Autopatie
Příznaky

Léčba chronických nemocí

Moderní způsob života vede u mnohých lidí k pohodlnosti, ke ztrátě imunity a k různým onemocněním. Jelikož fyzický stav přímo souvisí se stavem naší duše, projeví se každé onemocnění i na náladě člověka. Není-li něco v našem organismu v pořádku, dostáváme se do nepohody, jsem otrávení a podráždění. To má obvykle za následek neshody v rodině i v zaměstnání a člověk se začne obávat toho, co ještě dál přijde.

Jak si napravit a udržet zdraví?

Především je třeba si uvědomit, že jsme součástí přírody. Přestože jsou dnes k dispozici medikamenty na nejrůznější onemocnění, můžete využít i přírodní produkty a metody, které vycházejí z přírodních poznatků a zákonitostí, a proto jsou pro naše zdraví velice prospěšné. Jednou z poměrně nových, ale již prověřených metod je autopatie.

Co je to autopatie

Je to metoda vycházející z principů klasické homeopatie. Léčí výhradně náš vnitřní organismus, zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a následně celého jemnohmotného organizačního systému v člověku, což vede následně i ke zlepšení psychického stavu.

K léčení se používá tvz. autopatický preparát připravený z vlastních slin a dechu léčené osoby. Sliny, dech nebo další média jsou ředěny vodou na individuální potenci daného jedince. Tato potence rezonuje, čili nese určitou informaci prospěšnou pro tohoto člověka a tělo ji využije k nastartování vnitřního ozdravného procesu.

Léčba chronických nemocí

Je třeba chápat, že nemoc je projevem snížení vibrační úrovně našeho vyššího jemnohmotného organizačního systému. K uzdravení je třeba dostat úroveň vibrací a kmitočtů v těle do původního, nebo ještě vyššího stavu.

Tzn. dostat informaci nesoucí zdravý vibrační otisk daného jedince. Tuto informaci léčitel naředí vodou homeopatickým způsobem do jednohmotné úrovně. Tělu se dodá informace, která nastartuje ozdravný proces, který léčený člověk vnímá, cítí a vidí. Na této metodě je založena léčba chronických nemocí, ale také infekčních onemocnění, neplodnosti, autoimunitních nemocí, bronchiálního astma či chronické únavy.

Autopatie je vhodná i k léčbě chronického zánětu střev, poúrazových a pooperačních stavů, syndromu vyhoření, depresí, úzkostí, alergií, migrén, atopických ekzémů a mnoha dalších neduhů.

Průběh autopatie

Zájemci o autopatii a léčení v souladu s přírodou mohou získat informace na webu www.rezonancesprirodou.cz, kde si mohou také objednat jednotlivé služby nebo produkty. Úvodní osobní konzultace trvá cca 60 minut, během kterých je s klientem rozebrán jeho fyzický a psychický stav. To je základem pro stanovení dalšího postupu spočívajícího v určení substance, která bude použita pro ředění v autopatické lahvičce.

Objednat lze i produkty, jako je například koloidní stříbro, což je přírodní antibiotikum působící proti bakteriím, virům a plísním. Tento přípravek je dodáván ve formě roztoku nebo masti. V e-shopu, který je součástí webových stránek, si můžete objednat i bylinné produkty, které pomáhají zharmonizovat tělo i duši.

Similar Posts