Experti na zdravotnický nábytek
Zdravotnické potřeby

Experti na zdravotnický nábytek

Když se zařizuje nové lékařské středisko, ordinace, laboratoř, sociální ústav nebo domov seniorů, je zapotřebí vybrat také kvalitní lékařský nábytek. Kde ho však koupit? V dnešní době se na lékařský nábytek specializuje řada prodejců, jak ale vybrat toho správného, aby všechna křesla, lehátka, stoly a další vybavení bylo stoprocentně funkční a bezchybné?

Pokud bychom měli jmenovat konkrétní firmu, která je doslova odborníkem na zdravotnický nábytek, byla by to společnost ATS holding s.r.o. Tato firma se nachází na Vysočině v Havlíčkově Brodě a má mnohaleté zkušenosti s prodejem nejen lékařského nábytku, ale také s kancelářským nábytkem.

 

Ten kdo chce vidět konkrétní nábytek na vlastní oči, může se přijet podívat do jejich předváděcího centra, kde na ploše 400m2 je k dispozici zákazníkům spousta nabízeného zboží a navíc jsou k dispozici také odborně proškolení zaměstnanci, kteří poradí ve všem potřebném.

Pokud by pro někoho byl Havlíčkův Brod moc vzdálený, stačí si zadat do vyhledávače www.atsholding.cz, kde se nachází přehledný katalog se vším nabízeným zbožím.

Modulový lékařský nábytek

Modulový lékařský nábytek od firmy ATS holding s.r.o. je vyroben speciálně pro ordinace, nemocnice, laboratoře, sociální ústavy nebo pro domovy seniorů. Tento nábytek splňuje všechny přísné normy na hygienu, což svědčí o jeho kvalitách. Velkou výhodou je také jejich univerzálnost, kdy lze tvořit dle potřeb a přání zákazníka různé funkční sestavy.

 

Mezi modulový lékařský nábytek patří například vyšetřovací lehátka, kartotéky, zdravotnické židle, lékařské stoly, stomatologická křesla, přebalovací pulty a mnoho dalšího. Každá vybraná sestava zdravotnického nábytku je také doplnitelná o různý další nábytek a to i v kovovém provedení.

Konstrukce a materiál zdravotnického nábytku

Všechen zdravotnický nábytek, tedy konstrukce a materiály, jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly všem vysokým nárokům pro provoz ve zdravotnických zařízeních. Mezi takové požadavky patří zejména snadná omyvatelnost a dezinfikovatelnost a také vysoká odolnost. Dle potřeb a přání zákazníků lze všechen standardní zdravotnický nábytek doplnit o atypické prvky. Firma ATS holding s.r.o. nabízí lékařský nábytek v různých barevných odstínech a samozřejmostí je jejich libovolná kombinovatelnost.

Specializací této firmy pak jsou lékařské židle, které jsou nadmíru pohodlné a hlavně praktické. Jejich přednost spočívá v univerzálnosti, kdy je lze využít na různých nemocničních pracovištích.

 

Similar Posts