Menox 45 recenze

Menox 45 recenze

Menopauza je proces, který nemine žádnou ženu. Ale obtíže spojené s přechodem není nutné řešit pouze agresivními farmaky. Naše recenze na přípravek Menox 45 vám ukáže, že i přírodní prostředky mohou posloužit stejně dobře.

Menopauza je spojena s četnými fyzickými i psychickým změnami. Kromě jiného během ní dochází k postupnému poklesu produkce ženského hormonu estrogenu, zodpovědného za optimální fungování celé řady procesů. Podílí se například na tělesné termoregulaci (známé návaly horka nebo naopak zimnice), ukládání vápníku v kostech (riziko osteoporózy) nebo na sexuální touze a libidu. Estrogen je produkován vaječníky, omezení jejich činnosti tedy ženám přináší problémy s bušením srdce, silným pocením, častými změnami nálad a depresemi, a samozřejmě zasahuje i do oblasti spokojeného sexuálního života.

Menox 45 recenze

Časté a život narušují obtíže řeší většina žen za pomoci svého gynekologa cílenou substituční hormonální terapií, jejímž úkolem je nahradit chybějící hormony v těle. Tato léčba se bez pečlivého lékařského dohledu neobejde, její dlouhodobé užívání navíc může vést k celé řadě nepříjemných vedlejších účinků, zvláště jsou-li hormony podávány ve vyšší dávce. Uvedený postup pak může být doplněn i předepsáním antidepresiv, na kterých však často vzniká závislost.

Ne všechny ženy však mohou hormonální substituční terapii podstoupit a na přetřes se dostává i otázka zmiňovaných vedlejších příznaků. Chuť na sex pak lékaři nebývá řešena vůbec, protože nejde o „věc nutnou k životu.“ Stále více žen s příznaky menopauzy se proto uchyluje k přírodní léčbě, zahrnující rostlinné preparáty, výživové doplňky, masáže, homeopatii nebo akupunkturu. Z úspěchů těchto druhů léčby vychází i přírodní doplněk stravy Menox 45.

Menox 45 jak funguje

Menox 45 je založen na přírodní bázi bez použití chemický konzervantů a barviv. Obsažené složky v čele s čele s hlohem a kov¨tvičníkem ploštičným slibují pravidelným uživatelkám lepší náladu, regulaci menstruačního cyklu, zpomalení procesu stárnutí, a také pomalejší přibírání na váze, jež je s tímto obdobím také neodmyslitelně spojeno. Aktivně brání také vypadávání vlasů a nedostatku přirozeného poševního sekretu, důležitého pro příjemný a kvalitní sex. Menox 45 pomáhá ženám získat zpět ztracenou vitalitu, rovnováhu a ženskost.

Menox tablety
Menox 45 recenze

Menox 45 recenze účinných látek

Hlavní složkou přírodního doplňku stravy pro ženy Menox 45 je řeřicha (maca) peruánská, známá také jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra. Tenhle malý rostlinný zázrak je plný vitamínů, minerálů, prospěšných nenasycených mastných kyselin a přírodních sacharidů. Maca je však nejvíce ceněna kvůli čtyřem druhů glukosinolátů, které mají velmi příznivý vliv na plodnost a sexuální život. Účinné látky obsažené v této rostlině tak spolu vytvářejí unikátní hormonálně-regulační komplex, úspěšně řešící období menopauzy se všemi jeho dopady.

V rámci Menox 45 recenze vám prozradíme i další účinné látky, kterými jsou extrakty z hlohu, hadího kořene a a jetele, obohacené o vitamíny B1 a C celou řadu minerálů (vápník, bismut, draslík, měď, zinek, fosfor, sodík, železo, mangan, selen a hořčík). Všechny společně vytvářejí ideální prostřední pro co nejoptimálnější vstřebávaní účinných látek do ženského organismu. Díky tomu přichází efekt užívaní Menoxu 45 již po 7-10 dnech.

Menox 45 recenze

Menox45_banner_980x100

Na trhu je celá řada přípravků, slibujících podobné účinky jako Menox 45. Přes obsáhlé a nadnesené popisy jejich účinků není snadné se prokousat, nejste-li odborníkem v této oblasti. Při výběru toho nejlepšího řešení se proto musíte řídit dalšími službami a garancemi, které spolu s produktem dostanete.

Za přírodním doplňkem stravy Menox 45 určeného pro ženy v období klimakteria stojí belgická laboratorní společnost Biolab SA, zaměřující se na problémy žen v období přechodu a na mužskou problematiku související s poruchami erekce. Své produkty prodává výhradně přes internetové stránky s širokými možnostmi doručení (Česká pošta, PPL, Uloženka) a řadou bezpečných garancí.

Menox 45 a jeho 9 závazků

  1. Nezávazná zkouška za 30 dní (žádné minimální odběry nebo nevyžádané zásilky)
  2. Spokojenost nebo peníze zpět (a to i za načatá balení)
  3. Akce: 15 tablet zdarma
  4. Diskrétní balení všech zásilek (nikdo nemusí vědět, jaké problémy zrovna řešíte)
  5. Homologované složení (vždy přesně víte, co jednotlivé tablety obsahují)
  6. Rychlý účinek (první změny pocítíte již za 7-10 dní)
  7. Rychlé doručení do 48 hodin
  8. Zaručená a dlouhodobá účinnost
  9. Přírodní charakter

Takové záruky vám žádný jiný podobný produkt na našem trhu nabídnout nemůže. Jde o dobrou známku toho, že společnost Biolab SA za svými produkty skutečně stojí a věří v jejich kvalitu.

Menox 45 cena za balení

Nyní se určitě ptáte, kolik to všechno bude stát. Díky dlouhodobé akci na webu, která ke každé balení přidá 15 tablet zdarma, je cena mnohem příznivější, než je obvyklé.

Měsíční balení Menox 45 (30+15 tablet) vás bude stát pouhých 490 Kč a s počtem balení zakoupených najedenou se cena úměrně snižuje.

Kúra na dva měsíce Menox 45 Forte (60+15 tablet) stojí jen 815 Kč (sleva 165 Kč) a užívání na tři měsíce Menox 45 Extra Forte (90+15 tablet) vás bude stát pouhých 1135 Kč (sleva 335 Kč). Vzhledem k tomu, že potíže s klimakteriem bývají dlouhodobého charakteru a bez mnohaměsíční léčby se neobejdou, jde o velmi výhodnou akci pro všechny ženy.
Menox 45 recenze

Menox 45 recenze a zkušenosti

Na závěr jsme pro vás zapátrali po tom, co si o užívání Menoxu 45 myslí skutečné uživatelky, které doufaly, že jim jeho účinná látka z řeřichy peruánské uleví v obtížném a náročném období menopauzy.

„Moc dobré. Jsem ráda, že jsem objevila přípravek Menox 45, neboť po pár dnech užívání jsem byla překvapena jeho účinky. Cítím se skvěle, žádné návaly, pocení a únava. Mohu všem vřele doporučit.“

Dana B. (50 let)

„Objednala jsem si Menox 45. Již od druhého dne po započetí mojí kúry Menoxu jsem zaznamenala, že se u mne neprojevuje žádný z obvyklých symptomů menopauzy, které mne do té doby docela dost trápily. Teplotní výkyvy, návaly horka, noční pocení, zadržování tekutin v těle, neuvěřitelné bolesti zad, časté močení, i křeče, kterými jsem trpěla, to vše zmizelo. V kanceláři mi můj šéf řekl, že jsem opravdu omládla.“

Andrea G. (46let)

I další zkušenosti s přípravkem Menox 45 se nesou v podobně pozitivním duchu. Neexistuje lepší doporučení než ta, která vám může dát spokojený zákazník. A Menox 45 jich rozhodně nemá málo. I to svědčí o jeho vysoké kvalitě a skutečné účinnosti. Pokud i vy řešíte problémy s menopauzou a nechcete se vydávat mnohdy trnitou cestou farmaceutických přípravků, může Menox 45 rychle a bez rizika pomoci i vám.

Podobné příspěvky