Scholl velvet s diamantem
Pro ženy

Scholl velvet s diamantem

Možná si vzpomenete na slavný film Muži mají raději blondýnky, v němž Marilyn Monroe zpívala nestárnoucí písničku Diamonds are the Girl’s Best Friend. To, že diamanty jsou nejlepším přítelem každé dívky i ženy, dokazují nejen krásné šperky, ale také Scholl s diamantem. I když – to je v podstatě taky takový malý klenot.

Scholl Velvet Smooth Diamond neboli Scholl velvet s diamantem

Jedná se o elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky, ale někdy je  označován také jako rotační odstraňovač ztvrdlé kůže. V každém případě vám Scholl Velvet Smooth Diamond při správném používání zajistí na dotek hedvábně hladká chodidla a pohodlnou chůzi.

Brusná část je umístěna na rychle rotující hlavě a díky rotaci účinně a bezpečně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách, a to naprosto bezbolestně. Diamantové válečky jsou pro Scholl s diamantem dostupné ve třech různých stupních intenzity. K odstranění velmi silně ztvrdlé kůže slouží extra hrubý, přebytečnou tvrdou kůži odstraní hrubý a kůži na patách dokonale vyhladí jemný. I když to možná vypadá složitě, ale  Scholl s diamantem se ovládá velmi jednoduše.

I válečky vyměníte jen jedním stisknutím tlačítka. Brusná část válečků obsahuje jedno procento diamantových krystalků.
Rukojeť je ergonomická, takže se velmi příjemně drží v ruce. Výrobce myslel i na bezpečnost. Scholl s diamantem je nastaven tak, aby se zastavil, je-li na něj vyvíjen příliš velký tlak. Tím se brání chodidla před poraněním. Přístroj se používá výhradně na suchá chodidla. Po zapnutí stačí váleček přiložit na patu a odstranit tvrdou a odumřelou kůži. Na jednom místě chodidla se ale nesmí přístroj používat déle než 3-4 sekundy a přestat se musí také vždy, kdyby začalo cokoli na noze bolet.
Scholl s diamantem je poháněn 4 bateriemi typu AA. Výhodou je, že náhradní hlavice lze dokoupit.

 

Až vám bude chtít váš manžel či přítel udělat radost diamantem, nemusí zrovna k Tiffanymu – úplně postačí nakoupit na

Similar Posts