Odsávačka Medela

Mateřské mléko je pro děti tím nejlepším. Trendem posledních desetiletí není mateřskou stravu nahrazovat, ale pomáhat ženám s kojením tak, aby si děti mohly užívat jedinečných vlastností mateřského mléka co nejdéle.

Jedním z takovým pomocníků je odsávačka Medela od renomovaného švýcarského výrobce Medela AG. Při nadprodukci mléka, ve chvíli, kdy se maminka potřebuje od miminka na pár hodin vzdálit, nebo když nastane s kojením problém v podobě plochých nebo vpáčených bradavek je odsávačka Medela tím nejlepším řešením. Odsávání by mělo být pro matky pohodlné a příjemné, proto se vyplatí vybrat si důkladně otestovaný výrobek z prvotřídního materiálu.

Odsávačka Medela

To není jen jeden výrobek, ale široké spektrum různých typů, z nichž si můžeme vybrat na základě mnoha různých parametrů, jako je frekvence, délka a intenzita odsávání. Odsávačky se dělí na manuální a elektrické.

Manuální odsávačky Harmony light nebo Harmony premium pracují na bázi dvoufázového systému sání, napodobujícího sací rytmus miminka. Každá manuální odsávačka Medela se snadno a pohodlně ovládá.

Elektrická odsávačky se vyrábí ve dvou základních provedeních – dvoufázové a jednofázové. Dvoufázová odsávačka Medela Freestyle má dobíjecí baterii a umožňuje odsávat z jednoho nebo obou prsů zároveň. Swing je také dvoufázová odsávačka, která patří díky svému designu a funkcím mezi nejoblíbenější a hodí se pro každodenní použití. Obdobným typem je odsávačka Medela Swing Maxi, která se hodí pro častí odsávání.

Jednofázová odsávačka Medela Mini Electric je napájena buď baterií, nebo ze sítě a lze ji pohodlně ovládat jednou rukou. Lze na ní nastavit intenzitu odsávání. Dá se používat denně, zejména při nadbytku mléka.

Ani v porodnicích odsávačky značky Medela nechybí. Firma dodává své výrobky také v profesionálním provedení, a to jak pro stimulaci tvorby, tak pro odsávání přebytku mléka. Dobrou zprávou pro maminky je, že si profesionální verzi mohou také zapůjčit za 50 − 70 Kč na den. Více informací o odsávačkách, ale také o dalších produktech značky Medela, najdete na pilulka.cz

Hanka

Hanka

Ahoj jsem Hanka a mám ráda zdravou výživu, pohyb a psaní :-) Více informací o mě zde