Hyalurmed recenze

HYALURMED recenze

Kyselina hyaluronová patří k nejpoužívanějším kosmetickým složkám na světě. Má řadu pozitivních účinků a pomáhá bránit stárnutí a poškozování pleti i pohybové soustavy. Řada produktů na našem trhu však obsahuje této účinné látky jen velmimálo, proto vám HYALURMED recenze představí produkt s nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové na trhu.
Hyalurmed recenze Kyselina hyaluronová je v poslední době používána jako zaklínadlo téměř u všech výrobců kosmetiky. Její pozitivní účinky byly prokázány řadou klinických studií i spokojených uživatelů. Vždy však záleží na množství této účinné látky, kterou konkrétní produkt obsahuje. Přesný procentuální obsah patří obvykle mezi výrobní tajemství často chráněné patentem, ovšem velmi dobře se můžete řídit i postavením kys. hyaluronové na řádcích se složením výrobku. Figuruje-li na předposledním nebo dokonce posledním místě, bude její skutečné množství v gelu, krému či tabletkách opravdu mizivé.

HYALURMED recenze – co je to kyselina hyaluronová?

Tento malý kosmetický kámen mudrců se samozřejmě nevyskytl jen tak z ničeho. Ve skutečnosti je kyselina hyaluronová zvaná také hyaluronan přirozeně se vyskytujícím polymerem, který si naše tělo dokáže samo syntetizovat. S „opotřebením organismu“ však tento proces každým rokem ztrácí na efektivnosti a odhaduje se, že okolo 45. roku života můžeme přirozeně získat maximálně polovinu potřebného množství hyaluronanu, než doopravdy potřebujeme. Ne náhodou se v tomto věku začínáme setkávat s vyšším výskytem vrásek, povadlou a matnou pletí nebo zhoršeným fungováním kloubního systému. Tady všude má právě kyselina hyaluronová nezastupitelnou roli.

 

Věděli jste, že: v našem těle najdete při optimálních podmínkách přibližně 15 gramů kyseliny hyaluronové, rozprostřených především v kloubech a všech vrstvách pokožky?

HYALURMED recenze – jak působí kyselina hyaluronová?

Působení této látky v našem těle je velmi komplexní a vypsat všechny její účinky by dalece přesahovalo rámec toho článku. Můžeme se však zaměřit na ty nejdůležitější.

 • Zlepšuje hydrataci pokožky: každá molekula kyseliny hyaluronové dokáže zvětšit svůj objem nasáváním vody až tisíckrát, proto se dokonale hodí pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci.
 • Povzbuzuje tvorbu kolagenu: kolagen dokáže účinně vyplňovat vrásky a vypínat pleť. Chrání také naše klouby před opotřebováváním a poškozením.
 • Poskytuje ochranu kloubům a nervovým tkáním: je tedy nepostradatelná v jakékoliv anti-aging péči.
 • Působí jako účinný antioxidant: pohlcuje škodlivé volné radikály, které negativně působí na zdraví buněk.
 • Má protizánětlivou a antibakteriální funkci, a pomáhá tak organismu lépe se vypořádávat se škodlivými vnějšími vlivy.
 • Udržuje optimální množství tekutiny v očních tkáních a tím chrání náš zrak před celou řadou onemocnění.
Přípravek HYALURMED obsahuje nejvyšší množství koncentrované kyseliny hyaluronové podávané perorálně na trhu. Denní dávka 12 kapek roztoku (přibližně 1 ml) dodá našemu tělu 12 mg kyseliny hyaluronové v té nejvyšší kvalitě.

HYALURMED recenze – na velikosti molekul záleží

Koncentrace kyseliny hyaluronové ale není jediným kritériem, na které bychom se měli při výběru ideálního přípravku pro zlepšení vzhledu pleti a celkového zdraví organismu zaměřit. Stejně důležitá je i její dobrá vstřebatelnost a využitelnost v organismu.

Vysoko-molekulární i nízko-molekulární kyselina hyaluronová je absorbována pokožkou srovnatelně rychle, liší se ale hloubkou průniku. Zatímco ta vysoko-molekulární zůstává spíše při povrchu, nízko-molekulární kyselina hyaluronová proniká díky svým menším částicím hluboko do spodních vrstev pokožky a pomáhá ji hydratovat v optimálním směru zevnitř-ven.

Mohlo by se zdát, že pro ideální péči je dobré volit právě menší molekuly, ale nesmíme zapomínat na to, že hydratace horních vrstev pokožky je také velmi důležitá. Bez ní nebude vaše pleť nikdy lesklá, hladká a vypjatá. Přípravek HYALURMED proto obsahuje oba druhy kyseliny hyaluronové a řadíme ho proto mezi tzv. multimolekulární produkty, které jsou pro péči o naše tělo nejlepší.

Hyalurmed recenze

HYALURMED recenze – jak se používá?

Pravidelné nanášení výživného krému na pleť se může stát velmi únavným krokem, zvláště potřebujete-li ráno ještě vykouzlit nádherný make-up a ochránit svou pleť před účinky mrazu nebo naopak nadměrného tepla. Kosmetika, která se snaží pokožku zároveň vyživit, ochránit i omladit se ale potýká s mnohdy problematickým složením, kdy jedna složka potlačuje druhou a o silné koncentraci rovněž nelze mluvit.

Přípravek HYALURMED byl proto speciálně vyvinut pro pohodlné perorální podávání. Každé ráno stačí 12 kapek tekutiny (1 ml) rozmíchat ve sklenici vody nebo džusu a vypít. Ranní hodiny jsou pro optimální syntézu kyseliny hyaluronové nejlepší, ale dobrých účinků dosáhnete i užíváním kdykoliv během dne.

Speciálně vyvinutá formule dokáže kyselinu hyaluronovou účinně ochránit před rozkladnými účinky trávicího traktu a zajistí jí rychlé a maximálně efektivní vstřebávání tam, kde je nejvíce potřeba – v pleti a kloubech. Používání produktu HYALURMED není nijak náročné na váš čas. Nevyžaduje žádné úpravy denního režimu ani dietetická nebo jiná omezení.

Náš tip: plánujete-li v nejbližší době návštěvu kosmetického salonu, začněte s užíváním přípravku HYALURMED již dnes
.Zvýšený obsah kyseliny hyaluronové ve vašich tkáních urychlí nástup účinku kosmetických procedur a prodlouží zároveň i jejich trvání. Můžete tak významně ušetřit za opakované návštěvy.

HYALURMED recenze – cena a dávkování

Doplněk stravy HYALURMED je na trhu k dostání ve 100 ml balení, jehož cena se i v těch nejlevnějších lékárnách (např. DR. MAX) pohybuje okolo 1 400 Kč. Může se to zdát jako velmi vysoká částka, ale pojďme se na ni zaměřit podrobněji.

Denní dávka HYALURMEDu je nastavena na 1 ml (přibližně 12 kapek), takže zmíněné balení vám vystačí na tři měsíce a kousek. Množství přípravku potřebné na jeden měsíc, vás tedy nestojí ani 500 Kč. A přepočítáme-li obsah účinné látky na jinou běžně dostupnou kosmetiku nebo doplňky stravy, zjistíme, že jiné přípravky na trhu jsou ve skutečnosti znatelně dražší a zdaleka na tak účinné.

Pochvalně se musíme zmínit i o kapátku u produktu, které umožňuje přesné a rychlé dávkování. Nestane se vám tedy, že se místo jedné kapky do sklenice uvolní pět.

HYALURMED recenze – výhody a nevýhody

Na závěr vám nabízíme malé shrnutí výhod a nevýhod, které vám pomůže se lépe rozhodnout při zakoupení přípravku HYALURMED.

Výhody:

 • kyselina hyaluronová působí pozitivně na zdravotní stav i vzhled pleti
 • kys. hyaluronová chrání a posiluje klouby a nervový systém
 • kys. hyaluronová působí jako antioxidant
 • díky multimolekulárnímu složení optimálně vyživuje všechny vrstvy pokožky
 • snadno se vstřebává
 • jednoduše se užívá

 

Nevýhody:

 • vyšší cena

Podobné příspěvky