Psychologická poradna online

Darujte návod na lepší život

Kdo by se netěšil na Vánoce. Na svátky klidu, míru, pohody, rodinných setkávání a dárků.  Dárky pro naše nejbližší začínáme většinou řešit už pár měsíců předem. Klademe tomu velkou prioritu, protože chceme, aby naši blízcí byli co nejspokojenější. Výběr dárků, ale často provází chaos a stres. Připadá nám, že je to snad rok od roku těžší. To neustále vymýšlení, nakupování, procházky v plných nákupních centrech, nekonečné stání ve frontách nás může unavovat.

Máme pro vás jednodušší způsob, jak darovat něco výjimečného, co vás zároveň nebudete stát nehorázné sumy peněz, ušetříte spoustu času a to nejdůležitější pomůžete člověku, na kterém vám záleží. Pokud se chceme vyhnout nákupu nevhodného dárku, je nejlepším řešením zakoupení dárkového poukazu nebo voucheru. Hmotné dárky už v dnešní době nejsou tak populární. Začíná se projevovat snaha o co největší originalitu.

Už nechceme darovat potěšení, trvající pár minut, chceme darovat něco výjimečného, dlouhotrvajícího, osobitého. 

Může se zdát, že dárkový poukaz je pouhý papír, avšak jeho hodnota může být mnohem hlubší. Za pomocí dárkového poukazu Mojra.cz. darujete svým blízkým něco, co v žádném obchodě nekoupíte, a to psychickou pohodu a duševní zdraví.

 


Darujte návod na lepší život

Fyzické zdraví darovat nemůžete, ale cestu k tomu duševnímu už ano.

Co je v tomto obtížném období, které na nás všechny nějakým způsobem dopadá, nejdůležitější? Přeci zdraví, a to nejen to fyzické ale i duševní, které bývá často opomíjené.

V tomto těžkém roce se v první řadě soustředili všichni na fyzické zdraví. To jaké příznaky a dopady má koronavirus na fyzickou stránku člověka víme všichni. Ale co může udělat s psychikou? Dlouhotrvající stres, strach z budoucnosti, obavy o naše blízké, obavy nad ztrátou zaměstnání, sociální izolace, to všechno může způsobit vážné psychické problémy s neblahými následky. Proto právě letošní Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí,  jak darovat druhému to nejcennější, a to pomocnou ruku.

Víte o někom, kdo se ocitl v těžké životní situaci a neví si s ní sám rady? Máte mezi svými blízkými někoho, kdo těžce snáší dopady pandemie a chcete mu pomoct? Prožívá někdo z vašich nejbližších manželskou krizi nebo řeší problémy s výchovou dítěte?

Nabídněte mu řešení prostřednictvím našich dárkových poukazů Mojra.cz na okamžitou psychologickou pomoc.

Proč zvolit právě dárkový poukaz Mojra.cz?

Mojra.cz první online psychologická poradna v ČR vám nabízí jedinečnou možnost jak vyřešit nákup vánočních dárku rychle, efektivně a ještě z pohodlí vašeho domova. Veškeré konzultace v naší poradně probíhají online.

Klienti mají na výběr hned z několika způsobů, přes Skype, WhatsApp, Viber nebo telefon. V naši nabídce najdete dárkové poukazy na 30, 60 a 90 min konzultace. Nabízíme poukazy také na emailové konzultace a balíčky konzultací. Spolupracujeme s 24 psychology, kteří vám dokáží pomoct s jakýmkoliv problémem. V naší poradně můžete konzultovat až v 6 světových jazycích. Termín a psychologa si obdarovaný zvolí sám.

Nemusíte zdlouhavě čekat na objednání, psychologové naší poradny jsou dostupní od rána do večera, dokonce i o víkendu. Platnost dárkového poukazu je 4 měsíce, obdarovaný tak má dostatečný čas na to, aby se odhodlal a vybral si svého psychologa.

Výhody dárkového poukazu Mojra.cz

  • darujete to nejcennější – duševní pohodu
  • poukaz objednáte i na poslední chvíli a to z pohodlí vašeho domova
  • poukaz obdržíte do pár minut na váš email
  • vyhnete se zbytečnému stresu a frontám v obchodech
  • pomůžete svým blízkým, kteří se ocitli v obtížné životní situaci
  • univerzální dárek pro každé pohlaví i věk
  • dárek, na který se nezapomíná
  • můžete si vybrat hned z několika druhů
  • darujete blízkým prostředek, jak vyřešit problémy, které je tíží

Stálé váháte, zda je dárkový poukaz Mojra.cz tou správnou volbou? Nemusíte. Zamyslete se nejdřív, zda nemáte ve svém okolí někoho, kdo se trápí. Můžou to být vaši rodiče, kamarádi, sourozenci, známí z práce. Psychické problémy často nejsou na první pohled tak viditelné, ale o to horší můžou mít následky.

Lidé v řešení svých problémů často spoléhají jen sami na sebe a stydí se říct o pomoc druhým. Vy teď máte jedinečnou šanci, jak darovat svým blízkým možnost pomoci. Pomoci, která může změnit jejich život.


Darujte návod na lepší život

Neváhejte tedy a darujte letos svým blízkým to nejcennější – šťastný život.

 

 

 

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *