Matrace pro děti
Prevence

Matrace pro děti

Ke zdraví našich dětí přispívá i spánek, který ovšem musí být kvalitní. Pro kvalitní spánek je potřeba vybrat správnou matraci pro děti. Výběr matrace pro děti není možné podceňovat. Je nutné vybrat takovou matraci pro děti, která nejlépe vyhoví potřebám dítěte. Matrace musí poskytovat dostatečnou oporu pro dětská záda, není tedy vhodné volit měkkou matraci, neboť v dětství dochází k vývoji kosterního aparátu, tudíž špatný výběr může mít celoživotní dopad na zdraví dítěte. Důležité je též to, aby měl produkt náležité certifikáty kvality a bezpečnosti a byl hypoalergenní.

Tyto podmínky splňují následující produkty:

Matrace pro děti Maruška natur

Jedná se o sendvičovou matraci z kvalitní PUR pěny s optimální tuhostí pro děti a pro jejich klidný spánek. Matrace je doplněna o vrstvu z kokosových vláken, která mají odvětrávací funkci. Snímatelný a pratelný potah matrace je vyroben z kvalitní bavlněné látky s potiskem s dětskými motiv vhodnými pro děti.

Matrace se vyrábí ve dvou rozměrech: 120 x 60 a 140 x 70 cm, její výška je 8 cm.

prohlédnout

Dětská matrace Jenda

Matrace je vyrobená z PUR pěny, která zajistí dostatečnou oporu pro dětské tělo a zajistí tak zdravý vývoj a kvalitní spánek dítěte. Matrace je kryta snímatelným pratelným potahem z kvalitní bavlněné látky s potiskem s dětskými motivy. Tato matrace pro děti je vyráběna ve dvou rozměrech: 120 x 60 a 140 x 70 cm a výška je cca 7 cm.

prohlédnout

Dětská matrace Maruška

Maruška je sendvičová matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny. Prostřední vrstvy je tvořena pojenou recyklovanou polyuretanovou pěnou, díky tomu zajišťuje matrace dostatečnou oporu dětským zádům, ale také pružnost a prodyšnost. Má též dlouhou životnost a je nenáročná na údržbu. Potah matrace je z bavlněné látky, která je potištěna dětským motivem. Je možné jej snadno sejmout a prát v automatické pračce do 60 °C.

Matrace se vyrábí ve dvou velikostech: 120 x 60 a 140 x 70 cm, výška matrace je cca 8 cm.

prohlédnout

Similar Posts