Zdravý shake


Zdravý shake

Potřebujete dodat svému tělu množství vitamínů a minerálů, ale nemáte čas na pravidelnou přípravu zdravého jídla a zároveň do sebe nechcete cpát multivitaminové tabletky? Nestíháte snídat a neustále se cítíte unavení a bez energie? Zdravý shake vám může pomoci všechny tyto problémy vyřešit okamžitě a navíc chutně.

Zdravý shake harmonizuje váš organismus, dodá mu nezbytné živiny a navíc ho lze připravit v mnoha různých variacích od klasického koktejlu až po zmrzlinu nebo zdravý termix. K dispozici jsou dvě varianty.

  • Zdravý shake George je skvělou porcí jídla pro všechny, kdo jednoduše nestíhají a dokáže také podpořit při redukci váhy.
  • Zdravý shake sport dodá jedinečný koktejl živin všem, kdo své tělo pravidelně namáhají aktivním pohybem.

Zdravý shake

Chutná nízkokalorická snídaně, která dodá organismu vše, co pro dobrý start dne potřebuje – přesně to slibuje zdravý shake. Jeho nosným médiem je syrovátka, ale takových produktů najdeme na trhu velké množství. V čem je tedy zdravý shake jiný?

Zdravý shake

Podívejme se na složení:

  • komplex 11 vitamínů (C, D, E, B1, B2, B6, B12, niacin, biotin, kyselina pantotenová, kyselina listová)
  • rozpustná vláknina inulin
  • syrovátka
  • colostrum
  • organicky vázaný jód
  • sukralóza, xanthan, beta karoten, maltrodextrin
  • sušené mléko

Ale pojďme se na jednotlivé položky podívat blíže.

Inulin – jde o rozpustnou vlákninu získávanou z kořene čekanky. Tento druh se rozpouští cíleně v tlustém střevě a optimalizuje tak pohyb našich střev a trávení celkově.

Colostrum – nebo také mlezivo je tzv. první mléko (v tomto případě krav) obsahující doslova vitamínovou a výživovou bombu pro první dny života mláděte na světě. Zdravý shake používá šetrně ošetřené colostrum upravované maximálně při teplotě 42°C a následně lyofilizované (vysušené mrazem), které si zachovává maximum cenných látek. Jmenujme např. imunoglobuliny, důležité pro správné fungování našeho imunitního systému.

Sport  shake navíc obsahuje ještě kolagen pro optimalizovanou výživu kloubů a poměr sacharidů a proteinů je lépe přizpůsoben aktivnímu trávení volného času.

Zdravý shake příchutě

Zdravý shake George je díky své jednoduché přípravě dostupný v základní vanilkové variantě, kterou je možné podle chuti libovolně upravit.

Zdravý shake sport je dostupný v těchto příchutích:

Čoko/pomeranč

Jablko/skořice

Kakao

Vanilka

Zdravý shake

Zdravý shake recenze

Rozhodli jsme se tento malý zázrak vyzkoušet na vlastní kůži. Objednávání v e-shopu se nám zdálo trochu nepřehledné – členění do kategorií bychom čekali nad produkty a ne v levém sloupečku. Nakonec jsme narazili na výhodné nabídky (pravidelně se opakující) na slevových serverech, takže jsme zamířili tam.

Zdravý SHAKEZdravý shake

Zdravý shake George vanilka nám dorazil rychle. Na první pohled jsme ocenili praktické balení v plechovce, ale dostupná je i krabička nebo jednotlivé balení v sáčku na vyzkoušení. 10 gramů výrobku jsme podle doporučení rozmíchali v shakeru s 200 ml mléka. Ruční rozmíchání nedoporučujeme, zdravý shake není instantní, je zapotřebí alespoň příruční mixér, jinak v nápoji zůstávají hrudky. Doporučená příprava s shakeru je ale rychlá a jednoduchá.

Na první napití byl zdravý shake až příliš sladký, nicméně na tuto chuť se dá zvyknout nebo zkrátka příště použít větší množství tekutiny – většina z testujících si další nápoje připravovala z 250 ml polotučného kravského mléka. Opravdu nás překvapilo, že hotový nápoj dokázal zasytit na několik hodin. Plně nahradil snídani okolo šesté a s lehčí svačinkou (jablko, musli tyčinka) nebyl problém vydržet až do oběda.

Vyzkoušeli jsme i rozmíchání v kefíru nebo přípravu domácí zmrzliny. Jeden kelímek zakysané smetany jsme rozmixovali s 500 gramy předem zmražených jahod, 2 lžícemi medu, 80 ml studeného mléka a dvěma sáčky zdravého shaku vanilka. Hotovou směs jsme nechali přes noc v mrazničce a ráno nás čekala zdravá a chutná dobrota pro dvě osoby.

Zdravý shake

Shake lze přidat i do hotových „hrk hrk“ pudinků i dalších dobrot připravovaných zastudena. Tepelná úprava by zničila cenné látky v koktejlu, proto ji nedoporučujeme.

Nejrůznější hrátky se zdravým shakem využijete zejména při podávání směsi dětem. Děti starší tří let mohou tento skvělý produkt bez omezení konzumovat. Konzultaci doporučujeme jen pro osoby s cukrovkou nebo těhotné či kojící ženy. Ošetřující lékař se znalostí podrobné anamnézy může vydat jednoznačné doporučení i pro další úpravu denního režimu.

Ocenili jsme i vyvážené složení, obsahující komplex vitamínů a živin, colostrum a prebiotika. Pravidelná konzumace  vyřeší i problém s pocitem hladu po ránu a nedostatkem energie způsobeným absencí snídaně. Příprava i konzumace nezabere více než 5 minut, stihne ji tedy i opravdový opozdilec.

Navíc pokud nakoupíte větší zásobu zdravých shaků, vyjde vás jedna porce na necelých 19 Kč. Pro registrované zákazníky je navíc připravena okamžitá sleva 10% nebo akční balíčky Zdravý shake sport. Přihlédneme-li ke zdravotním přínosům a benefitům, jde o cenu skutečně směšně nízkou. Za nás tedy zdravý shake jednoznačně doporučujeme.
Zdravý shake