.

Doplněk stravy Ocutein brillant lutein obsahuje potřebnou dávku vitamínu A, spolu se zinkem, přírodním lecitinem a kyselinou listovou, které společně přispívají k dlouhodobému udržení zdravého zraku a působí jako prevence proti celé řadě problémů, včetně zeleného a šedého zákalu.

Ocutein brillant lutein – složení

Základem úspěchu přípravku Ocutein brillant lutein je jeho pečlivě zvolené složení. Každá složka má ve výsledném brialantním koktejlu své nezastupitelné místo.

  • Karotenoid complex pomáhá udržovat zdraví zrak a ostré vidění (zeaxantin a vitamín A).
  • Antioxidant komplex působí proti škodlivým volným radikálům a normalizuje některé zrakové funkce (měď, selen a zinek).
  • Lutein podporuje rychlejší nástup účinků karotenoid a antioxidant complexu a pomáhá udržet kvalitu běžného zraku.

Lecitin jako nejvýznamnější zdroj přírodních fosfolipidů optimalizuje funkci buněčných membrán a podílí se na správném průběhu přirozeným biochemických dějů. Přípravek Ocutein brillant lutein se může pochlubit opravdu vysokým množstvím tohoto nezastupitelného prvku. Lecitin se zde vyskytuje v množství 25 mg, což řadí Ocutein brillant lutein mezi špičkové přírodní doplňky stravy určené k ochraně zraku.


Ocutein brillant lutein 1 +1 zdarma

Ocutein brillant lutein  – výhody a nevýhody

Přípravek je na trhu k dostání v mnoha podobách od očních kapek až po tablety určené k užívání 1x denně. Jde o přírodní produkt se špičkovým složením s velmi kladným hodnocením uživatelů na internetu. Poskytuje vysokou ochranu očím, přispívá k jejich normalizovaným funkcím a stará se o jejich regeneraci. Ocutein brillant lutein také zmírňuje pocity svědění a pálení a stabilizuje slzný film.  Přírodní doplněk stravy Ocutein brillant lutein je určen pro dlouhodobé užívání, navíc je známý častými promo-akcemi, při kterých nabízí například oční kapky nebo ubrousek na čištění brýlí zdarma.

Ocutein brillant lutein 1 + 1 zdarma

My jsme pro vás našli Ocutein brillant lutein 1 + 1 zdarma.

Balení obsahuje 90 tablet a  zdarma obdržíte 30 tablet + dárek a to vše  za cenu 579 Kč.

Ocutein brillant lutein 1 + 1 zdarma na pilulka.cz

button

Podobné příspěvky