OmegaMarine Forte recenze

OmegaMarine Forte recenze
3.7 (74%) 10 votes

OmegaMarine Forte recenze

Spotřeba ryb a mořských plodů je v našich končinách tristní. Přesto právě ony obsahují množství pro naše tělo prospěšných a nezbytných látek, především pak Omega 3 mastných kyselin, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit. Řešením mohou být vhodné doplňky stravy. Náš článek OmegaMarine Forte recenze si klade za úkol vám jeden takový představit.

Také jste jako děti dostávali od rodičů na lžičce rybí tuk? Víme, že nechutnal zrovna nejlépe, ale dospělí věděli, co dělají. Právě rybí tuk patří mezi velmi dobře vstřebatelné živočišné zdroje mastných kyselin Omega 3, které jsou nezbytné pro správné fungování našeho mozku a imunitního systému a přispívá také k udržení zdravého srdce a našeho zdraví všeobecně. Proto bychom měli našemu tělu dodávat Omega 3 mastné kyseliny každý den.

Nejlepším zdrojem Omega 3 mastných kyselin je olej získávaný z masa ryb, tedy nikoli tuk, jak se řada z nás domnívá. OmegaMarine Forte obsahuje právě hodnotný olej získávaný z masa norského lososa.

OmegaMarine Forte recenze – v čem je výjimečný?

Doplňků stravy z Omega 3 mastnými kyselinami je na našem trhu velké množství. V doplňku stravy OmegaMarine Forte jsou ale opravdu silně koncentrovány a navíc doplněny o životně důležité mastné kyselina EPA a DHA. K výrobě je použito výhradně čerstvé maso lososů nejvyšší kvality.

Přesto je cena OmegaMarine Forte překvapivě nízká. U nás je totiž tento doplněk stravy k dostání skrze společnost NaturaMed Pharmaceuticals, která si zakládá na přímém prodeji. Neexistují tedy žádné mezičlánky mezi prodejcem a kupujícím, které by cenu výrobku navýšily na neúnosnou míru.

Podle vědeckých výzkumů jsou navíc Omega 3 mastné kyseliny získané z masa lososů lidským tělem vstřebávány lépe a efektivněji, než je tomu i jiných zdrojů. Kromě Omega 3, obsahuje OmegaMarine Forte také Omega 6, Omega 7 a Omega 9 mastné kyseliny – navržené ve vzájemné synergii tak, aby společně dosahovaly maximálního účinku.

Není tajemstvím, že přípravek OmegaMarine Forte pochází z Norska, kde mají s výzkumem a vývojem Omega 3 mastných kyselin pocházejících z mořských plodů bohaté zkušenosti. Ověřené postupy a moderní technologie tak ještě více přispívají k příznivému vlivu mastných kyselin na naše zdraví.

OmegaMarine Forte recenze – výjimečný antioxidant pro vaše tělo

Dalším velkým benefitem produktu OmegaMarine Forte je vysoký obsah antioxidantů, které chrání buňky našeho těla před škodlivým působením volných radikálů, získaných ze stravy nebo znečištěného životního prostředí. Je to vlastně přirozené. Všimli jste si někdy, jakou nádhernou barvu má čerstvé lososí maso?

A právě tato delikátní jasně červená barva má původ v přírodním barvivu astaxantinu, které je zároveň silným přírodním antioxidantem. Astaxantin patří dokonce mezi ty nejsilnější přírodní látky s antioxidačním působením! A další dobrou zprávou je, že podle klinických výzkumů dokáže naše tělo bez problémů vstřebat až 98% této účinné látky.

Že přírodní doplněk stravy OmegaMarine Forte obsahuje astaxantinu opravdu hodně poznáte snadno – všechny kapsle mají totiž jasně červenou barvu.

Omega Marine Forte recenze – jak prospívá našemu tělu

Pozitivní působení Omega 3 mastných kyselin na naše tělo dokládá řada odborných studií. Popsat zde kompletní výsledky byť jen těch nejdůležitějších by bylo daleko nad rámec anšeho článku. Proto vám představíme alespoň čtyři nejdůležitější funkce Omega 3 mastných kyselin pro náš organismus.

  • Zmírňují potíže s klouby a pohybovým systémem.
  • Snižují hladinu cholesterolu a příznivě působí na zdraví srdce a cév.
  • Snižují krevní tlak.
  • Mají pozitivní dopad na činnost našeho mozku.

OmegaMarine Forte recenze – dávkování a doporučení k užívání

K zajištění optimální dávky látek účinných pro naše tělo postačí 1-2 kapsle OmegaMarine Forte denně. Pokud si ovšem některý den dopřejete porci mastné mořské ryby, můžete pravidelnou dávku bez obav vynechat.

Ideální je vzít si jednu kapsli OmegaMarine Forte hned ráno po snídani a druhou po obědě, aby bylo zajištěno maximálně efektivní vstřebávání účinných látek. Pokud si ale kapsle vzít zapomenete, klidně je užijte až po večeři. Nezapomeňte je pokaždé dobře zapít sklenicí vody. Jestliže nechtěně vynecháte dávku pro jeden den úplně, nesnažte se ji nahradit zdvojením dávky následující den. Jednoduše pokračujte v užívání podle zavedeného schématu.

OmegaMarine Forte recenze – kde ho sehnat

Přírodní přípravek OmegaMarine Forte není volně k dostání v lékárnách, jak už jsme výše poznamenali. Objednat si ho můžete výhradně u společnosti NaturaMed Pharmaceuticals přes speciální objednávkový formulář. Prvních 60 tablet si můžete vyzkoušet zdarma jen za cenu poštovného, později bude při vaší spokojenosti následovat pravidelné zasílání cenově výhodných balíčků.

 

Využít můžete jednorázové balení nebo dvouměsíční či přímo roční program. Při ročním programu vás měsíční dávka přípravku OmegaMarine Forte vyjde na pouhých 199 Kč, což je až směšně nízká cena za posílení vašeho zdraví. Spočítáte-li si náklady vynaložené za balení obdobného produktu, jež je k dostání v lékárně, dostanete se k částce 2x až 3x vyšší. S účastí ve věrnostním klubu NaturaMed Pharmaceutical se navíc pojí řada dalších výhod a bonusů.

Chcete-li mít jistotu, že budete mít po ruce vždy vhodný přírodní doplněk stravy bez nutnosti návštěvy lékárny a za skvělou cenu, je produkt OmegaMarine Forte pro vás přesně tím pravým. Vždyť podpořit své zdraví může být tak snadné!